Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גראן פרי מלזיה - השרשור הרשמי

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרארי לא יכלה לנקוט ביותר מדי טקטיקה קבוצתית מבחינת הוראות קבוצתיות כי זה פשוט אסור !!!

אסור למנהלי קבוצה לתת הוראה לנהג אחד לזוז ולתת לנהג השני , לאחר הבלאגן והבושות שפרארי עשו לפני מספר שנים באוסטריה תקנה זו נכנסה לתוקף ולאכיפה !!!

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אין מצב לטקטיקה קבוצתית או להוראות קבוצתיות בצורה מסודרת והכוונה היא שמנהלי קבוצה לא יכולים להגיד לנהג אחד לזוז לטובת עקיפה של נהג שני וזאת כי פשוט אסור את זה על פי התקנון .

לאחר הפארסה מאוסטריה שבריקלו נאלץ לזוז ולתת למיכאל שומאכר לנצח , ועקב הביקורת הקשה בנושא , ה-FIA הכניסו את זה רשמית לתקנון ואוכפים את זה .

אז נכון שראינו בשידור שרוס בראון אמר משהו בקשר , אבל מאיפה אנחנו יודעים שהוא לא אמר למיכאל שומאכר שאשתו ביקשה שבדרך הביתה יקנה חלב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, קצת קרדיט אנחנו לא עד כדי כך טמבלים בשביל לשמוע תשדורת בקשר, אבל הוראות קבוצתיות לא צריך לסגור על המסלול.

להחזיק את שומכר יותר מארבע הקפות בפער של פחות משניה? נראה לי שהFIA לא יכל היה להוכיח כלום...

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קשור לקרדיט או לטמבלים...

בעקרון ה-FIA מאזין ומקליט את כל התשדורות בין הקבוצות לנהגים , בנוסף , כמו שידוע בוודאי לכולם , בעזרת סורק ערוצים טוב , גם אתה ואני יכולים לשמוע את זה בסמוך למסלול , והיו דברים מעולם .

העניין היפה אתמול היה שבדיוק בעיתוי הנכון , הבמאי עבר לצילום של רוס בראון בפיטס של פרארי ואז החלה חרושת השמועות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...