Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לעניין גמגום מנוע בהתנעת בקר.

יובל501
שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקר טוב חברים

בזמן האחרון (חודש) הרכב שלי -אסטרה 1600 בנזין אוטומט 70k . סובלת מייד אחרי שאני מניע

ורק בבקר! מגמגומי מנוע ופעולה לא אחידה זה חולף כעבור כדקה.

הרכב מטופל ומתוחזק ומפונק.

שאלתי מה יכול לגרום לזה? כי זה די מעצבן!

האם יכולה להיות בעיה בבית מצערת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לחבר סורק ולבדוק האם נרשמה קוד תקלה ו/או טוב יותר להשאיר את הרכב במוסך בלילה ולהניע אותו בבוקר כשהסורק מחובר ולראות את התקלה (בזמן התופעה ) על "חם" .

זה יכול להיות דברים כמו חיישן חום מנוע (חום נוזל הקירור) ,חיישן חום אויר ביניקה, אי העשרת תערובת (באופן של הגדלת פולס פקודה למזרקים) שזאת בעצם כנראה התוצאה של התקלה.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני היתי קודם כול מחליף חוטי הצתה ואןלי פלגים ויתכן שהבעיה תיפתר בלי להסתבך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...