Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגל תנופה וחוסר יציבות במנוע!

rotemsrr
שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום.

יש לי שכן שעוסק בעבודות גינון וברשותו פיאט דובולו (240000 ק''מ) .

לפני כיומיים הוא לקח את הרכב שלו למכונאי חאפר שעובד בבית כדי להחילף קלאצ' וגלגל תנופה!

לאחר שבוצע ההחלפה הוא יצא מהמכונאי עם מנוע רועד ולא יציב ! לאחר מכן הוא חזר לאותו מכונאי וביקש לסדר את הבעיה שלא הייתה לפני כן והמכונאי אמר לו שזה לא קשור להלחפת הקלאצ' וגלגל התנופה.

היום בבוקר לקחתי את רכבו של שכן שלי ונגשתי לאותו חאפר ושאלתי אותו מה בדיוק נעשה שלב אחר שלב !

אז הוא אמר לי החלפתי קלאצ' וגלגל תנופה ***ובורג אחד*** של גלגל תנופה שההברגה שלו הלכה.

אז לדעתי האופציה היחידה לרעידות היא הבורג כמובן שמשקלו שונה משאר הברגים (לא מקורי) וגורם לכוח צנטרפוגלי אשר גורם לחוסר איזון של גלגל התנופה במצב זה.

האם מה שאני חושב נכון???? או שישנה עוד אופציה לרעידות???

אין חכם כבעל ניסיון!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שכפי שאומר צביקה קרבורטור "אין צרוף מקרים אלא הצטברות מקרים", אז כנראה שזאת באמת הבעיה. יתכן גם שגלגל התנופה שהוחלף (משומש או חדש?) או המצמד פגומים.

יש להתעקש לתקון חוזר כי הבעיה לא היתה קודם.

זה מה שקורה בעבודת חאפר, חוסכים קצת מכאן ואח"כ משלמים הרבה משם.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי שלום!

"זה מה שקורה בעבודת חאפר, חוסכים קצת מכאן ואח"כ משלמים הרבה משם"

במוסכים אין תקלות,עבודות חוזרות?

קודם צריך להגדיר מה זה חאפר,האם כל מי שעובד בססכה ליד הבית הוא כאפר?

האם מכונאי שעובד במוסך,ומבצע תיקון ליד הבית,הוא חאפר?

שמעתי על חבר ותיק בפורום,שעובד במוסך ומבצע תיקונים בחצר הבית,גם הוא חאפר?

לפי העייצות שלו בפורום, הוא יכול להכניס הרבה בעלי מוסכים לכיס הקטן(בלי שמות).

רפי לא שאני בא להגן על החפרים,אתה יודע לבד מה הולך במוסכים.

בברכה

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בפיאט דובלו עם מנוע דיזל טורבו JTD אז יש בגלגל התנופה ליבת גומי המשמשת כבולם מאמצים בזמן שחרור פתאומי של דוושת התאוצה. אם ליבת הגומי הזאת סדוקה או קרועה יורגשו רעידות וויברציות ברכב, גם בעמידה, בהעלאת סבובי מנוע ו/או בעזיבת דוושת התאוצה.

ודוד, לא רציתי לפגוע במישהוא וכמובן שכמו בכל מקצוע שהוא, אז גם במוסכים יש מורשים ואפילו של יבואני רכב ומקצועיותם או אמינותם מפוקפקת ויש טובים. לא התייחסתי למכונאי כלשהוא אלא לאותו

חאפר שכותב פותח השרשור ובעצם לדרך התיחסותו לתקלה חוזרת.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...