Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה 2017 1.2 במחיר מצחיק, לקנות?

פוסטים מומלצים

שלום,

הציע לי חבר קרוב שמחזיק ברכב כבר מעל ל3 שנים ומטפל בו ברמה גבוהה,

סקודה אוקטביה 2017 136K ק"מ,

במחיר 30000 ש"ח ,

אני מכיר את הרכב מקרוב ויודע שאין כאן תרמית או משהו כזה,

השאלה היא אם במחיר כזה כיסיתי את כל הסיכונים האפשריים, דהיינו מקסימום להשקיע 7000 ש"ח בגיר וכדו' בשנים הקרובות או שזה רכב למוסך...

אשמח לחוו"ד המומחים...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו המחיר באמת נמוך. השאלה למה החבר מוכן למכור לך במחיר כזה. אם אתה יודע למה והסיבה הגיונית עבורך, הייתי קונה רק אם אתה בטוח שזה לא יפגע לכם בחברות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם זה חבר ממש טוב שמוריד לך הרבה מהמחירון, נשמע חשוד. אם הוא לא יד 1 תבקש דוח סליקה.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא תקלות, אלא פוטנציאל לתקלות. מהכרות קרובה עם מספר מכוניות עם אותה חבילת כח, ההסתברות לצורך בהחלפת מכאטרוניק נמוכה מאד (בהתחשב בשנתון). למצמדים יש בלאי (כמו בגיר רגיל) ויש סבירות של 50% שעד 200K ק״מ תזדקק להחלפת מצמדים - זה מאד תלוי באופן השימוש.

נקודת חולשה במנוע היא משאבת המים אשר נוטה לסיים את חייה לאחר 60k-80k ק״מ. היא בעלת מעגל קרור כפול (מנוע + טורבו) ולכן היא יקרה יחסית להחלפה (כ-2500 ש״ח). מעבר לכך, מנוע מוצלח ואמין.

• אהבתי 2

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שוקי בריקי כתב:

במידה ואני אכן רוצה לשלול כל חשש לתרמית כלשהי,

האם בדיקה במכון בדיקה תשלול לי כל חשש שכזה?

תקשיב, אם אתה שואל משהו כזה, זו בעיה. 

לי ניראה שלא בדיוק הלכת וביררת מה עובר בראש של אותו חבר. 

הצעה שלי, פשוט תשאל אותו הכי ברור "אחי, אתה יודע שהמחירון של הרכב הוא 60 אלף ואתה בעיקרון מביא לי מתנה של 30 אלף? למה?" 

אני מהמר שאו שתתחיל לשמוע סיפורים מוזרים, או שתקבל מבט פליאה של מישהו שלא ידע שזה המחירון של הרכב"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...