Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנהג חדש-עד 80 אלף.

asishap
שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הרכב אמור לשרת את אימי ואותי(תלמיד ביב'), שנתון הרכב אינו כ"כ חשוב, עדיף מעל שנת 2000.

התקציב הוא כאמור, 80 אלף ש"ח. חשוב שלרכב יהיו ביצועים טובים, ומראה חיצוני גם חשוב.

צריכת הדלק חשובה שתהיה סבירה שלא תהיה "קורעת",1 ל7 מקסימום.

חשבתי על כמה אופציות כגון:

אודי איי 3.

גולף ג'יטיאיי/V5.

או חיפושית חדשה.

תביעו את דעתכם לגבי המכוניות הנ"ל, ועם יש לכם הצעות לרכבים בסגנון או מסוג אחר תמליצו.

תודה מראש,אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושתם רכבי פוזה שקונים אותם ילדים קטנים ע"מ לעשות דאווינים (חוץ מהחיפושית החדשה, אותה קונות כוסיות והומואים).

ההמלצה שלי? תקנה גולף ג'נריישן (זה נראה בדיוק כמו ה-V5), יש לה סאנרוף, ריפודים מיוחדים, מגנזיום וכל השטויות שתאהב.

היא תציע כמובן צריכת דלק עדיפה (מנוע 1.6 או 2.0) וביצועים מספיקים (בייחוד למישהו שעד עכשיו נסע על אופניים או באוטובוס).

הרבה יותר קל למצוא אחת שמורה וככה לא תגרום לאמא חור בכיס באחזקה.

והיתרון הכי חשוב, אולי זה יימנע ממך לנסות לבדוק עד כמה ספורטיבי הרכב (אחשלי יש GTI, נתתי אתמול בראש לאימפרזה, ת'בא סיבוב?) ומאיתנו לקרוא כתבות בעיתון.

בהצלחה וסע בזהירות!

(ואם אתה לא נוסע בזהירות לפחות תעשה את זה לבד ובמקום מבודד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמר קודמי, לא נראה לי שלחיפושית הפוזה שאתה מחפש.

לגולף יש ביצועים טובים בקו ישר , לא יותר (על הV5 וותר).

אופצייה מעניינת וייחודית היא אלפא 156/ 147.

מראה שמסובב ראשים, התנהגות וביצועים לא רעים (בגרסת ה2 ליטר) והסימפונייה , סליחה, צליל מנוע שגורם לך לצאת איתה לסיבוב סתם כך.

כך בחשבון שהיא לא תהיה זולה במיוחד לאחזקה, ואם אתה מחפש ידנית אז גם די קשה למציאה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב שלרכב יהיו ביצועים טובים
חשבתי על זה, בשביל מה לך רכב עם ביצועים "טובים"? רכב עם ביצועים בינוניים, לא טוב?

נהיגה מסתכמת הרבה מעבר למהירות, פתיחה ורוחב הצמיג. אתה לא חושב כך?

לדעתי, בחר לך רכב שיגרתי, עליו תלמד לראות את המתרחש לפני שהוא מתרחש, במקום לזגזג בין הדו"חות כבר בתחילת דרכך.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הרכב אמור לשרת את אימי ואותי(תלמיד ביב'), שנתון הרכב אינו כ"כ חשוב, עדיף מעל שנת 2000.

התקציב הוא כאמור, 80 אלף ש"ח. חשוב שלרכב יהיו ביצועים טובים, ומראה חיצוני גם חשוב.

צריכת הדלק חשובה שתהיה סבירה שלא תהיה "קורעת",1 ל7 מקסימום.

חשבתי על כמה אופציות כגון:

אודי איי 3.

גולף ג'יטיאיי/V5.

או חיפושית חדשה.

תביעו את דעתכם לגבי המכוניות הנ"ל, ועם יש לכם הצעות לרכבים בסגנון או מסוג אחר תמליצו.

תודה מראש,אסף.

אני חושב שהתעלמתם מהעובדה שהרכב לא ישרת רק את הבחור שלנו, אלא גם את אימו.

ובניגוד לדעות הרווחות והנתפסות ע"י רוב המבוגרים, לא כל הצעירים נוסעים מהר וחושבים שהם ב"מהיר ועצבני".אני חושב שרוב הצעירים מבינים,שהעבירה הכי קטנה שלהם תוכל לגרום לשלילה. אני בטוח שגם אתם לעיתים רחוקות אוהבים לתת קצת גז, לא?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה לכל העוזרים.

חשבתי על ההצעה של אלפא רומאו 147, ביררתי פרטים ואמרו לי שהיא רואה הרבה מוסך וקשה מאוד להשיג לה חלקי חילוף בארץ, זה נכון?

בכל אופן אם זה נכון, אז אני הולך על גולף.

על איזה דגם של גולף אתם ממליצים ולמה?

תודה רבה, אסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

147 לא רואה הרבה מוסך. לא יותר מכל רכב אחר (בסדר, בסדר, חוץ מטויוטה). קשה להשיג חלפים? תלוי. אם אתה מחפש חלפים שמישהו השאיר במזבלה, זה באמת קשה. אם אתה נכנס למוסך המרכזי - קל מאוד. זה רכב חדש, לעזאזל, למה שיהיה קשה להשיג חלפים! חברי מועדון אלפא גם נהנים מהנחות על חלפים במוסך המרכזי.

147 1.6 ידנית תעמוד בתקציב, יש כמה כאלה במצב מצויין שנמצאות כרגע בטרייד-אין של סמל"ת.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את המלצת קודמי - אלפא 147 רכב מצויין, נוחה (באופן מפתיע), נוסעת לא רע אבל אל תצפה ליותר מדי מגרסת ה105 כ"ס. אם כבר אז גרסת ה1.6 120 כ"ס, או מנוע ה2.0 אם כבר.

לגבי אמינות - ה147 נחשבת לאחת האלפות האמינות. בטיפול ראוי היא תהיה אמינה כמו הגולף, והרבה יותר מהנה.

לך, תעשה עליה סיבוב, ואז נראה אם תוכל לשאול כאן לגבי הגולף שוב.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש לעתים קרובות שאלה על "רכב לנהג חדש". אני הייתי ממליץ להתרחק מוואנים מסורבלים כמו פורד טראנזיט, פיאט דוקאטו ומרצדס ספרינטר.

המימדים הגדולים שלהם והראות המוגבלת לאחור הופכים אותם קשים מעט לתמרון עבור נהגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19% הגנה לתאונות חזית, תנהג בזהירות.

מבחן NCAP המדובר נכשל עקב כשל נקודתי בייצור (ריתוך פגום של קורה), לא כשל תכנוני, שארע בסדרת הייצור הראשונה. אמנם חבל שאלפא לא יזמה מבחן חוזר כדי לתקן את הרושם, אבל מן הראוי לציין שמעט מאוד חברות עורכות מבחנים חוזרים, מן הסתם עקב העלות הגבוהה. אבל אני משוכנע שהפגם בייצור תוקן - התכנון של הרכב בטיחותי ביותר.

ראיתי באחרונה תמונות של 147 שעברה תאונה קשה, פה בישראל, מהרכב לא נשאר הרבה אבל הנהגת יצאה ללא פגע כלל. דרך אגב - היא לקחה את הביטוח וקנתה עוד 147. זאת לא איזו ילדה מתלהבת, אלא אישה מבוגרת ואחראית. אז כנראה שהיא כן הרגישה בטוחה!

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על ההצעה של אלפא רומאו 147, ביררתי פרטים ואמרו לי שהיא רואה הרבה מוסך וקשה מאוד להשיג לה חלקי חילוף בארץ, זה נכון?

מה עוד שמעת ? שצריך לעשות הרבה תיאומי קרבורטור ? שבעיה להחליף את הדיסקים במרכז הציר ?

מדובר ברכב חדיש וטוב, וכל הדעות של "מומחים" שמבוססות על אלפא סוד בת 30 - עבר זמנן.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...