Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הומאז' לכוכב.

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קראתי את ההתנצחות באתר נטקאר בין עורך האתר

לבין מנהלי קארספורום ואני רוצה להגיב.

עורך הנטקאר מוחק הודעות לגיטימיות שיש בהן

ענין לכלל המשתתפים, רק בגלל שהן לא מוצאות

חן בעיניו או שהן בניגוד לדעתו. כמו כן הוא וכל

חבורת "הגרופיס" שלו לועגים לכל משתתף

שעשה טעות כתיב, או חס וחלילה כתב על מכונית

"יושבת טוב על הכביש" במקום לכתוב אחיזת

כביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת הדור אשר לא ידע את יוסף (פרעה במקרה הנוכחי) - הרשו לי להציג בפניכם :

revenge-of-the-sith-dvd.jpg

היה זה בסביבות

השנים 2001-2002 ,

עת חלק הארי של

דור מייסדי קארזפורום ,

אשר החל כקבוצה קטנה

בקהילות של IOL זצ"ל ,

והמשיך בפורום YNET רכב ,

סבל מהטרדות חוזרות

ונשנות של מוטציה הומו-מוטורית

מסוג יפנופילוס-דפקטוס

, שענה לשם ירון כוכבי.

מוטציה זו , אשר עברה לצד האפל של המוטוריקה , סגדה לכוחות ה"אוטו" סגידה עיוורת , תוך קידוש השם היפני .

ככל הנראה מקורה של סגידתו נעוץ באינוסו בצעירותו בידי PRINCESS SAXO , אשר כבלה אותו אל הליפט הקרוב במשך מספר ימים , תוך הרס נפשו הרכה וערעור שלוותו המוטורית.

מאותו יום ואילך - נשבע הנער הגמלוני לנקום - והחל בלימוד רזי הברית החדשה , כתבי קונפוציוס , והלכות שתיית סאקי. הוא עטה מסכת אלמרה על פניו , ויצא למסע נקם כלל עולמי.

המסע החל בקטן , תוך 'נסיעות מבחן' אשר כללו בחינת מעטפת ביצועי חלליות שונות ברחבי מגרש החנייה של מקום עבודתו. מייד לאחר כל 'מבחן כזה' היה אץ רץ ידידנו הכוכב לספר לחבר'ה , ומתעלל ביושבי הפורום בעזרת תילי תילים של מילים.

דא עקא - עקב מוגבלות צידו האפל של המוטור - אוצר המילים שבפיו היה מצומצם למדי , והסתכם במילים : יפני , אמין , צרפתי , מוזר , גיר ,אוטומטי , מוכרח,מוסך.

לפיכך הצליח להפיק מספר משפטים מצומצם ביותר - בו ניסה להפיץ את תורתו ברבים.

תגובתיו במהלך הקרבות הצטמצמו לכדי "קח רק יפני - הכי אמין" , "אל תיגע בצרפתי- מכור למוסך" ו- "רק גיר אוטומטי , ידני זה הסטוריה".

במהלך שנותיו קנה לעצמו הכוכב מתעבים רבים - וככל שעשה זאת - כן העמיק לחקור בתורת ה"אוטו" - תוך ציטוט מבחני דרכים וקביעת דיעה על פיהם - למרות שמעולם לא ראה מבפנים את המכוניות עליהן המליץ , והמשיך להפציץ את משתתפי הפורום ההוא בדיעות משוללות שחר ויסוד .

עם השנים התפתח אופיו הנכלולי והאפלולי של הכוכב , והוא החל בנסיונות חבירה אל הקהילה , במטרה לשכנעם להמיר את דתם.

תחילה התחזה לידידם , תוך משלוח פרחים וירטואליים , הצעות מגונות בדבר עישון מקטרות שלום מדומות , וחרטוטים בדמות ציטוטים מהברית החדשה.

משלא צלחה דרכו - החל לאיים השכם וערב בנטישה , משל היה מוכר קרטיבים בחוף הים :

"אני ה-ו-ל-ך !!!!!!!". כמובן שכאשר נענה באופן כללי במילה "לך!!" נהג כאותו מוכר ארטיק ,ואחז בכנף ביגדם של המשתתפים - תוך התרצות מעושה.

ברבות השנים - מאסה קהילת בני האור במסכת זיוני השכל של הכוכב , ונטשה אותו לאנחות - תוך מעבר לכוכב לכת חדש - כוכב קארזפורום.

בייאושו , עבר הכוכב מטמורפוזה - והחל להתעמק בכתביו של הקיסר . אותם כתובים אשר בהיותו בחברת בני האור - היו לבאושים בעיניו , והושמצו בכל הזדמנות אפשרית (דוגמאות הובאו בתחילת השרשור) - הפכו עתה לאורים ותומים שלו.

שנאתו לבני האור הייתה עזה כל כך , עד אשר מכר את נשמתו , וחבר לקיסר בכוכב החושך , תוך אימוץ תורתו והתרפסות עד אין קץ.

לפיכך - מצאתי לנכון להזהיר את יושבי הפורום - ולהכיר להם את ה-GEEK , למען יראו , ייראו , ויגחכו .

May the schwartz be with you - always.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, אם ביום שישי השיחה במפגש העלתה את ירון כוכבי חזרה לאוויר, אתה העפת אותו לשמיים.

מבחן דרכים לאלמרה

ובתגובה:

מבחן דרכים לסובארו DL

כוסאומו האינטרנט הזה שהרעיל את כולנו

פעם :

מפגשים - בלי עונדות

לחיצות - בלי צ'קלקות

קריית אריה - בלי תנועה

מוטי - בלי עיברית

יאשה - בלי אוטו (לא השתנה הרבה)

אפשר להמשיך שעות

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, תוכל בבקשה להסביר לנו, הבלתי מקושרים, מה קרה השבוע שפתאום החלטת להאיר שוב את כוכבו?

הרי לא מדובר על אותו שרשור מלפני כחודש בנטקאר, אלא משהו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חדש ולא אנפילאות, לשמר אין עברית במקלדת, אז הוא צריך למצוא את האותיות כל פעם מחדש. הוא מקליד את זה מאז.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

print "cochavi" -10

20 - go to 10.

RUN

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מזיז מתגים באלטייר שלי. לא מזמן השתדרגתי מחשבוניה. הייתה יד ראשונה שמורה בקנאות. למה מכרתי?!?!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה הלך בבייסיק ?

GOTO

START

אוווו, סוף כל סוף אתה כותב דברים שניראים מוכרים!!!

מי זה הכוכבי הזה? יש את הבדיחה/אימרה (העצובה) "פעם היו שני אחים, אחד היה חכם, והשני הלך לטכני"...

אז פעם היו שלושה אחים, שלושתם הלכו לטכני (ושלושתם נשאו את השם כוכבי, שלדעתי לא מי-יודע-כמה נפוץ), אולי יש קשר מישפחתי? ניראה לי שכן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...