Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טייפון 50

פוסטים מומלצים

שלום לכולם רציתי להתייעץ לגבי היכולות של הטייפון בשבילי עפר לא מחפש שטח טכני או קשה מדי בעיקר שבילי עפר אולי עליות מדי פעם לא דואג כל כך מהתחממות הכלי (מתחנן להוסיף מאורר סל"ד גבוה למשוך אויר למנוע) 

מה שכן מטריד אותי זה גודל הגלגלים שלו(10 אינץ)אם אני לא טועה חושש שזה יגביל מאוד את הקצב בנסיעות אחרות בכללי אשמח לשמוע ממישהו שיש לו ניסיון עם הכלי הזה בשטח וכמובן שאם מישהו מעוניין למכור אחת במחיר סביר אני כאן 

ולפני שאתם מציעים לי rzr/טרקטרון אין לי תקציב לביטוח..... אפילו ניסיתי למצוא פאנטיק/ts/בנאלי קרוס שהביטוח שלהם הוא גם 50סמק אבל מה שאני לא אשלם בביטוח אשלם בקנייה(20k-40) בכל מקרה טיפים/הצעות לכלים זולים אחרים יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, סובארו זה אהבה כתב:

שלום לכולם רציתי להתייעץ לגבי היכולות של הטייפון בשבילי עפר לא מחפש שטח טכני או קשה מדי בעיקר שבילי עפר הטייפון מסוגל לנסוע בשבילי עפר קלים אולם אינו מסוגל לביצועי שטח. אם אתה רוצה לקצר דרך או לנסוע בשביל עפר, במתינות, הטייפון יעשה זאת ללא בעיות. אולי עליות מדי פעם לא דואג כל כך מהתחממות הכלי (מתחנן להוסיף מאורר סל"ד גבוה למשוך אויר למנוע לא ברור בכלל למה אתה מתכוון כאן

מה שכן מטריד אותי זה גודל הגלגלים שלו(10 אינץ)אם אני לא טועה חושש שזה יגביל מאוד את הקצב בנסיעות אחרות למה הכוונה 'בנסיעות אחרות'? בכללי יש לקטנוע ביצועים טובים, בתייחס לזה שמדובר במנוע דו פעימתי לא-חדש. הגלגלים שלו דומים לגלגלי בלון ובשילוב עם המתלים המשובחים שלו מספקים נוחות נסיעה מעולה וספיגת מהמורות טובה. הכלי מעולה לכבישים המשובשים בערים שלנו וכמובן מצוין לעליה וירידה ממדרכה. בכללי אשמח לשמוע ממישהו שיש לו ניסיון עם הכלי הזה בשטח וכמובן שאם מישהו מעוניין למכור אחת במחיר סביר אני כאן 

ולפני שאתם מציעים לי rzr/טרקטרון אין לי תקציב לביטוח..... אפילו ניסיתי למצוא פאנטיק/ts/בנאלי קרוס שהביטוח שלהם הוא גם 50סמק אבל מה שאני לא אשלם בביטוח אשלם בקנייה(20k-40) בכל מקרה טיפים/הצעות לכלים זולים אחרים יתקבלו בברכה פסקה שלא הצלחתי להבין עד סופה, שוב אולי בגלל המחסור בסימני פיסוק. האם אתה מתכוון לביטוח 50 סמ"ק באשר הוא? אם כך - הרי שהטייפון נמצא גם הוא בקטוגריה הזו. אולי התכוונת לאספנות?

שלום לך,
לא מצליח להבין מה הקטע של לכתוב ללא סימני ניקוד ופיסוק. לא לימדו אותך אף פעם?
לא ברור.
לענין עצמו - נא ראה מה שכתבתי בהתייחסות לכל משפט. אני מקווה שפילחתי נכון את השאלות שלך.
התשובות שלי הן מתוך נסיון של רכיבה על טייפון במשך כ- 15 שנים והן לא בהכרח נכונות לכל אחד.
לעניות דעתי מדובר באחד מהקטנועים הדו פעימתיים הטובים בכל הזמנים. אל תהסס לשאול כל מה שאתה רוצה, אנסה בחפץ לב לענות ולהסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשכונת מגורי בחור מבוגר עם טייפון 50. יד ראשונה כנראה...

כמה פעמים כשדיוושתי עם האופניים בעלייה לכיוון הבית והטיפוס הזה עבר עם ה'טוסטוס' שלו,

הרגשתי שאני הולך להקיא משובל הריח שהוא משאיר אחריו.

פשוט מפגע זיהומי שעדיף שהיה מורד מהכביש באופן גורף, כבר לפני 10 שנים.

היו לי דו"פים, וחיבבתי את אופי הפעולה והפשטות המכנית, אבל רבאק...

ב-2024 לשרוף שמן על כביש ציבורי?!

מילא אם היה מדובר באופנוע שטח, אבל באיזור מגורים?  מה רע ב-125 ארבע-פעימתי? יש גם טייפון כזה.

*כל זה בהנחה שאתה מחפש כלי לשימוש יומיומי, ולא למטרת אספנות וכדו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, BoazB11 כתב:

יש בשכונת מגורי בחור מבוגר עם טייפון 50. יד ראשונה כנראה...

כמה פעמים כשדיוושתי עם האופניים בעלייה לכיוון הבית והטיפוס הזה עבר עם ה'טוסטוס' שלו,

הרגשתי שאני הולך להקיא משובל הריח שהוא משאיר אחריו.

פשוט מפגע זיהומי שעדיף שהיה מורד מהכביש באופן גורף, כבר לפני 10 שנים.

היו לי דו"פים, וחיבבתי את אופי הפעולה והפשטות המכנית, אבל רבאק...

ב-2024 לשרוף שמן על כביש ציבורי?!

מילא אם היה מדובר באופנוע שטח, אבל באיזור מגורים?  מה רע ב-125 ארבע-פעימתי? יש גם טייפון כזה.

*כל זה בהנחה שאתה מחפש כלי לשימוש יומיומי, ולא למטרת אספנות וכדו'.

נעלבתי בשם ה RGV250 שלי... 😉

לגבי הטייפון, החזקתי כזה מספר שנים בעבר, כלי שבילים חמוד. לא יותר. מיושן. קנה איזה CRF250 בעשיריה.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...