Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש. בסביבות 150,000 ש"ח.

Scylla
שימו לב! השרשור הזה בן 6276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ד"א, זה נכון מה שאומרים על ה-B4? שיש לה מערכת סאונד ממש גרועה.

נכון בהחלט.

אני לא מבין למה מציעים פה B4 כשהוא אומר שהוא לא רוצה מכונית גדולה ומעדיף מנוע 1.6. זה מיותר לחלוטין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ד"א, זה נכון מה שאומרים על ה-B4? שיש לה מערכת סאונד ממש גרועה.

אני לא אודיופיל גדול אבל לדעתי היא נשמעת בסדר גמור

בדיוק כמו שאר המערכות האינטגרליות של מכוניות אחרות בקבוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הסאונד אינה מוצלחת במיוחד למי שאוהב באמת מוסיקה. מצד שני, היא מתאימה לסטנדרט המקובל וסביר להניח שלאבא שלך היא תספיק בהחלט. שמעתי שהיבואן מציע שדרוג ואני אבדוק זאת בקרוב.

מעבר לזאת, זו באמת הבחירה המוצלחת, והאבזור של הדגם החדש מלא, עשיר, וכלול במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי לאבי את הB4 ועוד כמה אופציות והנה סיכום ביניים:

- לא רוצה שום סוג של משפחתית-מיניואן (פוסל אלתיאה, את הניסאן, FRV וכו')

- דגש גדול מאוד על סחירות - הבנתי שזה מאוד חשוב לו. הוא חושב שעוד כמה שנים הפריוס תהיה להיט כי הייבריד יהיה הדבר הבא אז משומשת במצב טוב יהיה להיט.

- B4 - אופציה אפשרית, אמרתי לו שזה פשוט אוטו ברמה אחת מעל והוא הסכים.

כרגע האופציות לדעתי עומדות על:

*פריוס

*ג'טה

*סיביק

*B4

*פוקוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הוא חושב שהיברידי זה הדור הבא (אני חושב שזה יותר דור ביניים בדרך למכוניות מונעות מימן) אבל זה לא אומר שהפריוס תהיה להיט. בסך הכל בפועל צריכת הדלק שלה אינה טובה בהרבה מצריכת הדלק של רוב המשפחתיות והיא פחות איכותית מחלקן, אין שום סיבה שהיא תהיה להיט (אלא אם כן יאסרו כניסה של רכבים לא היברידיים לתל אביב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צופה שבעוד כ4 שנים - הזמן הצפוי שנמכור את הרכב, הפופולריות של ההייברידיות יהיה מאוד גבוה, ואחת משומשת במצב טוב יהיה להיט.

לגבי צריכת דלק לנהג רגוע כמובן,

מה יהיה הדירוג פחות או יותר בין:

פריוס

פוקוס

ג'טה

סיביק

B4

צדקתי?

והשאלה האמיתית - עד כמה באמת הפריוס חסכונית בדלק..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי...

נתחיל מזה שאוטו זה לא תוכנית חיסכון...

הרף שאביך הציב 1600סמ"ק שלא תיהיה המונית ועדרית ...אין חיה כזאת.

מבלי שתרצו אתם מגיעים למסגרת של המכוניות ההמוניות ...

ולכן אין לכם ברירה אלה להכנס למסגרת של 1800/2000 סמ"ק שם יש מבחר יפה של מכוניות יותר ייחודיות ואיכותיות ומפנקות שבמסגרת התקציב שלכם... הרי זה מה שאביך מחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מהו ההבדל (פחות או יותר) בצריכה של הדלק.

כי גם אם הייתי זוכה בלוטו, הייתי קונה לו מרצדס עם המנוע הכי חלש, כי אין לו שום צורך ביותר.

אז כל עליה במדרגת הנפח מנוע, הינה סתמית ומיותרת.

במידה ויש עליה ניכרת ברמה של האוטו עצמו, אז ניתן לשקול.

הקטע בB4, היא נראית לי זללנית... כתוב באתר 8.5 לנסיעה עירונית שנשמע לי פשוט מאוד המון, בעיקר שלוקחים 20%-30% הטייה של התוצאה האותנטית ע"י היצרן.

בפריוס לדוגמא היצרן מצהיר על 23.2 או משהו כזה בנסיעה עירונית, שגם אם לוקחים מקדם בטחון, זה עדיין הבדל של שמיים וארץ, והיום דלק זה מוצר מאוד יקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מהו ההבדל (פחות או יותר) בצריכה של הדלק.

כי גם אם הייתי זוכה בלוטו, הייתי קונה לו מרצדס עם המנוע הכי חלש, כי אין לו שום צורך ביותר.

אז כל עליה במדרגת הנפח מנוע, הינה סתמית ומיותרת.

במידה ויש עליה ניכרת ברמה של האוטו עצמו, אז ניתן לשקול.

הקטע בB4, היא נראית לי זללנית... כתוב באתר 8.5 לנסיעה עירונית שנשמע לי פשוט מאוד המון, בעיקר שלוקחים 20%-30% הטייה של התוצאה האותנטית ע"י היצרן.

בפריוס לדוגמא היצרן מצהיר על 23.2 או משהו כזה בנסיעה עירונית, שגם אם לוקחים מקדם בטחון, זה עדיין הבדל של שמיים וארץ, והיום דלק זה מוצר מאוד יקר...

יש הבדל אדיר בין נתוני טויוטה למה שקורה בפועל:

http://www.motocar.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=KDKJ&pn6Vq=E

http://video.google.com/videoplay?docid=718900859924733158&q=top+gear+prius

(מייל=1.6ק"מ, גלון=4 ליטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפריוס ומה שאומרים עליה בטופ גיר,

45 מייל / גאלון = 72 ק"מ / 4 ליטר = 18 ק"מ / ליטר.

זה עדיין נתון מאוד חסכוני... בהנחה שמשפחתית ממוצעת גומעת 10-11 ק"מ / ליטר.

לאחר ביקור באתרים של הונדה סובארו וVW,

אבא שלי התלהב מאוד מהסיביק, וראה שב133,000 ש"ח, ההבדלים בינה לבין הגרסא המאובזרת הינם מינוריים יחסית וכוללים כמה פריטים שלא ממש מעניינים אותו כמו סאן רוף וילונות לחלונות ושליטה על הרדיו מההגה וכו'.

אלו באמת ההבדלים היחידים? או שהגרסא הזולה כוללת עוד כמה פריטים קצת פחות איכותיים?

הוא התלהב בטירוף גם מהג'טה 2.0FSI, אבל הוא חושב שבעתיד לא יהיה לה שוק מי יודע מה, וחושב שאם אפשר לרדת לרמת מחיר של 133, אז עדיף.

מה דעתכם באמת?

ומישהו יודע אם ניתן לקבל ג'טה 1.6 עם רמת אבזור של 2.0?

זה ממש מציק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וילונות צד זה אביזר בטיחותי, כך שאי אפשר להגיד שזה לא חשוב (אם כי החשיבות לא היסטרית, כמובן). שליטה מההגה על המערכת גם היא במובן כלשהו אביזר בטיחותי, וגם סתם נוח מאוד. מעבר לזה, אין באמת הבדלים מהותיים.

באשר לג'טה - אני חושב שאפשר לקנות את ה-1.6 בגימור קומפורטליין שהוא זהה לשל ה-2.0, אבל ב-2.0 יש גם רמה נוספת שבה יש זוטות כמו חלון בגג, פנסי ערפל וכדומה.

מה דעתי? לעשות נסיעת מבחן.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון לסוכנות צ'מפיון הקרובה לביתך, או לחילופין, תגיעו לשם אתה ואביך ותבקשו לעשות נסיעת מבחן ב1.6, אחרי זה תלכו תשבו ב2.0.

אם זה יתאים - סבבה, רוב היבואני האירופאיים נוטים להיות גמישים בדברים האלה, במיוחד אם תבואו בגישה רצינית ומכובדת.

כמובן שכדאי שתעשו נסיעת מבחן גם בסיוויק. הפריוס לדעתי היא לא יותר מגימיק, חסכונית היא לא - רוב הדיזלים יותר חסכוניים ממנה, ואת השכירות שלה בעוד 4 שנים יכול להגיד לך רק מי שיש לו מכונת זמן, מספיק שיתחילו כמה תקלות במצברים של מכוניות בנות כמה שנים - השכירות שלה תיפול.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמת גימור הגבוהה ביותר בג'טה לא אופציה, היא עולה 164~ וזה גולש הרבה מעבר לתקציב.

כמו כן סאנרוף, פנסי ערפל ועוד כמה גימיקים לא ממש הכרחיים.

השאלה היא, איך מכונית ששוקלת לא קצת מסתדרת עם מנוע 1.6 עם 100 כ"ס?

ואם יש אפשרות אמיתית ל1.6 עם גימור קומפורטליין... אז הג'טה חוזרת לתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף החלטנו ללכת על סיביק 1.8 LS (רמת גימור נמוכה) בצבע כחול בהיר יפיפה. 133,000 ש"ח.

החלטנו שלהוסיף 18,000 בעיקר על סאנרוף ג'אנטים ופנסי ערפל זה די מיותר.

כנראה נקנה ג'אנטים לאחר קבלת האוטו.

מה אתם אומרים על ההחלטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בצ'פיון שאין ג'טה 1.6 עם קומפורטליין?

הסיוויק מכונית טובה ולא תיפלו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...