Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסוי בחשמל

Stav132
שימו לב! השרשור הזה בן 7615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא לא מה הוא רוצה להוציא מזה השאלה האמיתית היא איזה מגבר יריץ את כל הבאלגן הזה כי ברגע שהוא מחבר 4 רמקולים של 4אום במקביל ההתנדות שלהם היא 1אום ברגע שהוא מוסיף את החמישי של 8אום ההתנגדות יורדת כבר מתחת ל1אום אני לא ממש זוכר את החשבון (זה היה לפני משהו כמו חמש שנים פעם אחרונה שחישבתי התנגדות)

בכל מקרה מגבר שיחזיק כזאת התנגדות הוא לא זול וזה חבל לקנות כזה בשביל הרמקולים שהוא מדבר עליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שראית שאלתי 3 פעמים (או 4 אני לא זוכר) מה ההגברה.

4 רמקולים בעלי התנגדות של 4 אוהם כל אחד, אתה מחבר שני זוגות במקביל, יש לך 2 אוהם, את שני הזוגות אתה מחבר בטור ויש לך 4 אוהם, על החמישי כנראה והוא יצטרך לוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, פיספסתם את כל הרעיון של הניסוי, אני בונה את זה בשביל הכיף, לראות אם אני מסוגל להרים משהו שעובד, חוץ מזה מה נשאר לי לעשות עם הרמקולים? לצבוע אותם בכחול ולזרוק לים?

אני לא מתכוון להכניס את זה באוטו, יש לי שם משו יותר טוב :)

אני בונה את זה סתם, ואני לא יעזוב את הרעיון עד שאני יצליח בגלל שאני חושב שזה יכול לעבוד, אולי לא ישמעו טוב, אולי לא ישמעו בכלל, אבל לנסות אני חייב.

אייל, אני פשוט לא זוכר איזה מגבר יש לחבר שלייי אני אשאל אותו כשאני אצליח לתפוס אותו.

חוץ מזה אחרי חישוב שנראה לי נכון מצאתי שההספק של החמישי הוא 18W,זה לא עוזר אבל סתם...שתדעו.

אולי בפעם הראשונה זה לא יעבוד, אולי גם בשניה אבל אתם יודעיםםםם פעם שלישית גלידה.

ועד משו, אני חייב לחבר בטור ולא במקביל? מקביל יותר טוב במקרה הזה לא?

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...