Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב: גזרה (יותר נכון - אכיפה) חדשה במכס/דואר

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל"מקבלי ההחלטות" קוראים שאול מופז,

שר התחבורה עסוק בענינים רציניים כמו הפצצה האירנית, הבחירות המוקדמות בקדימה, דברים רצינים,

מה לו ולזוטות..

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל"מקבלי ההחלטות" קוראים שאול מופז,

שר התחבורה עסוק בענינים רציניים כמו הפצצה האירנית, הבחירות המוקדמות בקדימה, דברים רצינים,

מה לו ולזוטות.. אריה

אריה, לא כולם חושבים כך,

במהלך המלחמה האחרונה בישיבת הקבינט, ניסה מופז לשאול כמה שאלות רציניות בנושאי מטרות המלחמה והאסטרטגיה את רוה"מ ושר הבטחון פרץ.

התגובה שקיבל מפרץ "ממתי שר תחבורה מבין ומתעסק בענייני בטחון". (הציטוט ממקור מהימן מאוד).

אז גם הבטחון שלנו נראה כמו התחבורה

אין מילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"במהלך המלחמה האחרונה בישיבת הקבינט, ניסה מופז לשאול כמה שאלות רציניות בנושאי מטרות המלחמה"

הוא גם זה שהיה אמור להכין את הצבא להתמודות....ואיך לומר...התוצאות לא היו משהוא

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תהיו רציניים למען השם!

הלוא משרד התחבורה "דואג וחרד" שמא תביאו מאפרה לא מושלמת ובטיחותית להשלמת הרכב המדהים שלכם.עוד תכבו סיגריה במאפרה שלא אושרה והרכב יעלה באש.

אגב, מדהים כיצד הם מקפידים בחלקים אבל לא שמעתי שמישהו הביא "ערימת גרוטאות" בתור רכב אספנות ונדרש גם לקבל אישור על כל חלק בטיחותי ברכב בנפרד. הרכבים מאושרים בשלמותם וניתן אחר כך לפרק הם כל חלק בלי בעייה.

אז מה לעשות? בואו נרכיב רכב עם גיר של מרצדס, מנוע של טריומף, ברקסים של ביואיק וג'נטים של קורבט ונייבא כרכב ולא כחלקים.מה אז יעשו שם בקומה 5 בתל אביב?

וכדי להראות לכם עד כמה הם דואגים לקיים את החוק (לטרטר ולהכביד על האזרח), לפני כשנתים קניתי רדיו מקורי ומשומש לרכב אספנות מאחר והמקורי אצלי שבק חיים. נחשו מה דרשו ממני? אישור ממשרד התקשורת!!!הרדיו בן 40 והם דורשים עליו אישור. אם לא בטיחותי אז אחר העיקר את האזרח לטרטר(יצא גם חרוז אבל נשבר לי העכוז)

הבני (7) יעשו הכל...אבל הכל! כדי לחבל, להציק ולפגוע באזרח.

אל דאגה...הרדיו אצלי (ללא אישור משרד התקשורת).

והנה לכם שוב סיבה למה צריך "להחליף את העם" במקום את הממשלה ופקידיה.

Big-Block - I mean a realy Big, the Bigest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית אני מסכים איתך ואתה צודק: צריך שיהיה סדר, חוק ואכיפה. אבל שמעת את עצמך? "בוודאי שלא אני ולא אף אחד אחר ירצה שיסעו לידו בכביש עם רכב שמורכבים עליו חלפים מספק מפוקפק", אבל זה בדיוק הענין: כול הסדר, החוק והאכיפה לא מונעים זאת! השוק מוצף, תרתי משמע, בדרעק סיני/הודי/טורקי והכול באישור ואפשר לאמר גם בעידוד אותו משרד תחבורה מהולל. שכן, אם הוא לא עושה כלום נגד זה, אלא מחפש את המטבע מתחת לפנס - הרי זהו פשע. וכאשר אני אומר מתחת לפנס, הכוונה אלינו ואל שאר האחוזים הבודדים, חסרי האמצעים, המייבאים מעט מאד חלפים עבור תחביבינו. שכן לנו, הרי, אין לובי חזק כמו ליבואני החלפים.

הבעיה היא שמי שמרכיב חלקים תחליפיים באיכות זולה וגרועה הם המוסכים המורשים בניצוחם המרהיב של

חברות הביטוח המחריכות את מוסכי ההסדר לעבוד עם חלקים תחליפיים שבהרבה מיקרים באיכות גרועה בהרבה .

ואותנו מחפשים ?!?!?!

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה הזאת רק מידרדרת מיום ליום!

איפה מועדון החמש פה? למה שלא ינסה להפעיל קצת לחץ? (אני בטוח שמועדון החמש עושה או יעשה מאמצים לריכוך החוק הזה)

בכל מקרה למה שפשוט לא נארגן את חלק ממועדוני הרכב בארץ כמו סקאלה, מועדון החמש, פי אס איי, ואג, וכו' ונילך להפגין איפשהו?

שאלת סקרנות ,

האם אתה חבר מועדון החמש ?

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין בהפגנות כי אני לא חושב שזה משפיע על מקבלי ההחלטות,

במדינה שלנו אני מאמין רק בקומבינות וקשרים להשיג מטרה שקשורה בממשלה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עצוב לראות את מידת היאוש של הכותבים פה

קרוספיקס לא מאמין בהפגנות

ארנון חושב שאין אפשרות לשנות כלום

מה קורה?

מאיפה היאוש הזה?

אם אף אחד לא יכול לשנות אז באמת אין מה לעשות - בואו נשב פה בפורום וניילל

שמישהו ירים את הכפפה ויארגן הפגנה, אם זה קורה בסופ"ש אני מבטיח להיות נוכח.

[ואני אפילו לא חבר מועדון החמש]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

האם ייבוא מצמד נחשב כייבוא חלק בטיחותי?

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתומי אכן חשבתי שענין רשיון לצריכה עצמית על חלקי חילוף הוא בשם הבטיחות. אלא שבעבר יבאתי חלקי בטיחות מובהקים כמו רפידות, וחלקי בלם יד, תפוחים. תהליך האישור היה ממש כמו כל חלק אחר. איש לא בדק, ולא התענין. למעשה האישור היה ממש אוטומטי. ואם זה כך, אז לשם מה בכלל??

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי שנה האחרונה שחררתי ממן 3 משלוחים

ואף אחד מהם לא הצגתי אישור

יותר מזה חתמתי למוכס שאני מצהיר שזה חלקי חילוף

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון חושב שאין אפשרות לשנות כלום
מה שארנון חושב כתוב כאן וזה לא מה שכתבת.

אני חושב שכולנו (כל אזרחי ישראל) טובים מאוד בקיטורים, בחתימה על עצומות קיקיוניות באינטרנט וכיוב', אבל כשזה מגיע לבחירות - המקום האמיתי והיחיד שבו ניתן להזיק לפוליטיקאים גרועים ולקדם פוליטיקאים טובים - כולנו חוזרים להצביע ברפלקס פבלובי מותנה.

אין לי מושג כמה מצביעי "קדימה" עתידיים יש כאן, אבל אם כל אחד ואחד מהם היה מקפיד לשלוח פקסים להנהלת המפלגה בחודשים האחרונים ולהתחייב שעדיפה לו הצבעה לחד"ש\ישראל ביתנו על פני הצבעה למפלגה בה מופז משוריין במקום השני, אולי היינו רואים שינוי.

זה לא קורה, כמובן, כי ביום פקודה כל אזרחי ישראל מתייצבים כאחד להצביע כפי שהצביעו מימים ימימה.

מי שהצביע עבודה, מצביע שוב עבודה (אלא אם רמון מקמבן לו פתרון של "ללכת עם, להרגיש בלי" שנקרא "קדימה).

מי שהצביע ליכוד, מצביע שוב ליכוד (אלא אם רמון מקמבן ...).

דפוס ההצבעה הרפלקסיבי הזה הוא האסון של המדינה הזו, והוא זה שמאפשר למערכות השלטוניות כאן להתעמר באזרח מבלי שזה יגיב אי-פעם. תמיד ביום הבחירות אותו אזרח יצביע שוב ושוב ושוב למי שדפק אותו, רק בגלל שלדעתו "צריך להפסיק\להמשיך (מחק את המיותר) את תהליך השלום עם הפלשתינאים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...