Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב: גזרה (יותר נכון - אכיפה) חדשה במכס/דואר

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את זה אפשר לכנות "גזרה חדשה" -כאן ! פורסם ב 04.11.2008

בנוסף לכל, שימו לב לסעיף 5.7 "אישור מקורי ממוסך מורשה כי חלקי החילוף המיובאים מתאימים לדגם וסוג הרכב"

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי פורד סיירה שנת 93 גיאה אוטומט ואני רוצה להביא מאנגליה תיבת הילוכים ידנית MT75 (דרך EBAY). יש לי סיכוי? :(

ברשיון רכב לא רשום סוג תיבת הילוכים.

Sierra Sapphire 1993 2.0i Twinky

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

עוד שאלה ספציפית ברשותכם. מישהוא התנסה בקניית כאמשפט "חם" וקיבל אישור? או שמה הם לא יודעים מה זה? (לא מאמין) ואם רשום בתאור המוצר מתאים לנפח 1.3/1.4/1.6 ולי ברשיונות רשום 1.1 - יאושר?

אגב המוכס בדואר\מכס שואל את GOOGLE על כל דבר שמגיע אליו (לא רע)

אגב2- אם מתארגנת הפגנה אני מגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור. היום עשיתי את כל הסידורים של המכס. היה בחור נחמד בשם ראובן שאישר את הקאמשפט רק התפלא למה זה עולה 300 פאונד.

ואז מייד למכס,שם ניגשתי לפקידה (לא הלכתי למנהל כי הוא לא היה), מסרתי לה את המסמכים ושילמתי וזהוא.

שורה תחתונה. צריך את כל המסמכים (אני אישית ביקשתי את הקבלה המקורית ,אז שלחו לי בדואר וזה הקל על העיניינים)

לא חיכיתי יותר מידי זמן אבל 50% מערך החבילה זה יותר מידי :shock:. אבל שיהיה העיקר החבילה אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור. היום עשיתי את כל הסידורים של המכס. היה בחור נחמד בשם ראובן שאישר את הקאמשפט רק התפלא למה זה עולה 300 פאונד.

ואז מייד למכס,שם ניגשתי לפקידה (לא הלכתי למנהל כי הוא לא היה), מסרתי לה את המסמכים ושילמתי וזהוא.

שורה תחתונה. צריך את כל המסמכים (אני אישית ביקשתי את הקבלה המקורית ,אז שלחו לי בדואר וזה הקל על העיניינים)

לא חיכיתי יותר מידי זמן אבל 50% מערך החבילה זה יותר מידי :shock:. אבל שיהיה העיקר החבילה אצלי.

שמח שעבר כמו שצריך, בהצלחה בהרכבה :twisted:.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום

קבלתי הודעה לבוא לשחרר בולמים שהבאתי.

בחשבונית כתוב AIR CYLINDER. האם לנסות לשחרר ללא אישור משרד התחבורה?

אני גר בירושלים, האם אפשר לקבל אישור של משרד התחבורה ממישהו בירושלים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי חברים

אני מאוד מאוד מצטער שהקפצתי את האשכול הישן, פשוט אני נמצא בתהלכי יבוא של סט אגזוזים והבנתי שפשוט יש לגשת למשרד במלאכה 8 בת"א בכדי לקבל אישור.

רציתי לשאול מה שעות וימי הפעילות שלהם?

מחר לדעתכם ניתן לגשת בערך ב12 ?

בטלפון אין מענה כל היום..

תודה ושוב סליחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום לכולם,

הזמנתי מחו"ל ספויילר אחורי לרכב שלי, כמובן קיבלתי הודעה לבוא לשחרר והיום הייתי במכס והתחיל כל התררם של אישור וכו'

מה שהכי גרוע שמשרד התחבורה לא מוכן לקבל פקסים אז חייבים לגשת או לשלוח בדואר זה מה שלפחות אמרו לי במכס וזה גם מה שכתוב על מסמך אשור הבקשה שהוא נתן לי.

ממש ביזיון.

האם יש איזשהו סיכוי שלו יאשרו לי את הספויילר ?

תוך כמה זמן הם עונים ? כמו שהבנתי הם עונים רק במשלוח מכתב חזרה דרך הדואר לא דרך פקס.

האם מישהו יודע משהו שיכול לעזור לי ?

האם יש טעם לשלוח בפקס ? כי ראיתי כאן כמה אנשים שרשמו שהם קיבלו מענה בפקס.

תודה

אייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה- חבילה שיצאה מארה"ב ב-17 בנוב' ומאז "חור שחור" שום תיעוד בדואר ישראל היכן היא.

מה צריך לעשות לנסות ולאתר אותה, ואצל מי?

תודה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הזמנתי מחו"ל ספויילר אחורי לרכב שלי, כמובן קיבלתי הודעה לבוא לשחרר והיום הייתי במכס והתחיל כל התררם של אישור וכו'

מה שהכי גרוע שמשרד התחבורה לא מוכן לקבל פקסים אז חייבים לגשת או לשלוח בדואר זה מה שלפחות אמרו לי במכס וזה גם מה שכתוב על מסמך אשור הבקשה שהוא נתן לי.

ממש ביזיון.

האם יש איזשהו סיכוי שלו יאשרו לי את הספויילר ?

תוך כמה זמן הם עונים ? כמו שהבנתי הם עונים רק במשלוח מכתב חזרה דרך הדואר לא דרך פקס.

האם מישהו יודע משהו שיכול לעזור לי ?

האם יש טעם לשלוח בפקס ? כי ראיתי כאן כמה אנשים שרשמו שהם קיבלו מענה בפקס.

תודה

אייל.

על פי התקנה לספויילר צריך להיות נורת בלם מרכזית. עם תקן E.

אם בספויילר שלך אין נורה, הוא לא יכנס אלא אם יתקבל אישור יבואן של המותג בארץ. (מה שלא יקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...