Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איבזה שנת 94 - איך היא?

avi9899
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

הייתי מעונין בבקשה לשמוע פרטים על המכונית הזו.

איך היא בשנתון הזה? יש לה מחלות כלשהן?

איזה גרסאות איבזור יש לה בשנתון הזה?

תודה מראש,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסאות איבזור?? אתה יודע עברו הרבה שנים מאז 94. סביר שלא תמצא אותה באותם תנאים מאותם שנים.

מה גם שהרכב הזה זול בשנתון הזה ולכן קשה למצוא אחת כמו שרציך (מניסיון).

ויתרתי על הרכב הזה והלכתי להשקיע "מעט" יותר באופל.

אבל אם תמצא רכב כזה במצב טוב- קח. אחרי הכל הוא זול וההפסד לא גדול כל כך.

באשר למחלות? האמת שנאמר לי ע"י מישהו (חבר של אחי שאבא שלו עובד במוסך אם זה באמת מעניין אותך) שלא להתעסק עם האוטו הזה כי הוא יכול לגרום לך ולמוסכניק שלך ליהיות החברים הכי טובים - ואני בטוח שאתה לא ממש מעוניין בזה) אבל מצד שני חבר שלי מחזיק באוטו הנ"ל גם כן והוא מאוד שמור רקש עכשיו הוא צריך להחליף ראש מנוע (אבל בלי בעיות מיוחדות חוץ מזה- הרכב הזה ספציפית הועבר אליו מאחיו והרכב מאוד שמור יחסית).

בהצלחה בחיפוש,

עידן.

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל איביזה משנתון 96 שלא שונה בהרבה משנתון 94, אני יכול לומר לך שהרכב אמין מאוד, עם חלפים לא יקרים ושוק מצויין. אני מרוצה. רצוי רק לערוך בדיקה מקיפה לפני הקנייה.

מישהו יכול לעזור בדחיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל איביזה משנתון 96 שלא שונה בהרבה משנתון 94, אני יכול לומר לך שהרכב אמין מאוד, עם חלפים לא יקרים ושוק מצויין. אני מרוצה. רצוי רק לערוך בדיקה מקיפה לפני הקנייה.

דבר ראשון אני מסקים איתך !! גם בתור בעל איביזה 96 אם מנוע 1.6 כמו של גולך וגיר כמו של גולף

שנת 94 מנוע שונה וגם הגיר שלו שונה לא אמין כמו 96

שנתון 96 יש הגה כוח כריאות אויר X2 ונעילה מרכזית

זה אותו רכב מבחוץ אבל שאתה פותח מכסה מנוע זה שונה מנוע וגיר

הגולף שלי :shock2:והיא למכירה פרטים בפרטי

http://img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00353qy0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מסקים איתך !! גם בתור בעל איביזה 96 אם מנוע 1.6 כמו של גולך וגיר כמו של גולף

שנת 94 מנוע שונה וגם הגיר שלו שונה לא אמין כמו 96

שנתון 96 יש הגה כוח כריאות אויר X2 ונעילה מרכזית

זה אותו רכב מבחוץ אבל שאתה פותח מכסה מנוע זה שונה מנוע וגיר

בתור בעלים של איביזה 97 הרכב מעולה אישית הייתי באמת מציע להשקיע טיפה יותר ולקחת שנת 96 מינימום היא ממש לא אוהבת מוסכים אבל רק תיזכורת קטנה עדיין מדובר ברכב יחסית טיפה ישן בכל זאת מעל 10 שנים על הכביש והמחלה הכי קשה שלו זה חשמל בעיקר בעיקר בעיות במגעים

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של איביזה 97 הרכב מעולה אישית הייתי באמת מציע להשקיע טיפה יותר ולקחת שנת 96 מינימום היא ממש לא אוהבת מוסכים אבל רק תיזכורת קטנה עדיין מדובר ברכב יחסית טיפה ישן בכל זאת מעל 10 שנים על הכביש והמחלה הכי קשה שלו זה חשמל בעיקר בעיקר בעיות במגעים

אההה תלוי ממי קניתה את הרכב 3 שנים יש לי אתהרכב ולא היה לי בעיה חשמל אחת!!!

והרכב מטופל טוב כואב לי למכור אותו !!

הגולף שלי :shock2:והיא למכירה פרטים בפרטי

http://img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00353qy0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...