Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלאגים ללאנטיס. זקוק להתייעצות

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לשרשור הנ"ל:

אחי קנה מזדה 323F הצורה החדשה שנת 99 מנוע 1800 סמ"ק,וברצוננו לבצע טיפול 10K לרכב וכשבאתי לחנות לקנות פלאגים המוכר נתן לי את הפלאגים הבאים NGK-ZFR5F-11 למרות שמצאתי באוטודאטה שהפלאגים שאני צריך זה NGK-BKR5E-11,אבל המוכר עמד על שלו וטען שזה NGK-ZFR5F-11 הפלאגים שאני צריך ולא מה שכתוב באוטודאטה והוא בטוח בזה ב 1000%,האם מישהו יכול לאשר את גרסתו כדי שאני אוכל להיות עם לב שלב בטיפול שאני הולך לעשות?

שלום.

האיש מהחנות צודק לגבי הפלג לאחר ברור מעמיק כי באוטודאטה הדגם מנוע הזה לא מופיעה.

גם ב 1600 ןגם ב 1800 99 מרכבים את הפלג הזה NGK-ZFR5F-11 .

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני בבלבול רציני אני ממש לא יודע מה לעשות? להחליף את הפלגים או שלהישאר עם מה שהאיש מהחנות נתן לי? כי זו בידיוק הייתה הטענה של האיש שהדגם הספציפי הזה של המנוע זקוק לפלאגים שהוא נותן לי וכל שאר הדגמים מה שרשום באוטודאטה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך כלשהי לברר זאת? כי ניסיתי להריץ חיפוש באינטרנט ולא מצאתי כלום!.

אני יודע שניתן לפרק את הפלאגים הישנים ולראות,אבל אני פוחד שמי שעשה טיפול לפני כן גם כן טעה ושם פלאגים לא נכונים.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והיה לי ספר רכב :| .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לי היום בבוקר לפני הבסיס 10 דקות פנויות והחלפתי פלאגים.

הם יצאו כמו חדשים ויש תמונות

הפלאג השמאלי ביותר בתמונה הוא מבוכנה מס' 1 והימני ביותר בוכנה 4..... שתדעו מה אתם רואים

דרך אגב... שימו לב שפלאג 2 ו 3 כאילו עבדו יותר קשה... מעניין למה... ועל פלאג מבוכנה 2 היה טיפה שמן על ההברגה. אשמח לקבל תשובות.

ד"א הפלאגים עשו 20K על המנוע

תודה מראש

100.JPG

101.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...