Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה שאלה מאווווווד חשובה!!!!!!!

Guest TALOR
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיחה קטלנית הבאת אבל בן אדם אתה עדיין חייב להחליף את המים הרגילים

באנטי פריז כי תוך שנה או שנתיים יקרה לך מה שקרה לי מצאתי את עצמי תקוע בדרך לתל אביב עם 120C על המד חום כשהמנוע שלי מעלה עשן לבן ונחמד ואם אתה לא רוצה את גורלך כגורלי כדאי לך בהחלט לנקז את כל המערכת ולשים אנטי פריז כמו שכתבו לך כבר קודם יש אחלה דיל ב AUTO DEPO ברעננה אם לא תחליף את המים בנוזל קירור אנטי פריז המים אם האבנית

1) יסתמו לך את המערכת

2) יעשו לך חור בגודל הגרנד קניון באטם ראש המנוע

אז תחליף תחליף ואל תתקצן על 50ש"ח :wink: ואז באמת תהיה 8)

its not how long you live

its how fast you drive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלת תם (ולא ,אני לא מנסה לחסוך פה) - הרי כל נושא האנטיפריז במים זה חרטה אלא אם מישהו גר ברמה"ג או י-ם , וגם זה בקושי.

לגבי המים עצמם - הרי כל הבעייה זה האבנית והמינרלים השונים. יש מערכות טיהור מים מסוג ROS (אוסמוזה הפוכה) , אשר מנקות את כ-ל הספיחים מהמים.

מה תהיה ההשפעה של מים כאלה? לדעתי גם במצבר אפשר להשתמש בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה טלאור אתה סטלן, איך לא שמת לב :lol: הרגת אותי מצחוק :hihi:

אבל תגיד לי בחור, למה אתה מקלל את המוסך "חבר שלי המליץ לי על מוסך בן זונה" :wink:

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הקטע עם המים היה מצחיק רצח.

דבר שני זה שביום שיש אני יעשה את ניקוז המים למים ירוקים.

דבר שלישי זה באמת שהמוסך הזה עשו ממנו אחד המוסכים הטובים ביותר, כוס אמא שלו הבן זונה רצה לקחת לי 1000 שקל בגלל שהוא חשב שיש חור. למזלי אני קמצן ולא קפצתי ישר על תיקון......... חברה מסקנה שלי היא אל תאמינו לכל המוסכניקים. ותעשו סקר אם אתם הולכים למוסך שעדין לא היתם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אוסמוזה הם מאוד חומציים.

בכלל מומלץ לשתות כאלו רק במקומות שידוע שבמים יש זיהומי מתכות כבדות...

בכל מקרה אחר סינון פחם מספיק לטהר מכלור ותרכובותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...