Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב עם מגבר מקורי

idokk
שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחלתי להתעמק בכל הנושא הזה של סאב ולאחר שניה שלמה של חיפושים גיליתי

לצערי שאם קונים סאב צריך להתחיל להתאים לו מגבר ותיבה , ויש עשרות פרמטרים לכל דבר

כזה והכל מאוד מאוד מורכב ותלוי אחד בשני .

ואז נכנסתי לצ'רצ'פילד וגיליתי שמוכרים סטים שלמים של סאב עם מגבר ותיבה וקרוס וכל מה שצריך להרכיב מורכבים , מסודרים וארוזים בשלל צורות חביבות כשהיתרון העיקרי הוא שלא צריך

להתחיל לחפש את התיבה המושלמת ולא מסתכנים בקניית מגבר , הכל מתאים בדיוק להכל

המגבר ידחוף את הסאב , התיבה תעבוד כמו שצריף ואני לא אצטרך לשבור את הראש

בתכנונים והימורים למיניהם .

בנוסף אני לא ממש אסתבך עם התקנה כי צריך להעביר איזה 4 חוטים לבגאז עוד איזה חוט חזרה משם והכל טוב והכל מותקן ומתואם .

נ.ב האתר של צרצפילד : http://www.crutchfield.com/cgi-bin/S-jpN8fMYJMVA/ProdGroup.asp?c=10&s=0&g=51000&cc=01&avf=Y

מה שמעניין אותי זה מה אני באמת מפסיד בקומבינה הזו כי אם מדובר ב 50 ש"ח וחצי דציבל אז זה לא ממש מטריד אותי אבל מעבר לזה אני לא בטוח שאני נשאר אדיש .

נ.ב בשניה הנוספת שהקדשתי לנושא לפני כתבתי את ההודעה הזו ערכתי חיפוש קל וראיתי

שיש כמה נתונים שמעניינים אותכם אז הנה הם :

כסף : אני עומד לקרוע תתחת בחופש ולקנות את הציוד הזה בחו"ל ולכן הכסף כרגע לא משחק תפקיד .

SQ או SPL : אני מחפש סאב שיתן איכות ללא פשרות וצליל נקי נקי אבל שלא יעשה בושות כשצריך לפתוח תבגאז ולהרביץ בווליום , בנוסף חשוב מאוד שירגישו את הבאסים שלו בנסיעה רגילה , לא הרבה , אבל מספיק כדי להרגיש שהוא שם .

מקום : אני לא בטוח שיתנו לי הרבה מידיי מקום לכל העניין הזה , לצורך הדיון יש לנו

50 על 120 על 30 ס"מ לכל העסק , והכל צריך להיות מאוד מאוד מסודר , בלי כבלים תלויים וכאלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...