Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לתאונה. מה לעשות ?

Rsini
שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שעות הערב המוקדמות בערך 5-6 בערב, נסיעה בכביש החוף מחיפה לתל אביב נסיעה די פקוקה מהירות ניסעה בערך 50 - 60 קמ"ש.

אני נוסע אחרי רכב מסוג I30 ומדבר אם אמא שלי שהיתה איתי באוטו לפתע האוטו שלפני בלם בפתאומיות ואני לא היתי מספיק עירני ולא הבנתי את המהירות בא הרכב לפני בלם אז לא בלמתי בחוזקה וכהבנתי שהאוטו לפני כבר כמעט עצר ואין לי סיכוי לעצור גם אם אני בולם בכל הכח, סטיטי לשולים ועצרתי בחוזקה (אבל בלי חריקת צמיגים) עצרתי במקביל לרכב שלפני אולי הפרש של 20 ס"מ בין הקדימה שלו לשלי אחרי שעצרתי פתאום אני שומע חריקת בלמים חזקה ואז בום נכנסו בי מאחורה.

רכב מסוג קנגו שנתון 01 נכנס בי מאחורה הנזק לאוטו שלי לא נראה רציני אבל אצלו התקפל לו כל המכסה מנוע והפגוש, נשבר לו פנס והאוטו שלו עשה רעשים מוזרים. אצלי יש קימוט בפגוש בדלת האחורית(סטיישן) ונשבר לי פנס ימני אחורי.

החלפנו פרטים והכל והמשכתי בנסיעה (הכל מתרחש בשולים של כביש החוף) לאחר שהגעתי ליעדי החלטתי לבדוק את הנזק קצת יותר מקרוב הסתקלתי מתחת לפגוש וכל הברזלים שם התעקמו לבפנים הדלת של הבגז' נפתחת אבל מאד עקומה בצד הימני שלה וחוץ מזה לא נראה עוד נזק לאוטו

ועכשיו לשאלות.

1.ברכב שלי יש רק ביטוח חובה ואין לי מקיף - אצלו יש ביטוח חובה ומקיף

מה אני אמור לעשות בכדי לקבל את הכסף לתיקון וממני אני צריך לדרוש אותו? (אותו אדם גם אמר שאם אני רוצה לא לערב את הביטוח שאני יגיד לו)

2.שחכתי לרשום את השם של חברת הביטוח שלו. רשמתי הכל מס' פוליסה,רכב,ת"ז,וכל הפרטים עליו ועל רכבו אבל אני לא יודע אצל מי הוא מבוטח זה יהוה בעיה?

3.האם אני צריך לנקוט בפעולות כלשהם בכדי שהוא(הנהג השני) לא ידפוק אותי ? והאם קיים כזה מצב שזה בסוף יצא לרעתי?

4.אמא שלי מתלוננת על כאבי גב בעקבות התאונה למי צריך לפנות ומה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את כל הפרטים שלו אני מניח שזה כולל גם את הטלפון שלו.

אתה יכול להתקשר ולשאול מי היא חברת הביטוח שלו ולספר לו מה גילית כשבדקת את האוטו כדי להכין אותו מראש.

בעיקרון נראה לי שביטוח צד ג' שלו מכסה את הנזק לרכב שלך ושהנהג השני אשם בגלל אי שמירת מרחק. אתה צריך לתבוע את חברת הביטוח שלו או לחילופין אם לא תרצה לערב את חברת הביטוח שלו, תסכמו בינכם על הכסף שהוא ישלם לך על התיקון.

שאמא שלך וגם אתה תפנו לחדר מיון כמה שיותר מוקדם ותגידו שהייתם בתאונה. יכול להיות שזה ידפוק את הנהג השני אבל זה ייתן לכם שקט מבחינה רפואית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שיש לך פוליסת ביטוח חובה אז פנה לסוכן הביטוח שלך, הוא כבר ינחה אותך בהכל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...