Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 106 5 דלתות עם 220K ק''מ שאלות

יוסי אסולין
שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי ש220K ק''מ זה הרבה..האוטו שנת 98 ומבקשים על האוטו 18K שקל

האם משתלם??

הרכב מנהגת יחידה יד ראשונה קנתה אותו מהחברה

מחר אני הולך לראות את הרכב..השאלה שלי האם משתלם לי לקנו רכב זה תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220K זה לא מעט-נכון!

א-ב-ל באם הרכב טופל בנדיבות בלי חסכונות והנחות במהלך הטיפולים וחלפים שעייפו והתפגרו במהלך הקילומטרז ודאגו להחליפם-אז אין שום סיבה לדאגה .

בקש ממנה היסטוריית טיפולים מלאה[ובדרך בדוק שם האם האוטו עבר אוברול/חצי אוברול וכל איזכור דומה לכך].בדוק את תקינות האוטו במכון בדיקה אמין,או בעצמיך/בעזרת חבר מבין במידה ואתם יודעים מה ואיך לבדוק,אם האוטו התגלה לשביעות רצונך-לך על זה!

אגב באיזה דגם מדובר?XS?

שים לב! בשוק הישראלי הרכב לרוב נימכר במחיר מחירון +.

בדוק את הרכב במחירון,שקלל את הקילומטרז והיד ואחר כך תמשיך הלאה במשא ומתן עם המוכרת.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האוטו מפה ראיתי את המודעה ומחר הגברת באה ונבדוק את האוטו

יש לך הצעות מה לבדוק ועל מה לשים דגש??

http://www.cartel.co.il/private/showThumbDetails.asp?id=142422

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות מדובר בXR משנתון 98,שים לב שבשנתון הזה [בשונה מ99] בדגם הנ"ל אין שעון טורים,חום מנוע והאיבזור יחסית דל ובסיסי.

אם עד לכאן אין לך בעיות,בדוק מחירון משוקלל.

עיצות לבדיקות כלליות:

בדוק מי קירור של הרכב[לא ירוקים-סע לשלום]

בדוק מצב צמיגים,כמה זמן נישאר טסט,תקינות של כל מערכות החשמל והמזגן /חימום.נזילות מיוחדות באיזור המנוע,בדוק מתי בוצע טיימיני וכמו כן בקש היסטוריית טיפולים ובדוק האם ניפתח בעבר ראש מנוע /בוצע אוברול.בדוק האם היו תאונות ושילדה תקינה,עשה סיבוב על הרכב בדוק גיר שלא חורק,בדוק קלאץ מפריד ,בדוק ציריות .זה לבדיקה עצמאית ובסיסית ביותר באם אתה לא מעוניין להכניס את הרכב לבדיקה במכון.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...