Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב: גזרה (יותר נכון - אכיפה) חדשה במכס/דואר

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון להיום בבוקר, במכס חיפה - מבקשים רק חשבונית של Pay-Pal (הזכייה באיביי לא נחשבת - הבאתי גם).

החלקים הוכרזו רשמית כ"צלחות לגלגל", אולם לא התבקשתי להמציא אישור, אלא רק קבלה רשמית.

אם אתם צפוניים, זכיתם מן ההפקר. רק נקווה שהוא ימשיך (טפו טפו טפו).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזמנתי שבוע שעבר כמה חלפים מאנגליה. עכשיו מה אני צריך לעשות? לפקסס את כל הטפסים למשרד הרישוי ולחכות לאישור מהם? איך מגיע האישור? בפקס? בדואר?

שולח בבוקר בפקס, בצהריים/אחה"צ התשובה כבר חזרה אצלך בפקס...

לפחות לי זה עבד ככה בימים האחרונים.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחוף דחוף דחוף לפני שאני הולך לשם.

אתמול קיבלתי הודעה על חבילה שאני מחכה לה כחצי שנה ושכבר חשבתי שאבדה,

האיזור שאני גר בו שייך לדואר בירושלים, משום מה ההודעה לשחרר את החבילה הגיעה מת"א, למה ?

דבר שני, הפריטים שבחבילה הם זוג שמשות קטנות שאחת מהן נישלחה חינם בתור החלפה ופיצוי על טעות של המוכר בחו"ל, כלומר ללא תשלום כל שהוא, ועל השמשה השניה שילמתי 75 דולר, על המשלוח המוכר שילם.מה אני צריך לעשות במיקרה כזה כשאין לי חשבונית של המשלוח, אלא רק חשבונית על שמשה אחת ?

תודה

עדכון,

בגלל שלא הצלחתי לתפוס מישהוא מהדואר מכיוון שלא ענו לי לטלפון המון זמן :x נסעתי אליהם (כשהגעתי אני רואה שאנשים שם מתעלמים מטלפונים שמצלצלים)

בקיצור הגעתי לדואר מרכזי ת"א עם המכתב שחרור וחשבונית של PYPAL ולא דרשו ממני שום דבר נוסף, חיכיתי המון זמן בתור ועברתי כמה אשנבים וקיבלתי את החבילה כעבור כשעה וחצי של טירטורים והמתנות,

יש לציין ששילמתי מכס בערך של 50 אחוז מערך הסחורה, אבסורד :x.

יש להגיע למקום עם מצב רוח טוב, הרבה סבלנות וכח סבל :?.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולח בבוקר בפקס, בצהריים/אחה"צ התשובה כבר חזרה אצלך בפקס...

לפחות לי זה עבד ככה בימים האחרונים.

ליאור.

כלומר אם שלחתי פקס עם המסמך שהוספת להודעה ושאר הפרטים והם טרם חזרו אלי זה אומר משהו לא טוב?

רון.

-הולך לשלוח עוד כמה פקסים...-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לקח למישרד התחבורה עשרה ימים להנפיק לי אשור יבוא למיספר חלקים שאני אמור לקבל בדאר.

לא כל כך ברור הקטע הזה, ממילא הם לא עושים ענין, וסביר להניח שכל הבקשות יאושרו, אז בשביל מה כל הבלגן הזה??

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום פקססתי למישרד התחבורה בקשה לאישור יבוא לחלק שהגיע לדאר מרכזי בתל אביב. לזכותם יש לומר, תוך דקות הגיע בחזרה אישור. השאלה הנישאלת...אם כך...לשם מה צריך אישור כזה מלכתחילה???

אריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוזר להם במו"מ עתידי על קיצוצים בכח האדם שבמשרד.

אם מישהו יחשוב להתחיל לדבר על התייעלות, ישלפו את כל הכרכים בהם מתוייקים מכתבים כמו שלך (ומכתבי התשובה, בשלושה העתקים) ויסבירו איזה שטפון של רפידות בלמים מקרטון-ביצוע צפוי אם רק יבטלו את המחלקה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוזר להם במו"מ עתידי על קיצוצים בכח האדם שבמשרד.

אם מישהו יחשוב להתחיל לדבר על התייעלות, ישלפו את כל הכרכים בהם מתוייקים מכתבים כמו שלך (ומכתבי התשובה, בשלושה העתקים) ויסבירו איזה שטפון של רפידות בלמים מקרטון-ביצוע צפוי אם רק יבטלו את המחלקה הזו.

ב ד י ו ק

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעשה בפקיד עלום, לא ממש חשוב, איך לומר...גם לא כל כך מבריק. יום אחד גילה פקידנו ש...שומו שמים. מיספר חולי ענתיקות מיבאים ברזלים חלודים- חלקי חילוף ללא אישור כחוק רחמנא ליצלן.

רעיון הבזיק במוחו של פקידינו. לא יקום ולא יהיה. יש לאכוף את התקנה המנדטורית. יש להמציא אישור. על מנת לקבל אישור יש להמציא אישורים וקבלות ...

וכך....על כל ברג, מפסק חשמלי,יש לשלח אישורים. ים של נירות.

כתוצאה מן המהלך הוצף פקידינו בים של נירות. ממש טבע בים של עבודה. את התקנות יש לאכוף.

הדבר לא נעלם ממנהלי המישרד. כולם ידעו - פקידנו הפף לאיש חשוב שעל פיו ישק גבר.

עם הזמן נוספה פקידה על מנת לטפל בים האישורים, גם המישרד הישן צר מלהכיל ומישרד חדש אורגן וצויד לטובת המלאכה.

הצעד הבא המתבקש הוא שיהיה צורך בבדיקה של החלקים. הדבר יחיב רכב. פקידנו יזכה לרכב צמוד.

פעלתנותו של פקידנו לא תעלם מעיני מנהליו והוא יהיה צפוי לקידום.

ובא לציון גואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרים ש...אי שם בימי המנדט הבריטי התחלף מפקד בסיס תל נוף(כבר אז היה שדה תעופה)

המפקד עורך סיור בבסיס עם השליש.

אי שם בקצה מסלול עזוב רואה המפקד מערום של תחמשת. "תחמשת ככה ללא שמירה???" שואל את השליש.

ונותן הוראה לשים שמירה על התחמשת.

שומר אחד לא יכול לשמור לבדו, יש צורך לפחות בשלשה על מנת לבצע סבב. ואם יש כבר שלשה שומרים יש גם צורך בסמל שיפקד עליהם, וגם רכב, וגם אספקה. וכך הוקם מאהל בקצה אותו מסלול עזוב.

מקץ חדש, מבחין המפקד במאהל ושואל את שלישו לשם מה המאהל. והשליש מסביר לא את ענין השמירה.

"אתה לא חושב שיש כאן בזבוז של כח אדם"?? שואל המפקד.

אכן כן משיב השליש. יש לחסוך בכח אדם. ופיטר את שלשת השומרים

הכל כניראה ישאר אותו דבר, רק שיעלה יותר

אריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הרכב שאני משפץ עדיין לא אספנות, ועד שיהיה, הרשיון שלו לא בתוקף, כמובן.

ההנחייה היא לצרף רשיון רכב בתוקף... אז מה עושים?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שאני משפץ עדיין לא אספנות, ועד שיהיה, הרשיון שלו לא בתוקף, כמובן.

ההנחייה היא לצרף רשיון רכב בתוקף... אז מה עושים?

אסף.

עובד גם עם רישיון לא בתוקף. אני צרפתי רישיון של המנטה מלפני שנתיים ואישרו לי (אם ישאלו למה הרישיון לא בתוקף בתגיד שהרכב נכשל בטסט ואתה צריך את החלק הזה בשביל לעבור טסט).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הוצאתי אישור כזה לסעפת ולצינור דלק

וקיבלתי בלי שום בעייה

עשיתי את זה בפקס יחד עם 30 טלפונים (כי הפקידה שם מטומטמת )

בכל אופן אם הולכים לשם לדעתי זה הרבה יותר קל

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתמול שחררתי חבילה מהמכס בחיפה,

ערך החלקים כולל משלוח שהיה רשום בניירת $75. בקשו ממני חשבונית או אישור תשלום מ paypal.

לא בקשו אישור ממשרד התחבורה!

שאלו מה יש בחבילה (למרות שהיה רשום על החבילה חלקי רכב ישנים) אמרתי שיש חלקי רכב משומשים

לרכב אספנות.

שלמתי 26.5% מכס על עלות המשלוח+ערך הקניה.

ומע"מ 15.5% על עלות המשלוח+ערך החבילה+ערך המכס.

לגבי חלקי רכב שמוגדרים אביזרי בטיחות יש 6% הנחה על המכס.

במידה ומצרפים לחבילה טופס אישור מקוריות (certificate of origin) או יורו 1 (קניה מאירופה)

המכס יהיה 19%.

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מצטער על הקפצת אשכול ישן , אנא סילחו לי המנהלים.

אני מצפה לחבילה שהזמנתי מחו"ל , מדובר במחשב נהול מנוע , האם יש חשש שיקשו עלי בשיחרור החבילה?

השאלה הנוספת האם קיט קלא"ץ נחשב כמוצר בטיחותי והאם זה בעייתי לשחרר או לקבל אישור לשיחרור קלא"ץ?

תודה לעוזרים.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...