Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב הברידי עד 60K

de

פוסטים מומלצים

הי חברים אני רוצה לקנות רכב איכותי אמין חסכוני נשמע כמו טויוטה חבר המליץ לי יאריס היברידי או אוריס /פריוס היברידי אני רוצה להשקיע עד 60000 שקל מה אתם אומרים מה לקנות אולי חברות אחרות שאתם מכירים ועוד שאלה קטנה מי שיש לו יאריס היבירדי אשמח שיכתוב לי חוות דעת אן לי כח למוסכים ואני מחפש לחסוך אשמח שתעזרו 

עריכה אחרונה על ידי de
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין כן, חסכוני - היברידי כן.

איכותי? תלוי מה אתה מגדיר איכות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בעיקר בעיר מידי פעם אולי פעם בשבוע נסיעה מחוץ לעיר אני חושב שאתה מתכווין באיכות בטויטה אני יודע שהחומרי גלם בפנים ברכב לא מהטופ ואני מתכווין באיכות אופי נסיעה שקטה חלקה אני לא נהג שהרגל כבדה על הדוושה אני נוסע חוקי וזהיר לא משתגע עם הרכב אשמח שתייעץ לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב תכנס יאריס מ-2017/2018. גם יונדאי איוניק יכולה לבוא בחשבון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס היברידית תהיה בחירה טובה. 

בכל מקרה ממליץ מאוד על נסיעת מבחן בדרך עירונית, לא כולם מוצאים אותה נוחה. 

האיוניק, במיוחד אלו יוצאות ליסינג , נחשבת לפחות אמינה. יש לא מעט דיווחים על בעיות שונות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...