Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות לסוכן ביטוח (כזה שעובד בשבילי ולא שולח אותי לעשות את העבודה שלו...)

blackice

פוסטים מומלצים

מחפש סוכן ביטוח, שיודע לעשות את העבודה ולא מנסה לחפף.

אני צריך סוכן שעושה את כל העבודה, כדי שלא אצטרך להיות מטורטר בין כל מיני גורמים.

כזה שלפני שהוא סוגר איתי עסקה, מוודא שאני יודע את כל היתרונות והחסרונות וכל הבדיקות שצריך.

כזה שדואג שאני לא אבזבז ימי עבודה על טיפול ברכב.

אוסיף ואומר, אני עצלן ועם פיוז קצר. אין לי סבלנות לאנשים, במיוחד אם מתברר שהם טיפשים.

אני עובד משעה מוקדמת ועד שעה מאוחרת ולא רוצה להתעסק עם דברים שאני לא חייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, blackice כתב:

כזה שדואג שאני לא אבזבז ימי עבודה על טיפול ברכב.

יש סוכני ביטוח שדואגים לטיפולים ותיקונים לרכב?

(שואל ברצינות)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן לאיזה סוגי ביטוח?

וטם חשוב לך קשר אישי - באיזה איזןר בארץ?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב ולדירה.

מה זה אומר קשר אישי? שיבוא לבקר אותי בבית? שאני אגיע אליו למשרד? לא מעניין. אותי מעניין שידע לתת לי פתרונות.

בכל מקרה, אני גר בשרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"קשר אישי" כוונתי שאתה יושב מולו במשרד, לא מתקשר בטלפון ובמייל. יש מי שזה חשוב לו, יש מי שלא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניח את המספריים ובוא תראה לנו על הבובה איפה סוכן הביטוח הקודם נגע בך.

לא ברור איזו המלצה לתת לך לשירות טוב כי חוץ מלפתוח שרשור נסער לא הגדרת שום נתון בסיסי למהו שירות גרוע. אז בוא נתחיל עם כמה דוגמאות למה שלא התאים לך בעבר/הווה ואז אולי תוכל לקבל הפניה למקום מקצועי יותר.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספריים, רק סכינים...

- אחרי 3 חודשים של ביטוח, הפקידה נזכרה להגיד לנו שצריך אישור בדיקה למיגון (שאלוהים תעזור לי אם אני מבין למה צריך אישור בדיקה לאיתוראן...)
- מענה איטי, חסר ולא מקצועי.

- לא מנסים בכלל לבדוק מול חברות הביטוח מה הדרישות, אלא שולחים אותי לבדוק.

ועוד על מיני.

כמו שכתבתי, אני רוצה לדעת הכל מראש ולא להתעסק עם כל מיני שטויות אחרי כמה חודשים. אני לא חושב שאני צריך להסביר לסוכן איך להגדיר את הפוליסה
ואני ממש עצלן. לא אוהב לרדוף אחרי אף אחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, blackice כתב:

- מענה איטי, חסר ולא מקצועי.

טלפוני? מייל? whatapp? פרונטלי?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, blackice כתב:

אחרי 3 חודשים של ביטוח, הפקידה נזכרה להגיד לנו שצריך אישור בדיקה למיגון

מנצל"ש - זה חוקי לדרוש בדיקת מיגון אחרי פרק זמן כ"כ ארוך ועוד אחרי שכבר יש ביטוח והוא שולם ? 

אם נזכרו אחרי תקופה כ"כ ארוכה וכבר בוצע החיתום (המונח המתאים, או שלא?) והופקה לך פוליסה

איך אפשר פתאום לבקש ממך בדיקת מיגון. היה צריך לבקש לפני או להתנות את כריתת הפוליסה (חיתום?) בהמצאת אישור מיגון.

אם חברת הביטוח מבקשת והסוכנת אשמה שלא ביקשה בזמן או לא שיקפה בפניך את זה בהתחלה - ההיגיון שלי אומר שצריכים לספק לך ביטוח בלי אישור מיגון. במילים אחרות על טעויות משלמים. 

עריכה אחרונה על ידי פאר האורה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ברמת השרון ומבוטח ב"אלמוג סוכנות לביטוח" (בהנהלת אריק יעקב) שבגן יבנה ומעולם לא הייתי שם.

כל ההתנהלות בינינו נעשית בטלפון, במייל ובווטסאפ.

מבוטחים שם 2 מכוניותי, דירת המגורים, משרד וביטוח חיים/סיעודי ותיק שהועבר אליהם מסוכן ביטוח קודם שפרש לגמלאות.

כמו כן מבוטח אצלם הבית המשותף בביטוח ועד בית.

הטל' שלהם הנו 08-6466664.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...