Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לרכב עד 35-40 אלף

guy244
שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם עלות אחזקה נמוכה וצריכת דלק נמוכה כמה שניתן גם ככה אני עושה 100-150 ק"מ ביום

אני גר באיזור הררי כרגע יש לי אסקורט 1600 CLX אוטומט 98 עם הבגז' הגדול

כבר לא זקוק לתא איחסון כ"כ גדול מה שכן חשוב ישיה לי מקום לרגלים ויהיה נוח ומודל לא ישן יותר מהנוחכי

מעדיף הגה מתכונן עם יהיה וישר אחורי יהיה נחמד חושב על אופציה לרכב קטן אישתי מאוד התלהבה מפג'ו 306 אני קצת פחות

במיוחד לאחר שקראתי בYNET בביקורת רכב שהוא לוקח 1:9 וזה ממש הוצאה גדולה מידיי בשבילי

לא שולל אופיה של דיזל למרות שאני לא ממש יודע מה ההבדל ובכמה זה מסתכם בכסף (גם הביטוח והטסט הבנתי יותר יקרים)

לעזרתכם אודה

גיא

אל נא תאמר מחר כי לא תדע מה יילד יום 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה סטארלט דיהטסו שרייד החדשות 1995- 2000 . יונדאי אקסנט סוזקי יורו סוויפט פיאט פונוטו פיג'ו 106. רנו קליאו רנו 5 . דייהו לאנוס טויוטה יאריס מקווה שעזרתי.

*** עריכה - אם אין לך יכולת לפרט על סמך נסיון תשובה מנומקת עם הסבר - עדיף שלא תגיב בכלל. ***

CHVROLET LOMINA V6 3.97 LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ה306 ? מתאים לא מתאים ? וכמובן שאני לא רוצה לקנות מודל פחות מ99 עדיף 00-01

אתה יכול לספר קצת יותר על הרכבים שאתה ממצליץ יתרונות חסרונות וכו....

תודה מראש

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ביקש רכב נוח:

סוזוקי סוויפט נוח מאוד לאורטופדים, דייהו לאנוס רכב עלוב ביותר מכל בחינה שהיא.

306 רכב נוח, מהנה לנהיגה עם היגוי טוב (לאן זה נעלם ב 307?), אבל לא אמין בצורה יוצאת דופן.

בק"מ של 40,000 בשנה ויותר כדאי לך דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אומר זאת בהסתייגות (שכן אין לי כעת מחירון), אך במידה וזה כן אקטואלי, אזי נראה לי שעל פניו, סיטרואן קסארה (ישנה דיזל וגם טורבו דיזל כאשר האחרונה היא הפייבוריטית) היא המכונית אשר תתאים לדרישותיכם.

2. לעניין מה יותר משתלם - דיזל או בנזין, הנושא נדון רבות בפורום ומומלץ להריץ על כך חיפוש (להזכירך, הצעת הביטוח הינה שונה מאדם לאדם ולכן אתה תצטרך לבדוק זאת מול סוכנויות ביטוח), על פניו לפי הק"מ שציינת, סביר להניח כי דיזל יהיה משתלם יותר עבורכם.

נ.ב.

יש לציין כי גרסאות הדיזל והט"ד האקטואליים ביחס למחיר הינם בעלי גיר ידני (לא ציינת האם ישנה חשיבות לכך שהרכב יהיה בעל גיר אוטו' או שמא גם גיר ידני אקטואלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.1יש למישהוא מושג אם אכן 306 מודל 99-01 אכן לוקחת 1:9 לא פירטו בכתבה "המקצועית" בYNET איזה נפח

אני חושב על 1400-1600 שוב בגלל ההוצאות הכספיות פחות חשוב אוטומט או הילוכים

2.לגבי דוזל מה ההבדל בין דוזל לטורבו דיזל

גם מבחינת ביצועים הן האוטומט והן בהילוכים והן מבחינת טסט ותחזוקה שוטפת

3.עדיין אישתי מאוד מאוד מתלהבת מה306 יש עוד המלצות מפורטות על רכבים שונים דומים ושוב כמובן אני נוסע לא מעט

עלויות תחזוקה בבקשה

המון המון המון תודה גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיזל שאני רואה יש להם ק"מ מאוד גבוהה וזה ממש מחשיד אותי אני מדבר על 230000 ומעלה האם זה אומר שאם אני אקנה מכונית כזאת אני אוטוטו הולך להחליף מנוע בהקדם ועוד משהוא אמרו לי שמעל 5 שנים דיזל זקוק ל2 טסטים בשנה זה נכון ?

עדיין מחכה לתשובות לגבי ה306 ואגב מה דעתכם על ניסאן אלמרה סובארו אימפרזה ועד המלצות רק להזכיר אני זקוק לחמור עבודה 100-150 ק"מ יומי מינימום צריכת דלק נמוכה האסקורט שלי לוקחת בסביבות 1:12 +- תלוי כמה אני נוסע בתוך העיר כמובן ובפקקים פעם אפילו הגעתי בנסיעה ארוכה ל1:14 אבל זה היה חד פעמי אגב מומלץ לעשות טרייד טין או למכור ולקנות אני זקוק לרכב באופן יום יומי ושוטף עדיין מחכה להמלצות ותגובות ואבקש רק אנשים שיש להם ניסיון עם הרכב ולא ילדים שלשכן/חבר של אבא יש רכב כזה !!!!

ושוב המון המון תודה

גיא

נ.ב העניין מקבל דחיפות סוף החודש ניגמר לי הביטוח ואני ממש לא רוצה לעשות שוב ביטוח ואז למכור !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

התקציב עלה לסביבות 60 מחפש המלצות לא ממש קל למצוא גאז או יאריס בטח לא במחירון והם נחטפות מהר

יש עוד רעיונות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על עוד אני לא דופק את הרגליים בהגה והרכב חסכוני מבחינת אחזקה ודלק זה לא ממש משנה לי

אישתי לא מתלהבת מדיזל והרעש הנלווה אני לא מתלהב ממחירי הביטוח והטסט של דיזל וזאת מבלי לדעת מה מחירי החלקים כי זה תלוי באוטו

אני לא בטוח ש1100 יכול לעמוד במאמץ של הנסיעוצ התלולות והרבות לאורך זמן אז 1300-1600 נראה לי למרות ששמעתי שיש מכוניות עם נפח גדול יותר שצורכות יותר מ1:12

הרכב צריך לתת לי לפחות 1:15 ועדיפות לאוטומט

צריך להיות מקום לילד שלי עם הכסא שלו וזהוא פחות או יותר

המון תודה על העזרה והתגובות

מחכה להמלצות

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח ש1100 יכול לעמוד במאמץ של הנסיעוצ התלולות והרבות לאורך זמן אז 1300-1600 נראה לי למרות ששמעתי שיש מכוניות עם נפח גדול יותר שצורכות יותר מ1:12

הרכב צריך לתת לי לפחות 1:15 ועדיפות לאוטומט

צריך להיות מקום לילד שלי עם הכסא שלו וזהוא פחות או יותר

מחכה להמלצות

גיא

גיא, ברגע שכתבתה שאתה רוצה 1:15 (ק"מ לליטר) כתבת בעצם שאתה רוצה דיזל, אין רכבי בנזין לא היברידיים בנפח של יותר מ1200 סמ"ק שיתנו לך צריכת דלק כזו, אלא עם אתה נוהג במיוחד ובאופן קיצוני כדי לחסוך בדלק.

סיאט איביזה או קורדובה דיזל יתן לך שירות טוב לדעתי, המנוע 1900 סמ"ק אמין, הרכב פשוט יחסית מכנית וחשמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהוא הגעתי למיצוי של ההלואות שאני יכול לקחת !!! 70 אלף ש"ח

מה עם ג'אז1:17-20 ויאריס 1:16-18(תלוי מי נוהג כנראה)

(עם האסקורט 98 גיר רציף הגעתי ממוצע 1:12.5 ופעם אחת אפילו 1:14 כמובן טורים קבועים !)

בכל מקרה אני במרדף אחרי ג'אז ויריס כבר שבועיים אשתי אוהבת רכבים קטנים ואני מעדיף לבקר בתחנות דלק ומוסכים כמה שפחות ולהשאיר שם כמה שפחות כסף !

לרדת מהגאז והיאריס ? אם כן זה הזמן כי יש אחת על הכונת והם ממש נחטפות וכמובן לוי יצחק זה אפילו לא בגדר המלצה כולם רוצים מעל למחירון

לתגובה מהירה אודה

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית יכול להמליץ לך על פוקוס ידנית. מכרתי את שלי לפני כמה שבועות 2002.

רכב אמין מאוד לדעתי. חוץ מטיפולים שוטפים (אפשר לעשות לבד). הרכב לא נכנס למוסך (בכלל)!

צריכת דלק:600 ק"מ ומעלה. נסיעה לטבריה 700 ק"מ. תדלוק 50 ליטר. משמע 1:12-1:14. פחות מ600 לא יצא לי גם אם הייתי לוחץ.

אני רק מציין שאני מדבר על ידנית. לבן דוד שלי דגם 2003 אוטומט. אם הוא עושה 500ק"מ זה נס.

עוד הערה קטנה, הגה מתכוון לגובה בלבד, ולדעתי יחסתי רכב מרווח.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...