Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלי הבאמת מגעיל, סיפור מהרכבת.

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמר למה איזה עדה את בכלל שאתה מזלזל :twisted::evil: ??

אני בן לעדה הצ'רקסית. SMALL BUT BRAVE...

אני מזלזל בתכונה של לקפוץ בראש (לא צריך להסביר מי עושה את זה) , לא בזה שאתה מרוקאי,אשכנזי,גרוזיני,אתיופי או ממלוכי.

אף פעם לא הסתכלתי מאיפה מישהו מגיע , אלא רק מה הוא עושה. אם יש לך רגשות קיפוח , הדלת השנייה מימין היא היציאה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגזמתם בכלל.

היא שילמה כרטיס ולכן מותר לה להושיב את הכלב ?

יופי , מחר אני אביא איתי ערימה של חרא (ואני ממש לא משווה חרא לכלב ,יש לי כלב בבית , למי שתהה,אני סתם מקצין) לאוטובוס ,אקנה כרטיס ואשים על הכסא. שכרתי אותו , לא ?

לחייל יש זכות לא פחות גדולה מאותה גברת על הכסא (זה שהוא עצמו לא שילם -לא אומר כלום. באיזשהו מקום מישהו משלם את עלות הנסיעה, הצבא ,משרד הבטחון ,המדינה באמצעות המיסים , החייל באמצעות עצם שירותו). ואם כבר - לא יקרה לכלב כלום אם יישב רבע שעה על הרצפה , אפילו לצי'אוואווה הכי עדין.

הגברת הזו חוצפנית , לא פחות - אם הכלב כ"כ יקר לה ,שתניח אותו על ברכיה ,כמו שעושים עם ילדים.

שמר, משום מה לא ציפיתי שמפה תבוא הישועה..

אבל לעניינך - כן.

באופן מוחלט.

אם שילמת על מקום - זכותך להשאיר אותו ריק.

לא לא לא, תקרא שוב - ריק.

לא חתיכת חרא, לא פיסת בד שהיתה פעם סוליה של שלמה הלך

לא כלב לברדור צולע

לא תוכי מדבר

אתה מוזמן להשאיר אותו ריק.

לחלוטין.

לא מיושב.

וכשיבוא חייל הוא יעמוד ליד המקום הריק שלך.

למה???

כי אתה שילמת על המקום הזה.

זה מה שכל כך אופייני לישראליות המעפנה הזו - אנשים שחושבים שהם "יודעים יותר טוב" - מי אתה שתחליט מה טוב לכלב?

מי אני שיחליט מה האישה הזו צריכה לעשות עם הכלב שלה?

פתאום כל אחד נהיה לי פתאום אוהב אדם - שתעיף את הכלב ותתן לחייל המסכן את המקום.

אני אומר - בחיים לא.

קוראים לזה זכות שנקנית בכסף.

מקום הוא זכות שנקנית בכסף.

רוצה לתת את המקום - בכיף.

לא רוצה זכותה - הביקורת הזו נראית לי חתיכת חוצפה.

רון.

-וכן, אני הייתי נותן לכלבה שלי לשבת ושהחייל ישב על הרצפה כמו גדול.-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי יש לו גם חופשי חודשי וגם מנויים.

משלמים על הכלב משום שהוא לוקח מקום שבן אדם שמשלם יכל לתפוס,

לדוג' אם כמו ששמר הזכיר היה לאישה צ'יוואווה אז היא הייתה משלמת פחות כי הוא יכול לשבת לה על הרגליים וכל התקרית הייתה נימנעת.

אבל לא זה העיניין, מה שאני מנסה להגיד הוא שלאגד לא משנה אתה לקחת מקום ישיבה שלם עליו.

כמובן זה גם תלוי בגודל הכלב, ואם הוא יכול לשבת על בעליו, או שהוא צריך מקום משלו

לדעתי צ'יוואווה זה כרטיסיית נוער.

ולניטשה:

צודק, אין לי כלב.

יש לי ארנבת ובבית היא מטיילת על הספות.

אבל במידה והייתי הולך למישהו והייתי לוקח את הארנבת איתי, לא הייתי נותן לה לטפס על הספות שלו.

כנ"ל אם היה לי כלב - אולי הייתי נותן לו להסתובב על הספות בבית (תלוי כמה הוא היה מסתובב בחוץ - עם כל הכבוד, אני לא נוהג לשכב על בוץ/כביש/מדרכה/חול וכו' ואח"כ לשבת על ספה, שגם אחרים יושבים עליה) אבל וודאי ו-וודאי שלא הייתי נותן לו לשבת על ספה שבבית של אחר.

כנ"ל באוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את השיר "לאוטובוס ניכנסת גברת עם סלים"?

המקומות באוטובוס הם על בסיס מקום פנוי... מי שמגיע ראשון תופס. לכאורה היו אמורים להיות 50 מקומות (אם אני לא טועה) ו50 כרטיסים...

האדם היחידי שאתה יכול לבוא אליו בטענות הוא מנכ"ל אגד (או ראש הקואופרטיב)!!!

הוא זה שמזלזל זילזול חמור, יורק לך בפנים ואתה עוד משלם לו על זה!!!

הוא (או הם) החוצפן/ים והמגעיל/ים האמיתיים!!!

הישראלי המגעיל במלא הדרו!!! לוקח כסף על שרות שהוא נותן ונותן אותו בצורה מזלזלת!!!

הביזיון מתחיל וניגמר שם... הזילזול הבילתי נגמר הזה בלקוח שאין לו אופציה אחרת, הניצול....

עכשיו, עם יד על הלב, מי הישראלי המגעיל, זה ששמו אותו באוטובוס דחוס עד אפס מקום ושנוסע בצורה שמסכנת את הנוסעים שלו? או זה שהחליט שככה זה יהיה?!

תחשוב על זה...

גילי

אגב, זו אחת הסיבות שאני ממעט בנסיעה באוטובוסים (במיוחד של אגד). ממני הם לא יראו שקל, גם אם זה יעלה לי יותר!

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ליביו ,

בסובארו הוא היה נתקע בעץ אחרי 60 ק"מ אחרי הירדמות משעמום...

לפחות הסובארו הייתה מגיעה לעץ ולא מתפרקת בדרך...

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, משום מה לא ציפיתי שמפה תבוא הישועה..

אבל לעניינך - כן.

באופן מוחלט.

אם שילמת על מקום - זכותך להשאיר אותו ריק.

לא לא לא, תקרא שוב - ריק.

לא חתיכת חרא, לא פיסת בד שהיתה פעם סוליה של שלמה הלך

לא כלב לברדור צולע

לא תוכי מדבר

אתה מוזמן להשאיר אותו ריק.

לחלוטין.

לא מיושב.

וכשיבוא חייל הוא יעמוד ליד המקום הריק שלך.

למה???

כי אתה שילמת על המקום הזה.

זה מה שכל כך אופייני לישראליות המעפנה הזו - אנשים שחושבים שהם "יודעים יותר טוב" - מי אתה שתחליט מה טוב לכלב?

מי אני שיחליט מה האישה הזו צריכה לעשות עם הכלב שלה?

פתאום כל אחד נהיה לי פתאום אוהב אדם - שתעיף את הכלב ותתן לחייל המסכן את המקום.

אני אומר - בחיים לא.

קוראים לזה זכות שנקנית בכסף.

מקום הוא זכות שנקנית בכסף.

רוצה לתת את המקום - בכיף.

לא רוצה זכותה - הביקורת הזו נראית לי חתיכת חוצפה.

רון.

-וכן, אני הייתי נותן לכלבה שלי לשבת ושהחייל ישב על הרצפה כמו גדול.-

כנראה על התחשבות לא שמעתה.

ולקום ולתת לאדם מובגר ממך לשבת למרות שקניתה את המושב בכסף בכל כלי תחבורה ציבורי זה לא משהו שחונך אצלף בבית.

חבל בגלל זה אנחנו כולכך שונים ממדינות באירופה.

אף פעם לא הייה לנו ולא יהייה לנו את האדיבות של המדינות מעבר לים.

עוד דבר, מי זה רון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הסובארו הייתה מגיעה לעץ ולא מתפרקת בדרך...
יוסי , יוסי - אתה מנסה לשכנע את עצמך שהדבקות שלך בעגלה היפנית במקומה ?

בפעם האלף - אני מעדיף מכונית שתבקר במוסכים קצת יותר (לא תיעצר , דווקא את רוב העצירות חוויתי עם סובארו טנדר. צרפתיה תעשה יותר צרות , אבל תמשיך לנסוע) - אבל איהנה ממנה ב-99 אחוז שהיא נוסעת.

זה כמו שאני מעדיף ל**ן בלי אמצעי מניעה מגומי , או לאכול סטייק מדמם על שניצל טבעול , או לשמוע מוזיקה שתפוצץ את האוזניים במקום רדיו "אמצע הדרך".

אני לא מצפה ממך להבין.

הנסיון המוטורי שלך שואף לאפס ומסתכם ב-DL , ועוד קצת קסארה TD של מורה לנהיגה , רחמנא ליצלן.

בכלל לא מזיז לי את הביצה השמאלית שהאוטו יתקלקל יותר - החיוך שלי בזמן שהוא נוסע שווה את המאמץ הקטן הנוסף.

אתה ושאר אבירי מסדר האמינות יכולים מצידי להמשיך לנוע בשפתיים חשוקות אל מול גלגל הפלסטיק העגמומי שלכם.

החיים קצרים - צריך ליהנות מכל דקה.

רון ,

בפעם השלישית - הגב' קנתה זכות לנסוע באוטובוס . לא לכסא. אם היא תלך לרכבת ותקנה מקום שמור לכלב - ניחא.

באוטובוס אין כרטיסים שמורים , ואין סיבה בעולם למה צריך להעדיף כלב על אדם, בטח על חייל שלא הגיע אל האוטובוס מרצונו החופשי.

בחברה מתוקנת , "אני ואפסי עוד" לא היה עובד - אבל בחברה כמו שלנו , בה שר התחבורע מעדיף לקנות חליפות ורסאצ'ה לכלבתו - בעודו תומך בחוקים ותקנות הפוגעים בקשישים חסרי ישע - כנראה שהקו המנחה המעוות מחלחל אל כל שכבות הציבור.

לא חושב שיש מקום להגן על מי שמתנהג כמו בהמה , גם אם החוק לצידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטובוסים אין מקומות שמורים, לאילת יש אני עד לזה.

שמר אתה כניראה אף פעם לא נסעת לאילת באוטובוס, יש לך שם כרטיס ושובר לשמירת מקום, ככה זה עובד

ורומר טוב שהודאת שאין לך כלב כי אתה כניראה לא תבין אותנו.

ליפני ג'סי (הכלבה שלי) אבא שלי אמר את אותו הדבר: ''רחוב,לילכוך,חרא,זבל ואז ספה בשום אופן'' והיום היא יושנת איתו והוא עוד ''נעלב'' עליה כשהיא לא קופצת לבקר.

בכלל יש ליפעמים רגעים שהתנהגות בע''ח אחד כלפי השני עדיפה על התנהגות האדם, ולנו עוד קוראים מתורבתים,

אבל בכל אופן לא במיקרה הזה של הכלב.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי שאני אגיד את זה אבל אני מסכים עם שמר לחלוטין ! הבת***ה שילמה כרטיס שהכלב יעלה לאוטובוס ולא ישב במושב שלו הוא קנתה כרטיס ולא מושב ! אז תעשו טובה הכלב יכול לשבת במעבר בכיף שלו בעוד החייל העייף והמסכן יכול לשבת במקום ולא על הרצפה

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי שאני אגיד את זה אבל אני מסכים עם שמר לחלוטין ! הבת***ה שילמה כרטיס שהכלב יעלה לאוטובוס ולא ישב במושב שלו הוא קנתה כרטיס ולא מושב ! אז תעשו טובה הכלב יכול לשבת במעבר בכיף שלו בעוד החייל העייף והמסכן יכול לשבת במקום ולא על הרצפה

החייל עייף? שישן בבית... באוטובוס תישאר ער! אחרי זה מיתפלאים שנשק "הולך לאיבוד"...

אם אין מקום ישיבה, לדעתי, אסור לנהג להעלות נוסעים... זו מדיניות מטופשת (תקרא את מה שכתבתי לפני זה) שאנחנו כצרכן-עידרי מסכימים איתה בצורה אוטומתית... מה, אנחנו בהודו?! 80 איש באוטובוס של 50?! ועוד עם הנהגים המחורעים של אגד (לא פעם יצא לי להציץ במד המהירות ולראות מהירויות שאני הייתי מפחד לנסוע איתם עם האוטו שלי :shock: )... בין כה וכה העו"ד שלהם מטפל בדוחות שלהם בצורה הכי "חכמה" שיכולה להיות... מגיש אותם לדיון בבית המישפט... (היה על זה פעם סיפור גדול, ובגלל זה אגד "לא מקבלת דוחו"ת" כדי למנוע עומס על בתי המישפט. יד רוחצת יד)...

אגד נוטה, כמו כל גוף נותן שרות אחר בישראל ובמיוחד כאילו שאין להם מיתחרים, לזלזל בלקוחות שלו!

וכן, החיילים הם הלקוחות שלו, לקוח ענקי עם הכנסה קבועה...

אם צה"ל מחליט יום אחד להקים מערך פרטי של אוטובוסים שיאסוף חיילים, אגד סוגרים את "הבסטה"...

לפחות בצורה חלקית...

העניין הוא לא הכלב, האישה או החייל. אלא התפיסה, לנו, כאנשים הפסיק להיות איכפת!

לא איכפת לנו בגלל הרבה סיבות, העיקרית היא "חוסר תאימות"... התפצלנו, אנחנו כבל לא אותו עם "מלוכד" שהיה, לא אותם אידאלים, כלום... חבורה של אנשים שיושבת בציון וחיה את חייה... לחלקינו יש צבע עור דומה, חלקיינו חובשי כיפה, חלקינו לובשים את מיטב האופנה ומבלים במיטב המקומות... חוץ מזה, כלום (כמעט)...

אמריקניזציה על כל מה שמישתמע מכך... רק חבל שלמדנו את רוב הדברים הרעים ומעט דברים טובים מ"התרבות" הזו...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי אין ספק שאתה צודק בקשר לתפיסת עולמך בקשר לזה שהנהג לא היה צך לעלות מעל מס המקומות . אבל המציאות היא אחרת שבה כן כל הזמן מעלים מעל למקומות הישיבה ואין מה לעשות וזה לא ישתנה. יש ?

בכל זאת תמיד יעלו חיילים (כשאין מקומות ישיבה פנויים). יש ?

הכלב יכול לא לשבת על הכסא !!!!! כמו שהוא תמיד עושה בבית בפארק בכל מקום אחר. יש ?

החייל שנכנס לאוטובוס עייף מלהגן על האידיוטית הזאת על התחת כדי שהכלב שלה יוכל לעלות לאוטובוס בשלום בלי להתפרק לחתיכות. יש ?

אז מן הסתם היא הייתה צריכה לתת לו לשבת במקום הכלב שכן הכלב יכול לשבת על הרצפה .קצת התחשבות אתה מדבר בכל ההודעה שלך על השטחיות והאמריקנזציה .איפה ההתחשבות של האישה בחייל ? איפה הסימפטיה שלך לחייל שמגן עלייך בשביל שתוכל להתכתב בשקט בבית בקארספורום ? איפה ?

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב כפיות טובה של אזרחים כלפי חיילים:

בזמנו, באחד הקווים שעשה הגדוד שלי בדרום הר חברון, באחד מימי ראשון, כל מי שחזרו מחופשת השבת בבית לצבא, היו צריכים לחכות לאוטובוס השלישי שיוצא מב"ש לכיוון ההתנחלויות (לאחר שהיו בזמן לאוטובוס השני -לאטובוס הראשון, שהיה בשעה 7 בבוקר לא היו צריכים להגיע כי זה מוקדם מידי).

הסיבה?

למתנחלים נמאס שהחיילים תופסים להם מקומות לאוטובוס והם לא הסכימו שהם יעלו איתם יחד לאוטובוס, אלא לאחר שלכל מתנחל היה מקום לשבת (אסור לעמוד באוטובוסים ממוגנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי אין ספק שאתה צודק בקשר לתפיסת עולמך בקשר לזה שהנהג לא היה צך לעלות מעל מס המקומות . אבל המציאות היא אחרת שבה כן כל הזמן מעלים מעל למקומות הישיבה ואין מה לעשות וזה לא ישתנה. יש ?

בכל זאת תמיד יעלו חיילים (כשאין מקומות ישיבה פנויים). יש ?

הכלב יכול לא לשבת על הכסא !!!!! כמו שהוא תמיד עושה בבית בפארק בכל מקום אחר. יש ?

החייל שנכנס לאוטובוס עייף מלהגן על האידיוטית הזאת על התחת כדי שהכלב שלה יוכל לעלות לאוטובוס בשלום בלי להתפרק לחתיכות. יש ?

אז מן הסתם היא הייתה צריכה לתת לו לשבת במקום הכלב שכן הכלב יכול לשבת על הרצפה .קצת התחשבות אתה מדבר בכל ההודעה שלך על השטחיות והאמריקנזציה .איפה ההתחשבות של האישה בחייל ? איפה הסימפטיה שלך לחייל שמגן עלייך בשביל שתוכל להתכתב בשקט בבית בקארספורום ? איפה ?

במשך 9 שנים נסעתי באוטובוסים כלובש מדים... OK?! אז בוא נוציא אותי מהמישבצת הזו...

חיילים הם כמו כל אחד האדם... זה שהוא לובש מדים לא מקנה לו זכויות מיוחדות (חוץ מאיכלוס המושב הקידמי האוטובוס).

לא הבעיה בכלב, באישה או בחייל. הבעיה היא בדחיפת האף של האנשים. זו הסיבה שאני לא מקיים יחסי אישות ברחוב, כי אי אפשר להיתרכז שכולם נותנים לך עצות!!!

למה, לכל השדים והרוחות איכפת לכם?! אם זה היה קורה לכם, ניחא...

ועוד שאלה, למה אותו איש שסיפר את הסיפור לא קם ונתן לחייל העייף את מקומו?! חלאס עם ההיצטדקות הזו, אם לחייל היה חשוב מספיק לשבת על המושב הוא היה מגיע מוקדם יותר ומיתמקם ראשון בתור... ככל הנראה זה לא היה לו חשוב... הוא רצה לישון עוד 10 דקות...

אין לך מושג כמה פעמים אני קמתי והתישבתי על הרצפה כדי לתת למישהו אחר לשבת במושב שלי, וזה למרות שאני קמתי מוקדם כדי להיתמקם ראשון בתור...

די להיות כאילו צדקנים...

האישה טרחה וקמה מוקדם, זכותה. כמו שזכותה לוותר על המושב. היא בחרה שלא. זכותה!

אותו הדבר קורה בסופר, מגיע מישהו עם עגלה פחות עמוסה משלי ונידחף לפני... למה?

אם היה מבקש, אולי הייתי מוותר על הזכות שלי להיות לפניו.

יש תור, מי שמגיע ראשון, ניכנס...

מי שמגיע אחרי שהדלתות ניסגרות שיחכה...

:idea:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...