Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש. בסביבות 150,000 ש"ח.

Scylla
שימו לב! השרשור הזה בן 6276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פריוס - אולי יהיה קשה למכור אותה כמשומשת (אלא אם תמצא פריאר) כי הסוללה טובה עד ל10 שנים והיא עולה כרגע 17 אלף שקל. חוצמזה היא עונה על כל הדרישות.

ההערכה שלי שעוד 10 שנים הטכנולוגיה ההיבדרית תהיה מפותחות פי כמה וכמה והמחירים ירדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיוויק.

מכונית פחות נפוצה מהמאזדה והקורולה אבל עם שוק מצויין. אמינות של הונדה. אמנם מנוע 1800 חזק יותר מ1600 אבל חסכוני לא פחות. אבזור פנים נהדר, נוחות. לדעתי יהיה מושלם בשבילך.

מחזק את דעתך, ובנוסף כרגע ההמחיר שלה גבוה רק ב 10000 ש"ח מקורולה סדאן .

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן נוט אני לא חושב שאבא שלי יאהב, נראית קצת מגושמת ולא מושכת במיוחד.

לגבי אופל אסטרה אופציה מעניינת, למרות שהשוק שלה לא משהו ובטח גם הירידת ערך, אבל אני אציע.

C4 גם אופציה לא רעה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עם אבא שלי והפריוס, הוא מאוד אוהב את הייחודיות שלה, ובאמת חושב שהיא "הדבר הבא" יותר נכון כל העניין ההיברדי.

אני אראה להציע לו את הB4, אופציה בהחלט לא רעה.

בנתיים אני חושב שהאלטרנטיבות הן:

פריוס

ג'טה / גולף

סיביק

פוקוס 1.6 4/5

בתקווה שB4

אולי מגאן

מה לדעתכם לגבי עניין ה2.0?

באמת שאין לנו שום צורך בכוח, אבא שלי נהג איטי וזהיר.

והוא טוען שגם המיסוי או אגרה או ביטוח (לא זוכר בדיוק) על מנוע 2.0 גבוה מ1.6, הוא צודק?

ומה ההבדלים פחות או יותר בצריכה בין 2.0 ל1.6 פחות או יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יחודית מאוד בכיעור שלה , מעבר לזה כלום

לקנות טויוטה פריוס זאת הדרך הכי טובה שיש לזרוק 150K לפח

יש לאבא שלך תקציב יפה , חבל לזרוק אותו על אשפה כמו הפריוס

אם חסכוניות בדלק זה מה שאתה מחפש , טורבו דיזל טיפוסי יכניס את ההיברידית בכיס הקטן ואני אומר לך את זה מניסיון

B4 היא האופציה הכי טובה מכל המכוניות שציינת ובאופן משמעותי

נכון להיום , הB4 נותנת את התמורה הגבוהה ביותר לכסף בכל הפרמטרים שביקשת בתקציב הנל

מה לדעתכם לגבי עניין ה2.0?

באמת שאין לנו שום צורך בכוח, אבא שלי נהג איטי וזהיר.

הכוח לא יפריע לכם (באמת גם שאין צורך להגזים , מי ישמע מדובר פה במכוניות דראג) , אבא שלך יוכל להמשיך לנהוג איטי וזהיר לא פחות , הכוח ישאר שם שהוא יצתרך אותו (בטיחות אקטיבית)

והוא טוען שגם המיסוי או אגרה או ביטוח (לא זוכר בדיוק) על מנוע 2.0 גבוה מ1.6, הוא צודק?

כן , כן , ובקשר לביטוח בהנחה שאבא שלך נהג וותיק וזהיר כמו שאתה כותב , ללא תביעות ותאונות רציניות ברקורד , ההפרשים בין ביטוח של B4 2L (דוגמא) לבין פוקוס 1.6L (גם דוגמא) יהיו נמוכים מאוד

אם אתה שואל על הפרשים בין HONDA S2000 עם מנוע 2L לבין סוזוקי ליאנה 1.6L זה כבר משהו

אתה חייב להיות ספציפי באיזה 1.6 ואיזה 2L אתה מדבר, אי אפשר להכליל

ומה ההבדלים פחות או יותר בצריכה בין 2.0 ל1.6 פחות או יותר?

גם כאן אי אפשר להכליל, אבל בהנחה ואנחנו מדברים על אותו דוגמא כמו למעלה של הB4 והפוקוס בידיים של נהג רגוע , מדובר בהפרשים מינורים , על אחת כמה וכמה בנהיגה בינעירונית (100קמ"ש) שדווקא שם ה2L של הB4 ירשום יתרון קל (היחסי העברה הדפוקים של הפוקוס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הוא לא צודק. האגרות (טסט וביטוח חובה) נקבעות לפי קבוצת המס של הרכב, והיא תלוייה במחיר, לא בנפח.

הביטוח המקיף נקבע גם הוא לא לפי הנפח, אלא לפי שווי הרכב ועוד שיקולים נוספים של חברת הביטוח (מחירי חלפים, ה"פופולאריות" של הרכב אצל הגנבים וכו').

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הפאסאט. אופס, סליחה - ג'טה. הג'טה נראית גדולה ומכובדת בהרבה מכל יתר ה"משפחתומטיות" והמחיר שלה הוא כ-130,000 ש"ח. התמורה לכסף טובה בהרבה מאשר במאזדה3/קורולה/פוקוס ושות', בגלל ההשקעה בפרטים שכ"כ חסרה אצל האחרות. וחוץ מזה, עם מנוע 2 ליטר היא גם זזה כמו שצריך (וכם עולה ככה, לצערנו).

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 , 4X4 הנעת והנאת ארבע על ארבע לכביש, אוטו מגהץ סיבובים.

165כוחות סוס, אמינות וסחירות, רכב שעולה במכירות על ההונדה אקורד. רכב מוביל בשוק.

זה שווה, זה כדאי, הקניה הכי טובה בסכום הזה.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XENON שלום,

מה לעשות שאנחנו גרים במדינת ישראל, מדינה שבה ערכים כמו סחירות, אמינות, ושוק טוב הם מילות המפתח בקניית רכב ?

ולא שיש לי טענות כלפי ה B4, אבל את האמת - קשה למצוא את כל הנ"ל בחבילה אחרת מה B4. במיוחד שנת 2007.

רכב מעולה בכל קנה מידה. נוח, מתנהג, מאובזר, וכיף לחיות איתו.

טוב יקפצו עלי עכשיו בגלל תיבה בעלת ארבעה הילוכים בלבד .... וכו' וכו'.

גם המתחרים לא מושלמים ב 100% ביחס למחירים הישיר.

מכל זה יוצא שה B4 רכב כדאי ומומלץ.

ג'ימי.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ימי, והרי כולנו יודעים מה האמינות והשכירות של B4 2007 נכון?

ברור לך שהכל בגדר ניחוש, מספיק שתהיה תקלה אחת בסדרה או שתיים והרכב יאבד מערכו ומאמינותו (חלונות נופלים בפלוץפאגן מישהו?).

אמינות היא משהו שאתה יכול להגיד על רכב בן 5-10, כנ"ל שכירות.

הרי אין לאף אחד מאיתנו מושג מה לוי יצחק מעשן, ואם מחרתיים B4 תדרוס לו את הכלב?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אני חושב שהאלטרנטיבות הן:

פריוס - אני באופן אישי הייתי רוכש רכב כזה רק אם הייתי נוסע מעל 80,000 ק"מ בשנה, פחות מכך חבל על הכסף.

ג'טה / גולף - עלות מול תועלת שלטעמי לא שווה.

סיביק - רכב טוב

פוקוס 1.6 4/5 - רכב טוב אבל מאוד לא ייחודי

בתקווה שB4 - רכב טוב מאוד, הטוב ברשימה לדעתי

אולי מגאן - רכב טוב, סחירות = 0 (תבדוק את שוק המגנים בנות ה - 5 לעומת שוק הסוברו/טויוטה/פוקוס בנות ה-5)

אבל מעבר לרשימה אני הייתי שואל אותך, למה לך רכב משפחתי ?

סדרת הרכבים שלי היו :

דייהטסו אפלאוז 5 שנים, יונדאי אלנטרה 2 שנים, סוברו אימפריזה 3 שנים ועכשיו (שיש לי 2 ילדים) רכשתי סוזוקי סוויפט (אבל באותה המידה זה יכל להיות גם הג'ז או היאריס).

הרכבים הקטנים בימינו אינם קטנים בתא הנוסעים כלל ועיקר, צריכת הדלק שלהם טובה בהרבה, הביצועים טובים והחסכון ניכר.

בברכת שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XENON שלום,

מה לעשות שאנחנו גרים במדינת ישראל, מדינה שבה ערכים כמו סחירות, אמינות, ושוק טוב הם מילות המפתח בקניית רכב ?

ולא שיש לי טענות כלפי ה B4, אבל את האמת - קשה למצוא את כל הנ"ל בחבילה אחרת מה B4. במיוחד שנת 2007.

רכב מעולה בכל קנה מידה. נוח, מתנהג, מאובזר, וכיף לחיות איתו.

טוב יקפצו עלי עכשיו בגלל תיבה בעלת ארבעה הילוכים בלבד .... וכו' וכו'.

גם המתחרים לא מושלמים ב 100% ביחס למחירים הישיר.

מכל זה יוצא שה B4 רכב כדאי ומומלץ.

ג'ימי.

תקשיב, אין לי שום בעיה עם ה-B4, לא התייחסתי אליה בכלל, פשוט ההודעה של דני שיעשעה אותי במקצת והייתי חייב להתייחס, כזה אני :wink:

ודני, אני מקווה שאתה לא נעלב מדברי, זאת ממש לא הכוונה.

ד"א, זה נכון מה שאומרים על ה-B4? שיש לה מערכת סאונד ממש גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה B4... אוטו מדהים!!! אוטו חזק יציב יפה מגיע עם ג'אנטים נראה מאוד יפה בפנים ועוד נכנס בתקציב שלך... וזה עדיין לא נמכר כל כך כמו מאזדה ופורד פוקוס אז תהיה לך קצת ייחודיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...