Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודה חמה אאוטלנדר 2020+ אייפון 15

maglan
מעבר לפיתרון נפתר ע"י eliran255,

פוסטים מומלצים

היי,

אני לא מצליח למצוא את הנקודה החמה שאני פתוח באייפון 15 במערכת מולטימדיה הרגילה של האאטולנדר.

מישהו יודע להגיד מה יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שה"בעיה" לא ברכב אלא באייפון שאינני מבין בהגדרות שלו, יתכן והוא פותח נקודה חמה על 5GHZ והמולטימדיה לא תומכת.

נסה לבדוק באייפון את ההגדרות של הנקודת גישה אם ניתן לקבוע 2.4GHZ.

ובדוק בנוסף שהנקודת גישה גלויה ולא נסתרת.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתפנק הייתי עושה את זה בזול ל3 שנים וסוגר עניין כל פעם שיש לך סוויץ (חשמל ) הראוטר נדלק ואוטומטי מתחבר בלי תלות בטלפון או אם עובד או לא 
רכיב usb בגודל של דיסקאון קי אתה מחבר אותו פשוט או למצת או לשקע usb של המערכת (רק למתח לא בשביל להעביר דאטה קווי)
אצלי הוויז צורך בממוצע משנת 2020 במרץ ועד היום בממוצע 223 מגה בייט לחודש

הרכיב עולה 40 מעליאקספרס
והכרטיס 50 גיגה ל36 חודשים (1.5 גיגה בממוצע לחודש) 150 שח חד פעמי לכרטיס ללא הרשמה או תשלום חודשי

בממוצע  5 שח לחודש

https://www.aliexpress.com/item/1005005905003893.html?spm=a2g0o.productlist.main.21.53edl3YWl3YWap&algo_pvid=a51a797d-0b50-47cc-be6b-89259c277b6e&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

https://cbex.co.il/product/סים-דאטה-לרכב-מחיר-נפח-גלישה-50gb-תקף-ל36-חוד/

עריכה אחרונה על ידי Ido Porat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...