Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו 4 כדאי?

רנו
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו רוצים תמונות של כל רנו 4 שתמצאו .

יש לי כבר אוסף מכובד של תמונות רנו 4 שונים מכל הארץ .

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצער רב קיבלתי את הבשורה שרמי ידידי מוכר את הרנו שלו .

לרמי יש רנו 4 מודל 88 חמודה ביותר ואני מקווה שהיא תגיע לידיו של אדם אוהב שישמור עליה לפחות כמו כמוהו

לחברי הפורום ( אם יש מתעניינים ) :http://www.classiccar.co.il/Ads/adDetail.asp?cat_id=14&sub_id=111&ad_id=8282

מי שיקנה את הרכב מוזמן ליצור איתי קשר כיוון שרמי ואנוכי תכננו להקים בצוותא מועדון לרכב הנ"ל .

דני

ועוד דבר קטן - רמי : ים של תודות אני חייב לך , דע לך כי בלעדיך פרוייקט השיקום של עליזה שלי היה עדיין צולע , אין כמוך ואני שמח שהכרתי אותך כי אין - פשוט אין אנשים כמוך

תודה - דני

RAMIS CAR 003.jpg

RAMIS CAR 004.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע החלטתי לפני שאני עושה טסט לפרק את האוטו

ולתקן תקלות קטנות ומרגיזות

רדיאטור חימום צריך החלפה

כבל ספידומטר קרוע צריך להחליף

תאורת מחוונים לא פועלת

גומיות למקל סבא(ידית הילוכים)

החלפתי דלת אחורית שקיבלתי מחבר במתנה

פנסים ראשים להחליף מחפש גם את הכובעים הפנימים שלהם

אם יש למישהו חלקים כאלה אשמח ליצור איתו קשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר היי

יש לי זוג פנסי חזית + כובעים אם אתה רוצה - בוא וקח

איזה גומיות בדיוק אתה צריך לידית הילוכים ?

דבר איתי

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, אולי זה יעניין אותך, היתרון שהיא כבר אספנות ואני מניח שזה לא המחיר האחרון שהבעלים דורש:

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=&untilPrice=2500

האקסיות: שתי חיפושיות, פורד ברנדה, אלפא 33, אלפא ספרינט, קייזר פריזר cj5, וולוו 121... הנוכחיות: חיפושית גרמניה שנת 71 ועוד איזו שרירנית אמריקאית מנופחת ונוהמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהקישור לא פותח את ההודעה ישר אז:

קטגוריה:רכב אספנותתת קטגוריה:כללידגם:רנו 4שנה:1974מחיר:2,000 ¤יד:3hidden-spacer.gifPrateiIezeratKesher.jpgאזור מכירה:חדרה והסביבהעיר/ישוב:זכרון יעקבטלפון:050-3111180סלולארי:איש קשר:roni1411דוא"ל:לחץ כאן לפניה למפרסם- שטח פרסומי -עושים ביטוח ב AIG ומקבלים חודש חינםhidden-spacer.gifBottom_Tmuna.jpgdefault.gifBottom_HezMazigModaa.gifMisModaa.gif591432במידה ומצאת טעות במודעה- דווח לנו hidden-spacer.gifdetails_kev_corner_center.gifhidden-spacer.gifdetails_kev_corner_left.gifBottom_HezMazigModaa.gifBottom_PratimNosafim.jpgצבע:בעלות נוכחית:פרטיתמוכן להחלפה:כןhidden-spacer.gifBottom_HezMazigModaa.gifBottom_Teur.jpgמנוע תקין.גיר תקין צריך מצמד וזמן.

האקסיות: שתי חיפושיות, פורד ברנדה, אלפא 33, אלפא ספרינט, קייזר פריזר cj5, וולוו 121... הנוכחיות: חיפושית גרמניה שנת 71 ועוד איזו שרירנית אמריקאית מנופחת ונוהמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכונים

רדיאטור החימום -ניסיתי לחפש חדש אמרו שאן להשיג בקרתי אצל איש רדיאטורים

אומר שאפשר לייצר חדש בעלות של 600 ויתרתי על הרעיון ובדקתי לבד מצאתי שיש סדק

בפלסטיק העליון דבקמיוחד פתר את הבעיה

כבל ספדומטר- חדש הוחלף 200

מד דלק- פרקתי את המיכל על פי הצעתו של דני מסתבר שלוחית החישן קרועה

מאחר ולא הצלחתי להשיג מצוף אחר לקחתי לתיקון כששמעו שזה לרנו 4 התיקון

נעשה בחינם

תאורת מחוונים - הוחלפו נורות הולחם מגע והכל פועל כמו חדש התיקון לרנו 4

כמובן בחינם

לאט לאט ובזהירות נבנת לה רנו 4 שתחרוך את הכבישים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר

אני איתך - כל מה שנשאר לי זה לגשת למשרד הרישוי ולהוציא ניירת ולגשת לטסט , רק בעיה אחת קטנטונת קיימת - כדברי דודו טופז : אין לי זמן !

וזאת למרות שיוני המכונאי המליץ לי להחליף בולמי זעזועים אחוריים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את השרשור הזה ומתמוגג מרמת הפרגון, העזרה ההדדית ללא תמורה... פשוט תענוג. כל הכבוד לכם.

סתם לידע כללי: הרנו 4 היא המכונית הצרפתית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, והחמישית בהיסטוריה (כאשר מדברים על מבנה ותכנון שנותרו ללא שינוי, דהיינו בלי לספור את כל תשעת הדורות של קורולה או חמשת הדורות של גולף). יותר מ-8 מיליון!

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את השרשור הזה ומתמוגג מרמת הפרגון, העזרה ההדדית ללא תמורה... פשוט תענוג. כל הכבוד לכם.

טל

כנראה שאנשים עם רנו 4 זה גזע מיוחד :king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן דני ועופר ,קבלו בעדכון :

המנוע והגיר בחוץ , מבודדים אחד מהשני , המנוע מפורק לגורמים עד לרמת בלוק מנוע , הראש בטיפול אני אמור לקבל אותו השבוע מתישהו ,מערכת ההיגוי בולג'וינטים +תפוחי משולשים יוחלפו , השגתי תושבת מנוע חדשה באריזה והחלפתי אותה , פירקתי קרטר ע"מ לנקות את מסננת השמן (אם כבר אז כבר כמעט ואי אפשר לעשות זאת כשמנוע בתוך האוטו ).גלגל תנופה אכול ועשה בעיות בעבר אני צריך להתחיל לפרק גלגל אחר מרנו5 גם מתאים .אז יש עבודה .

צילמתי את הכל במצלמת טלפון סוללרי אבל אני לא מצליח להעביר אותם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאאלה רמי שחק אותה !

מחר בבוקר אני במשרד הרישוי מוציא ניירת אספנות לעליזה כדי ללכת לטסט - תחזיקו אצבעות ( גם ברגליים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...