Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה שאלה מאווווווד חשובה!!!!!!!

Guest TALOR
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר משתמשים במיים רגילים או מזוקקים האלומיניום נאכל ונהיה חור :(

מים מזוקקים (במקור נכתב מים ירוקים בטעות וההודעה נערכה, תודה ליובל שהסב את תשומת ליבי לעניין) לא יוצרים אבנית ולא פוגעים באלומיניום, למעשה הזיקוק שנעשה להם מוציא את כל המינרלים שעלולים לגרום לכך ולכן הם מצויינים לשימוש, אולם מעט קשים להשגה מנוזל קירור שנמצא בכל חנות למוצרים לרכב.

החסרון היחיד שאני מכיר במים מזוקקים לעומת אלו "הירוקים" הוא טמפ' הקפאון. כידוע בארצנו העניין לא כ"כ משמעותי, אבל... נו טוף, ליקים שמבינינו :D

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה אני קונה אותם??????????

ואיך הם נקראים? יש משהו טוב מבין כמה יצרנים?

יש באוטו דיפו.

תלך לשם או לכל חנות רכב ותבקש מים ירוקים (יש גם אדום, אבל ירוק יספיק לך)..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים ירוקים לא יוצרים אבנית ולא פוגעים באלומיניום, למעשה הזיקוק שנעשה להם מוציא את כל המינרלים שעלולים לגרום לכך ולכן הם מצויינים לשימוש, אולם מעט קשים להשגה מנוזל קירור שנמצא בכל חנות למוצרים לרכב.

החסרון היחיד שאני מכיר במים מזוקקים לעומת אלו "הירוקים" הוא טמפ' הקפאון. כידוע בארצנו העניין לא כ"כ משמעותי, אבל... נו טוף, ליקים שמבינינו :D

מה זאת אומרת מים ירוקים יותר קשה להשיג מנוזל קירור? מים ירוקים הם הנוזל קירור שנמצא בכל חנות מוצרי רכב

אגב יש מבצע באוטו דיפו גלון ב-30 ש"ח בערך, לך על זה, אני קניתי 2

ו..... אני מתפלא שלא ידעת שאסור להשתמש בפיז'ו במים רגילים!!!!!

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים ירוקים לא יוצרים אבנית ולא פוגעים באלומיניום, למעשה הזיקוק שנעשה להם מוציא את כל המינרלים שעלולים לגרום לכך ולכן הם מצויינים לשימוש, אולם מעט קשים להשגה מנוזל קירור שנמצא בכל חנות למוצרים לרכב.

מה זאת אומרת מים ירוקים יותר קשה להשיג מנוזל קירור? מים ירוקים הם הנוזל קירור שנמצא בכל חנות מוצרי רכב

אגב יש מבצע באוטו דיפו גלון ב-30 ש"ח בערך, לך על זה, אני קניתי 2

ו..... אני מתפלא שלא ידעת שאסור להשתמש בפיז'ו במים רגילים!!!!!

יובל, אני לא מקנא בו איזה בעיות הולכות להיות באוטו שלו, אם השתמשו בפג'ו אצלו עד עכשיו רק במים רגילים..

אהה, ודרך אגב, רון יש לך טעות קטנה (כמו שיובל כתב).. אין הבדל בין מים ירוקים לנוזל קירור.. זה אותו הדבר.. לא שמתי לב שכתבת את זה :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שימוש במים לא ירוקים (שאצלך הוא כנראה כבר המון זמן) עלול, וגורם, סדק בראש המנוע (בגלל האלומיניום)

לדעתי יש סיכוי שרכבך "שותה" מים בגלל זה, בדוק אם יש לך מים בשמן באמת

ועוד עצה, תנקז מהר את כל מערכת הקירור ותמלא מים ירוקים

קנה איזה 2 גלונים באוטו דיפו, אפילו 3

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח הוא גולש כבר לקנות מים ירוקים לפני שהוא מתקן את הבעיה נו באמת זה יעלה יותר יקר וסתם בזבוז

אני מציע סע למוסך וסגור עניין אתה סתם רץ קדימה בלקנות מוצרים לאחריי טיפול בבעיה ולא לפניה

אז קודם סדר את הבעיה ואז תעשה את כל מה שדרוש כדי שהיא לא תחזור

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח הוא גולש כבר לקנות מים ירוקים לפני שהוא מתקן את הבעיה נו באמת זה יעלה יותר יקר וסתם בזבוז

אני מציע סע למוסך וסגור עניין אתה סתם רץ קדימה בלקנות מוצרים לאחריי טיפול בבעיה ולא לפניה

אז קודם סדר את הבעיה ואז תעשה את כל מה שדרוש כדי שהיא לא תחזור

טאוס, אני דוקא חשבתי בכיוון שהוא הולך ליסוע בעתיד הקרוב עם האוטו לפני תיקון הבעיה

מובן, שכתוצאה מחוסר ידע, הנזק כבר נגרם, אני במקרה כזה הייתי מנקז את המערכת ממלא ירוקים ואז נוסע למוסך (יכול להיות שמרוב בהלה לשלום הרכב הייתי בכלל גורר אותו לשם)

אני הייתי בטוח שמים ירוקים בפיז'ו זה דבר טריוויאלי, ואם לא כל אחד יודע, אז לפחות בעל פיז'ו ספורטיבית, בייחוד אחד שמסתובב ברחבי הפורומים, ידע על הדבר

צר לי לשמוע שטעיתי

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מתחמם בנסיעה של מעל 110 קמ"ש.

מתחת לזה הוא בדיוק על האמצע(בדייוווווק)

האוטו אצלי רק 3 שבועות,והבן אדם שלפני שמר מאוד על האוטו,אז לפי דעתי אני לא צריך להילחץ.

וכדי להרגיע אתכם (יותר נכון אותי) אני הולך מחר למוסך הדקל בהרצליה,רק שאין לי מושג איפה זה?

ומה המספר שלו ? כדי לדעת שאני הולך ומתקנים לי במקום ולא ימשכו אותי לעוד כמה ימים.

מצטער על הקטע שאני בור במים ירוקים,לפעם הבאה אני ידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תספור עד 10 ותרגע...

שנית

מוסך הדקל בהרצליה - כנס להרצליה מכביש החוף->מיד ימינה בפנייה הראשונה->בפניה השנייה פנה שמאלה->המוסך נמצא משמאלך בערך אחרי 300 מטר...אתה לא תוכל לפספס...יש שם המון צרפתיות :p

בנוגע לאיפה נמצא המחוג...זה מאוד תלוי בUNIT שלך...אצלי בקליאו למשל יש UNIT מקורי מה שאומר שהמחוג תמיד תמיד יימצא בין 87-92 מעלות כשב92 המאוורר נכנס לפעולה...אצל גידי (BOOLY) המחוג נמצא על השליש התחתון מכיוון שהUNIT שלו נכנס לעבודה הרבה יותר מוקדם...

בקיצור תרגע....הכי גרוע...ניקוי מלא של מערכת הקירור+החלפת רדיאטו+החלפת טרמוסטט+UNIT חדש....לא הוצאה רצינית...משכון בית...מכירת גופך לזרים...או מי יודע...השתתפות במירוצי רחוב בנתניה מול יונדאי אקסנט משופרת...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מתחמם בנסיעה של מעל 110 קמ"ש.

מתחת לזה הוא בדיוק על האמצע(בדייוווווק)

האוטו אצלי רק 3 שבועות,והבן אדם שלפני שמר מאוד על האוטו,אז לפי דעתי אני לא צריך להילחץ.

וכדי להרגיע אתכם (יותר נכון אותי) אני הולך מחר למוסך הדקל בהרצליה,רק שאין לי מושג איפה זה?

ומה המספר שלו ? כדי לדעת שאני הולך ומתקנים לי במקום ולא ימשכו אותי לעוד כמה ימים.

מצטער על הקטע שאני בור במים ירוקים,לפעם הבאה אני ידע.

שניה, יש לי שאלה, כשקנית את הרכב היו בו מים ירוקים או רגילים?

בהנחה שהתשובה רגילים מה אתה מתכוון שהוא שמר על האוטו? הוא נראה טוב חיצונית ופנימית? זה לא הכל

אבל כמו שאריאל הרגע אמר קפוץ למוסך ותטפל, ותדאג למים ירוקים להבא!

בהצלחה :) תהנה

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לדעת איזה צבע היו המים ,משום שהמיכל מלוכלך מבחוץ ואי אפשר היה לראות את צבע המים.

דבר שני קבעתי כבר תור למחר בשעה 8:30 בדקל בהרצליה. נקווה שלא יקרעו לי את הכיס. קצת חוששששששששש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לדעת איזה צבע היו המים ,משום שהמיכל מלוכלך מבחוץ ואי אפשר היה לראות את צבע המים.

דבר שני קבעתי כבר תור למחר בשעה 8:30 בדקל בהרצליה. נקווה שלא יקרעו לי את הכיס. קצת חוששששששששש.

מזתומרת לא יכולתה לראות את צבע המים כי המיכל היה מלוכלך מבחוץ :!::?:

למה אתה חושב שהמיכל שקוף במקור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אני לא זוכר אם העלתי כאן את הנושא-"האוטו שלי שותה מים כמו גמל", לכן אני יתחיל קצת מההתחלה.

לפני שבוע- מיליתי בתחילת השבוע מים.....שמח ומאושר היתי, ביום שישי באותו שבוע אני בא ממלא מים ואשקרהההההה ,חברה נגמר לי ליטר וחצי של מים אל תוך הרדיאטור ,כאילו מישהו שתה לי את המים.(האוטו כל השבוע עמד יפה בחום המנוע הרצוי)

הקיצר אמרתי "ואאאאאעעלינו הלך עלי" בטח הלך לי ראש מנוע. הקיצר מפוחד היתי......(הסבירו לי שזה מאד מסוכן שהאוטו שותה הרבה)

באוטו יום כשבאתי למפגש דיברתי עם כמה חברה שהכרתי ....... הם המליצו לי על מוסך בן זונה ושמו הוא-"הדקל בהרצליה".

בסדר באתי ביום ראשון וקבעתי טור להיום(יום שלישי) בבוקר. אני בא נכנס ועל המכה הראשונה קיבלתי יחס על הפנים...... בסדר אמרתי חפיף העיקר שיתקנו לי את הבעיה , הבן אדם יוצא אל האוטו שלי שנשאר בחוץ ואומר לי "פתח מכסה מנוע" כמובן שאני פותח את המכסה,אולי דקה שלמה הוא מנסה לפתוח את מכסה המנוע עד שבסוף יצאתי מהאוטו והראתי לו איך פותחים את המכסה, הקיצר והבן אדם נראה אחראי על המקום מחלק הוראות בלגנים, הקיצר מציץ אל תוך האוטו ושואל, איזה דגם? (חשבתי שהם סוסים והם כבר ידעו אפילו איזה גודל נתיח יש לתאורה של האוטו הזה) הקיצר אני בא ואומר לו "106" והוא אומר "זה מנוע 1300?"(חחחחחח) אמרתי לו "לא זה 1600 דגם XSI שנת 96."

"אוקי הוא בא ואומר לי בטוח שצריך להחליף אלטרנטור משום שהוא פוגע בדוד המים ובטח הוא סדק אותו!!!!!(אמרתי הוא בטוח מבין וזה באמת הבעיה).

הקיצר הוא בא קורא למוסכניק שצריך לטפל לי באוטו( הבן אדם נראה מבין ,למרות שהוא גם לא יודע איך פותחים את מכסה המנוע) הקיצר גם הוא אומר זה עבודה של 1000 שקל ומעלה וצריך להחליך אלטרנטור משום שהוא סודק את דוד המים,והוא ישר רצה להתחיל בהחלפה מבלי ליבדוק אם באמת יש חור.

הקיצר קצת הרבה נבהלתי מהמחיר שדפקו לי שם ומהקלות של מציאת בעיה ,ואמרתי אני הלך למוסך נוסף.

הגעתי למוסך בנתניה שבחיים לא היתי בו ובחיים לא שמעתי שמישהו מדבר עליו,המקום נראה די מלוכלך לעומת הניקיון שיש בדקל.

הקיצר באתי ובמכה הראשונה קיבלתי יחס נפלא, דיברתי עם בעל המקום ושותפו, אחד הבעלים ניגש לריכבי וביקש"פתח את מכסה המנוע" פתחתי ונדהמתי מיזה שהוא ידע היכן בדיוק מצוי הידית הזזה(אפילו לי לוקח שניה עד שאני פותח את המכסה) מסתכל ואומר באמת האלטרנטור קרוב אבל לא נראה לי שיש סדק בדוד המים, הוא בא הביא אולי 3 עובדים (שעבדו על מכוניות אחרות) הקיצר 4 מוסכניקים בודקים את "ליידי 2 " החמודה.

אחרי כמה דקות של התיעצות הם מגיעים למסקנה שחייבים לבדוק האם באמת יש חור. באו הביאו מין משאבה עם מד לחץ בקצה שלה. "אומרים לי תנפח בזמן שאנו בודקים אם יש נזילה" הקיצר אולי 20 דקות מחפשים נזילה ואין שום דבר ,אפילו לא בריחה קטנה של לחץ לא רצוי.

בעל המקום שיחרר את העובדים חזרה לעבודתם אל המכוניות שעבדו, עדין הוא בא מנסה נותן את כולו כדי לבדוק מה קורה לא התיאש(בן אדם עם סבלנות של סוס).

וכאן מגיעה הפואנטה- בעל המקום פותח גלון של נוזל ירוק ורוצה לשים בפנים(חשבתי וואלה יגמר לו הגלון עכשיו) נשבע לכם הוא מילא וווווווו כמות המילוי היתה כל כך קטנה שהיה אפשר להשוות את זה לכמות המים שאפר לשים על פקק של בקבוק.

מסתבר שאני כנראה לא שמתי לב ושפכתי ליטר וחצי שלמים על הריצפה .......חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

לסיכום: בעל המוסך שלח אותי לדרכי עם חיוך(בגלל שלא שילמתי שום דבר וגם בגלל יחס נדיר במיוחד) בטוח שאני יחזור .

מסקנה:1. בחיים אל תמלא מים ובאותו זמן תנקה את היתוש שנמעך לך על הפנס.חחחחח

2. אם המקום נראה בן זונה -זה לא אומר שהמקצועיות שלו גם בת זונה.

3. לפעמים המוסכניקים כל כך בני זונותתתתתת שאסור להאמין להם אפילו אם כמה חברה המליצו לך עליו.

(הפעם החתימה תישאר קבועה בגלל בקשתו של רוני.)

שים ניוטרל ולחץ פול ברקס-השיטה הטובה ביותר לפתיחה.

XSI-106 "ליידי 2".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיחה קטלנית הבאת אבל בן אדם אתה עדיין חייב להחליף את המים הרגילים

באנטי פריז כי תוך שנה או שנתיים יקרה לך מה שקרה לי מצאתי את עצמי תקוע בדרך לתל אביב עם 120C על המד חום כשהמנוע שלי מעלה עשן לבן ונחמד ואם אתה לא רוצה את גורלך כגורלי כדאי לך בהחלט לנקז את כל המערכת ולשים אנטי פריז כמו שכתבו לך כבר קודם יש אחלה דיל ב AUTO DEPO ברעננה אם לא תחליף את המים בנוזל קירור אנטי פריז המים אם האבנית

1) יסתמו לך את המערכת

2) יעשו לך חור בגודל הגרנד קניון באטם ראש המנוע

אז תחליף תחליף ואל תתקצן על 50ש"ח :wink: ואז באמת תהיה 8)

its not how long you live

its how fast you drive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...