Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מיקום של הפילטר פתוח (סיוויק)

שימו לב! השרשור הזה בן 6180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בלתי נסבל, כל דבר שלא "משתלם" למדינה (ואני מדגיש "מדינה" - כאל פוליטיקאים לא אזרחים!) איכשהוא מוציאים מחוץ לחוק. איזה רכבים מושקעים ראיתי לפני כמה שנים כשהייתי בכמה מדינות בארצות הברית.

בעיקרון שם זה בהגזמה כי אפשר לעשות "מה שרוצים" (תרתי משמע) לרכב והוא יעבור טסט ולא יחשב לחריג, ההגבלות מאוד קטנות שם לגבי שיפורי רכב.

זה ידוע שזה לעולם לא יהיה ככה בישראל, אך אני מאמין שתוספות בסיסיות כמו פילטרים פתוחים, אגזוזי זרימה פתוחה וכונסי אוויר שלא מצועצעים מדי, ושנבנו לצרכיו של המנוע ולא ליופי- זה לא משהו שצריך לאסור.

חבל שבארץ שלנו זה הפך להיות "דמוקרטיה על הנייר, דיקטטורה במציאות". כ"כ הרבה דברים אסור לעשות עם הרכב, אחרי הכל זה הרכב שלי ואף אחד לא יגיד לי מה לעשות בו! למה מה המדינה משלמת לי לקנות או לתחזק אותו? הרכב שייך לה שהיא תגיד לי מה מותר ומה אסור? פשוט מעצבן!

זו דעה שיש לי בראש כבר המון זמן!

בברכה,

דביר

תאמין לי, אל תאמין לאף אחד.

אתה לא היחיד שחושב ככה.

x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח שעם כונס אויר, בטוח יורידו אותך מהכביש = שינוי מבנה.

צריך לעשות הכל בחוכמה ובשושו כמו שאומרים, ככה עובדים במדינה הזאת,אין מה לעשות.

עבודה יסודית ומקצועית.

רגע רגע אני רוצה להבין משהו. קח סובארו אימפרזה WRX או STI עם כונס או אפילו מיצובישי מאגנום שהם מגיעים עם כונס מקורי מהמפעל. הכונס הזה אינו מצויין לא ברשיון רכב ולא בשום מקום. אם עוצר אותו שוטר הוא יכול להגיד גם שזה שינוי מבנה וזה הורדה מהכביש, ואתה תשב ותנסה להוכיח לו עד מחר שזה בא ככה, והוא בשלו יחרים את הרכב. בסופו של דבר אחרי כל הבירוקרטיה תקבל את הרכב חזרה והכל בגלל מה, כונס? ומה עם ספויילר? זה שינוי מבנה עוד יותר גדול מכונס קטן ומסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין רכב דיזל כמו פגרו לבין הונדה שעושה רעש עם אגזוז.

לרוב בוחן תנועה יודע מה מקורי ומה לא.

סתם לידע כללי אני בעל פונטו GT לשעבר והרכב מגיע עם חצאיות מהחברה .

כמובן שניכשלתי בטסט על חצאיות (מכון הדרום) כראיתי שעל זה הכשילו פיתאום ראיתי שחור בעינים נישרף הפיוז בראש

אם לא הייתי עם חבר שעצר אותי הייתי מרביץ לבוחן .

אחרי וויכוחים והסברים וכאבי ראש העבירו את הרכב יענו עשו לי טובה.

אז גם מה שמגיע מהחברה וזה לא משהוא נפוץ זה יכול להוות בעיה מבחינת השוטרים.

עוד דוגמה: ברכב הראשון שהיה לי (סוברו לאונה) יתלהבתי מהשפריצרים הזוהרים והרכבתי כאלה קיבלתי דוח.

חבר קיבל הורדה מהכביש על ספוילר עם חוליות.

גם פנסי ערפל לא מקוריים זה דוח אולי גם הורדה (עכשיו תגיד "מה לאימפרזה יש גם פנסים וגם ספויילר")

גם צמיגים רחבים זה הורדה , גם אגזוז זה הורדה, גם הנאונים מיתחת לרכב זה הורדה והרשימה עוד ארוכה.

שמעתי שרוצים להוציא חוק לגבי דיבוריות ברכב , רכב עם דיבורית לא יעבור טסט.

מעניין אותי באמת למה גיפים מוגבהים (מיפלצות ) אין איתם בעיה ? ורכב מונמך יש איתו בעיה?

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן:

יש לי חבר שקיבל הורדה על כיסוי הגה בטענה שזה יכול להחליק במהלך הסיבוב של ההגה ולגרום לתאונה.

אין סוף לטימטום!

אני רק לא מבין דבר אחד, אם כל זה לא חוקי, אז למה מותר למכור את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל הורדה? מפחד להוציא את האוטו מהחנייה מכל הדברים האלה.

אם המשטרה עד כדי כך אטומה והמשרד רישוי וכל שאר השורשים של התחבורה בישראל אז למה בכלל מכניסים מכוניות לישראל?

שכולם יסעו באופניים וגמרנו, אה בעצם שמינית בגלגל זה הורדה מהכביש.

:-) just smile
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן:

יש לי חבר שקיבל הורדה על כיסוי הגה בטענה שזה יכול להחליק במהלך הסיבוב של ההגה ולגרום לתאונה.

אין סוף לטימטום!

אני רק לא מבין דבר אחד, אם כל זה לא חוקי, אז למה מותר למכור את זה?

זה מזכיר לי את השאלה של פילוס מארץ נהדרת שהוא עישן במטוס ושאל את הדייל אם אסור לשען אז למה מכרו לו סיגריות במטוס.

כי הפריט שלעצמו הוא חוקי- השימוש בו בנסיבות מסויימות אינו חוקי, כמו שמותר למכור באנג ולהחזיק בו אך אסור לעשן בו.

בכל מקרה שאלתי קודם ואני שואל שוב: מה גוררת אחריה הורדה מהכביש? מהי הפרוצדורה? מהו הקנס? נקודות וכו?

בהמשך לטמטום שלשום הדביקו לי על האוטו מדבקה מפגרת של "חנה כחוק" או כאלה, בכל מקרה המרגיז הוא שאישתי החנתה כחוק ואף צילמה את החניה בפל' וכנראה שמשהו במכללה שלה סתם החליט ל**ן אותנו ,כי אני שיפשפתי את זה שעה מהחלון.

תודה מראש, עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה במזל על הפילטר .

שיהיה במזל על הדיון .

אם ברצונכם לדסקס על הנושא , אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש . בכייף .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...