Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטיקים ביונדאי

psycho killer
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו כאן יכול להסביר לי איך לפרק את הפאנל של המזגן ושאר הפלסטיקים ביונדאי אקסנט 95

ואל תגידו לי שחרשו את זה כבר כי חיפשתי כבר בכל הפורום ולא מצאתי את מה שצריך

עוד משהו שאני צריך זה לדעת איך להחליף את הלדים בלוח שעונים ואם לד UV יתאים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הכי טובה שיש לי בשבילך,זה שלמרות שזה נראה שאין ברגם,יש ברגים.זה היופי בחיבור הפלסטיקים.תחפש טוב טוב ותמצא אותם.בהצלחה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שום ברגים אבל אני יחפש

וגם מישהו אמר לי שיש חוברת לכל אוטו שמסבירה על כל החלקים ברכב איך להרכיב ולפרק (כולל הפלסטיקים) ולא מקבלים אותה עם הרכב, צריך להשיג לבד

מישהו יודע איך אני משיג את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על היינס - שזה ספר שמפרט את כל הפעולות הטיפוליות לרכב ספציפית, מלפרק דלת ועד לפרק מנוע...

חפש היינס כאן בפורום ותתקל בהרבה תוצאות.

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה אף אחד שפירק פעם יונדאי אקסנט???

יש.

זה סיפור מעצבן. אני פירקתי בשביל להחליף מנורות של מאפרה ומצת סיגריות.

תגיד לי רק בשביל מה אתה צריך לפרק אותם, אני יסביר לך.

לוח שעונים ממש קל לפרק - 2 ברגים בחלק עליון פנימי שלו, שני ברגים מתחת. תמשוך בעדינות את המכסה השחור (זה עם הכפתור של חימום שמשה). שאר הברגים גלויים, איו בעייה למצוא אותם. בתוך הלוח LED-ים לא תמצא, יש מנורות רגילות.

חוץ מיזה תירשם ל http://www.hmaservice.com. רוב המידה חינם, אפשר לראות איך מפרקים כמעט כל חלק.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לפרק בשביל לצבוע את הפלסטיקים בכסף ולהחליף את הנורות בלוח שעונים

בפאנל של המזגן כבר מצאתי 2 ברגים מוחבאים מאחורי המאפרה יש עוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהוצאת את הטייפ אולי בתוך החור יש בורג או שניים. בכל מקרא בשביל להוציא את הפנל לגמרי צריך לפרק את שלושת הכבלים ששל המזגן .כבל אחד מתחבר מאחורי תא כפפות, שניים אחרים מאחורי הפנל שמתחת להגה - אחד למעלה ואחד למטה. כל העסק הזה כבור די עמוק בתוך הדשבורד - זה החלק המעצבן. אחרי שהוצאת אותם פשוט תמשוך את הפנל ב-ע-ד-י-נ-ו-ת, הוא תפוס ע"י שני קליפסים בצדדים. סביר להניח שאחרי כמה פעמים שתוציא/תכניס הקליפסים ישברו.

הייתי במקומך שוקל לצבוע בלי לפרק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם אקסנט 98 שדיי דומה לשלך - זה מסובך.

ניסיתי לפרק את החלק המרכזי שבו מותקן הרדיו ואחרי שכמעט שברתי את החלק (וזה היה כשהרכב היה חדש...) ולא נראה שהוא רוצה לצאת מלבד תזוזה של חצי ס"מ, החזרתי אותו למקום והתיאשתי.

מצד שני לחבר שלי החליפו את כל הדש בורד בגלל פיצוצים בפלסטיק, אז כנראה שזה אפשרי עם המון סבלנות ועדינות.

בהצלחה

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפחד שלי כמו שכולם יודעים הפלסטיק בינודאי בכלל לא משהו ועוד אצלי האוטו כל היום בשמש

יש כבר כמה סדקים בדשבורד אני מפחד להוציא את הפאנל ולשבור אותו תוך כדי

אם אני יצבע אני יצלם בטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...