Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב במכונות?

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 7522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה ממש מעצבן מה שקורה שם!

יש שם אנשים ממש מפגרים, סליחה על הביטוי.

אתה צריך להדגיש לו 4 פעמים שהמראות לא מתקפלות והוא בכל זאת מנסה לקפל אותם וכמעט ושובר אותם.

אחר כך מגיע את הקטע עם הג'רני נראה לי שהם מכוונים אותו לאיזה 250 מעלות עזבו את זה שהוא עובר מצד לצד הוא עובר עם הצינור על האוטו ומגרד לך חצי מהצבע ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני בתקופת ניסוי:

לוקחים אוטו חדש מהניילונים.

האוטו עובר אך ורק דרך מכונות שטיפה.

תוך חודש וחצי, ישנן שריטות ממהמכונה...

חודש וחצי. :shock:

רכב פרטי אני לא מתכוון להכניס לשם בחיים.

ביום שישי האחרון, לקחתי את הקיא לשטיפה.

עלה לי בדיוק 5 ש"ח טיפ (על עבודה מחורבנת ואוטו נוצץ למראית-עין)

ו-15 דקות ברוטו.

כשחזרתי, תדלקתי את עצמי בקולה ולקחתי את פק"ל הניקיון

ורחצתי את הפיז'ו.

עד עכשיו תפוסים לי השרירים מאותה עבודה... טוב, נו, ניקיתי גם את תא המנוע

עם degreaser... :wink:

3 שעות. :roll:

נ.ב.

שכחתי להזכיר כי אני לא משלם על השטיפה לקיא.

שטיפומט...

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא חשב לקחת לשטיפה ידנית ? לוקח אותו זמן כמו מכונה, עולה אותו דבר, לא שורט, ופותר את בעיית האבטלה. עוד משהו ?

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכפר סבא , כזה מקום , שאתה שם כסף ואז יש לך כמו מקום משלך עם צינור מים + סבון בלחץ , ואתה שוטף תאוטו ויש אפשרות גם עם וקס .. אח"כ אתה לוקח את האוטו לצד ומסיים עם ג'ילדה.

אורן איפה המקום בכפר סבא?

אני שוטף בבית פעם בשבוע-שבועיים, נקיון פנימי של הרכב כולל שאיבה וניקוי שטיחים (ויש לי הרבה) אני מבצע בתחנת סונול פקר בכפר סבא (5 שקל לכל מכונה ל5 דקות)

נ.ב

אורן מהם הרכבים באייקון שלך?

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכפר סבא , כזה מקום , שאתה שם כסף ואז יש לך כמו מקום משלך עם צינור מים + סבון בלחץ , ואתה שוטף תאוטו ויש אפשרות גם עם וקס .. אח"כ אתה לוקח את האוטו לצד ומסיים עם ג'ילדה.

אורן איפה המקום בכפר סבא?

שי

ברחוב התע"ש. אם באים מכיוון ויצמן, זה די בתחילת הרחוב, אחרי החנות ירקות בצד שמאל.

יש שם שטיפה ידנית עם קיטור+ סבון+ וקס. חבל רק שכל שניה צריך להוסיף עוד מטבע :(

אני שוטפת רק לבד בבית. רק כך אני יכולה להיות בטוחה שהבייבי קיבלה את מלוא תשומת הלב ושכל חלק קטן נשטף.

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשלם בשביל לשטוף תאוטו? חוצמזה זה לא כל כך שווה את זה בגלל שאם רוצים אוטו נקי, אלה שגרים בתל אביב או בערים עם הרבה תעשיה כמו אשדוד, אתה שוטף תאוטו, חוזר הביתה לשתות משהו - חוזר אחרי 5 דקות לווקס ואתה צריך לנגב מחדש את כל האוטו עם עור-צבי בגלל שהוא כבר מלא אבק וזיהום אוויר. שלא נדבר על זה שרגע אחרי השטיפה מישהו עובר ומשפריץ משהו על החלון האחורי.

הנקודה היא שהאוטו נקי ממש (כמובן שאחרי שטיפה הוא מחזיק שבוע יפה והכל) כשעה בלבד אחרי השטיפה, לא משנה כמה תשלמו עליה - אז למה לשלם בכלל?

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

malky, אז למה לנקות את האוטו בכלל?

למה לנקות את הבית? הרי בכל מקרה תוך 5 דקות, כל האבק שמגיע ממדבר

הסהרה יתיישב בבית.

שלא לדבר על המצב בחורף. בוץ ??? בואו נישן כולנו בדיר חזירים ונמלא את האוטו בוץ ולכלוך מבחוץ.

כיף :!:

:roll:

תחשוב רגע.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

malky, אז למה לנקות את האוטו בכלל?

למה לנקות את הבית? הרי בכל מקרה תוך 5 דקות, כל האבק שמגיע ממדבר

הסהרה יתיישב בבית.

שלא לדבר על המצב בחורף. בוץ ??? בואו נישן כולנו בדיר חזירים ונמלא את האוטו בוץ ולכלוך מבחוץ.כיף :!:

:roll:

תחשוב רגע.

איפה אתה חי, אני חי ככה שנה...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...