Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אייר פודס 2 ייבוא מקביל ב 300 ש"ח, הגיוני?

אליעזר

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, אליעזר כתב:

טוב. קיבלתי.

@davemustaine87 אתה יודע כמה ה  SOUNDPEATS Air4 טובות עבור שיחות ועבור סינון רעשים (מהסביבה שלי - למי שמדבר איתי)?

אין לי מושג, 

זה משהו שצריך לראות מביקורות ספציפיות בנושא הזה, יכול להעיד רק באיכות סאונד(לגבי אחד הדורות הקודמים) שהוא הרבה יותר טוב מהאיירפודס המדוברות. 

לפני שעתיים, timur2008 כתב:

לא חושב ש לאיירפודס יש מה להוכיח.

כמות המשתמשים בעולם והביקוש שלהם עד היום אומר הכל על המוצר. 

אפשר להגיד הכל על אפל, אבל לעשות מוצרים טובים מאוד הם יודעים. 

משתמש ב איירפודס פרו כבר שלוש שנים עם טלפון סמסונג. 

לאפל יש מוצרים טובים מאוד שגם להם יש נפילות, ויש להם גם מוצרים בינונים במחיר מופרך שאני מניח שהמטרה שלהם שלהם היא להיות עוגן למוצרי הפרימיום שלהם. 

הכול שאלה מה אתה בדיוק רוצה מהאוזניות, ועל מה אתה מוכן לוותר. 

אני למשל לא באמת צריך ביטול רעשים אקטיבי, וכול הדברים הנלווים אליו, אני מעוניין רק באיכות סאונד הכי טובה שאני יכול לקבל. 

ואני יכול להגיד לך מנסיון, שהסנהייזר שלי שקניתי ב-300 שקל לא רואות ממטר את האיירפודס מבחינת איכות סאונד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 41 דקות, davemustaine87 כתב:

אין לי מושג, 

זה משהו שצריך לראות מביקורות ספציפיות בנושא הזה, יכול להעיד רק באיכות סאונד(לגבי אחד הדורות הקודמים) שהוא הרבה יותר טוב מהאיירפודס המדוברות. 

לאפל יש מוצרים טובים מאוד שגם להם יש נפילות, ויש להם גם מוצרים בינונים במחיר מופרך שאני מניח שהמטרה שלהם שלהם היא להיות עוגן למוצרי הפרימיום שלהם. 

הכול שאלה מה אתה בדיוק רוצה מהאוזניות, ועל מה אתה מוכן לוותר. 

אני למשל לא באמת צריך ביטול רעשים אקטיבי, וכול הדברים הנלווים אליו, אני מעוניין רק באיכות סאונד הכי טובה שאני יכול לקבל. 

ואני יכול להגיד לך מנסיון, שהסנהייזר שלי שקניתי ב-300 שקל לא רואות ממטר את האיירפודס מבחינת איכות סאונד. 

אני לא מתווכח, יש המון אוזניות מעולות, רק שאין לי את האפשרות לבדוק את כולן ולנסות. איכות סאונד זה חשוב מאוד, אבל בביטול רעשי רקע בשיחה, המון פעמים שמעתי הבדלים מטורפים מהצד השני שאנשים עם כל מני אוזניות מכל מני חברות. 

ביטול רעשים, עד שלא השתמשת ברכב, מטוס או במקום רועש. לא תדע להעריך את האופציה. אפילו בהליכות שאני עושה זה מהותי ואני מפעיל תמיד. 

כמו כן אורך חיים של המוצר ואיכות הסוללה. 

אני לא יודע מה ואיך שמעת אבל גם בסאונד איירפודס פרו לא נופלות. אולי יש יותר טובות. לגבי לא רואות ממטר זה סתם מילים. לא צריך להסחף. 

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא חלוקים בדיעות שלנו. אין לי ספק שהאיירפודס זה מוצר מעולה, פשוט לא כול סיר צריך את המכסה הזה. זה כמו שמיאטה זה רכב פגז, אבל הוא חסר תועלת למי שמחפש קרוזרית שתגהץ לו את הכביש.

לפני 25 דקות, timur2008 כתב:

ביטול רעשים, עד שלא השתמשת ברכב, מטוס או במקום רועש. לא תדע להעריך את האופציה. אפילו בהליכות שאני עושה זה מהותי ואני מפעיל תמיד. 

היו לי בעבר שתי אוזניות עם ביטול רעשים, שעובד די טוב. לא מתחבר. 

לפני 26 דקות, timur2008 כתב:

בסאונד איירפודס פרו לא נופלות. אולי יש יותר טובות. לגבי לא רואות ממטר זה סתם מילים. לא צריך להסחף. 

כשאני אומר לו רואות ממטר, זה כמובן ביחס למחיר. כשהם לעצמם הם פשוט יותר טובות, לא הבדל כזה משמעותי ומטורף, אבל בהחלט יותר טובות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחיין של אשתי הגיע הגיע אתמול לארוחת שישי עם איירפודס פרו 2 שהוא רכש אתמול ממישהו מהפייסבוק.

הוא חשד שהן מזוייפות ואחרי חפירה בסרטונים ביוטיוב נראה שהן באמת מזוייפות. אבל זיוף ברמה גבוהה. מה שהכי הפתיע אותי זה שהן מופיעות באפל קייר באייפון וזה מראה שהן אפילו באחריות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

אחיין של אשתי הגיע הגיע אתמול לארוחת שישי עם איירפודס פרו 2 שהוא רכש אתמול ממישהו מהפייסבוק.

הוא חשד שהן מזוייפות ואחרי חפירה בסרטונים ביוטיוב נראה שהן באמת מזוייפות. אבל זיוף ברמה גבוהה. מה שהכי הפתיע אותי זה שהן מופיעות באפל קייר באייפון וזה מראה שהן אפילו באחריות.

הפייסבוק מפוצץ בכאלה. מה שהכי מרכיש זה שהמוכרים לא רושמים שזה סופר קופי ועובדים על אנשים. 

כי אפ הוא קנה ב 200-300 שח זה סבבה, אבל ישמכאלה שקונים ב 600. 

בדרך כלל המוכרים נעלמים גם לאחר המכירה. 

וכן הסידורי התוכנה תואמים וזה באמת זיוף ברמה גבוה אבל זה לא אוזניות אמיתיות ואני דיי בטוח שיש הבדל לא קטן ביניהם. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קנה את זה מתוך מחשבה שזה אמיתי. אמר שינסה לאתר את המוכר. לא יודע אם הצליח.

ומדובר בבחור חכם שמודע לכל הטריקים. אם הצליחו לעבוד עליו..

לפני כשעה, timur2008 כתב:

ואני דיי בטוח שיש הבדל לא קטן ביניהם. 

ההבדל היחיד שמצאנו, בעקבות סרטון יוטיוב, הוא שכשפותחים את המכסה של המארז אפשר להפריד בין הפלסטיק של הגוף לחלק הפנימי.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה חושב שאתה והאחיין שלך עליתם על מהפכה צרכנית, שבעצם אפל מוכרת אוזניות במחיר מופקע, ובעצם הם זהות לחלוטין לאוזניות סיניות זולות בשליש מחיר.? 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אני רק מציין שהזיוף היה ברמה גבוהה מאוד.

הוא מאוד התעצבן שרימו אותו וינסה למצוא את המוכר ולקבל את הכסף חזרה. קשה לי להאמין שיצליח.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצים היום המון זיופים ברשת במחיר של 300-600 שקל. הם תמיד עם סיפור מונפץ של למה המוכר מוכר אותם בחצי-שליש מחיר באריזה סגורה. 

להריץ את הסיראל זה גם לא מספיק טוב, כי גם את זה יש לזיופים מאוזניות קיימות. מה שכן, אם תריץ את הסריאל, כמעט לכול האוזניות המזויפות יש את החבילה של אפל-קאר פלוס, שהיא זמינה פחות או יותר רק בארה"ב, והיא עולה תשלום נוסף. הסיכוי שמישהו יעשה אותה ואז ימכור את האוזניות חדשות מהניילונים , שואף ל-0. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...