Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מוצאים מנקה לבית?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, גר בתל אביב. 

דירת 4 חדרים קטנה של 80 מ"ר. רק לאבק ממדפים, שאיבה ושטיפת רצפה. 

הייתה לי מנקה מדהימה, לצערי עזבה את המרכז לצפון הרחוק. היא הייתה קצת יקרה (80 לשעה) אבל זה לא הפריע לי כי היא הייתה ישרה, השקיעה באמת בניקיון, תמיד הייתה מגיעה בזמן ובכללי אישה מאוד נעימה. 

מאז מתקשה למצוא מנקה. ניסיתי בפייסבוק והגיעו כל מיני אבל אלו היו חוויות לא מוצלחות. אני לא פדנט גדול ואף ניסיתי כאלו שעם מחירים מוגזמים, אך לא הייתי מרוצה מהתוצאה או מכך שראיתי אחת מהן משחקת בטלפון שוכבת על הספה כשלפתע נכנסתי אחרי שהיא אמרה לי שלוקח 3 שעות ניקיון. 

מה אני מפספס? איך מצאתם את המנקה שלכם? יש איזה טריק או שזה פשוט ניסוי וטעייה. 

בינתיים ניסיתי קבוצות בפייסבוק וגוגל. מפה לאוזן לא מצאתי מי שזמינים. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
עילגות קלה עד בינונית

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מפה לאוזן, ורק ממי שכבר העסיק אותן והיה מרוצה.

את שתי המנקות שעבדו אצלי בשנים האחרונות (כשהקבועה הותיקה נעדרה) אשתי מצאה דרך החברות שמתאמנות לידה בהולמס פלייס.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיד לפה... סליחה, מהפה לאוזן.

אין אפשרות אחרת.

לחפור לחפור לחפור בקבוצות הווצאפ של האישה...

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא רובם המוחלט של האנשים שאני מכיר מנקים בעצמם (באופן מעניין ללא קשר למצב כלכלי), וגם אני כבר כמעט שנה מנקה בעצמי. אני פשוט מאוד סובל מזה בניגוד לשאר מטלות הבית. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו להעסיק מנקה כששעות העבודה של שנינו היו ארוכות ולא רצינו לשרוף את השבתות על ניקיונות, היה יותר חשוב זמן עם הילדים.

לחזור לניקוי עצמאי זה כמו לחזור משני רכבים לתחב"צ.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avargel כתב:

כנראה אנחנו התא המשפחתי האחרון שעוד מנקה את הדירה שלו בעצמו

לפעמים זה אפילו כיף

גם אנחנו מנקים לבד את הבית.

קשה לי לסמוך על מישהו זר שיסתובב לי בבית בלי שיתפתה לגנוב

קרובת משפחה שהעסיקה מנקה ותמיד הייתה איתה בבית כדי למנוע מצב של גניבה. 

ושאני דיברתי איתה ואמרתי לה שמי שרוצה לגנוב יצליח לגנוב. 

בסוף התברר כנכון. 

המנקה פשוט רוקנה אותה יום אחד ונעלמה. אחרי שעבדה אצלה 5 שנים באמינות מופתית.

נגנב כסף מזומן/תכשיטים ועוד.

כנראה עשתה מבצע מתוכנן.

ביום פקודה רוקנה כמה בתים ונעלמה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא סומך על מישהו זר שיכנס לי לבית, ובכלל כל מי שאני מכיר שיש לו מנקה נשאר איתם בבית כשהם עובדים אז זה לא פינה לי שום זמן.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שכרנו בית שהגיע יחד עם מנקה שעובדת בו 25 שנה.

טכנית - אנחנו נכנסנו לה לבית...

• מצחיק 3

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, avargel כתב:

כנראה אנחנו התא המשפחתי האחרון שעוד מנקה את הדירה שלו בעצמו

לפעמים זה אפילו כיף

מזמין אתכם להנות אצלי פעם בשבוע.

לא רק שלא אגבה כניסה אלא שזה כולל ארוחת צהריים וקפה חופשי.

מחפש בנרות מנקה ופשוט אין. אם כבר יש מישהי היא לא מוכנה שאדווח לב"ל ובלי זה אני לא מוכן להעסיק אף אחד.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר תקופה ארוכה שמשתמש בשירות של broomservice 

פעם בשבוע מגיעה עוזרת לכמה שעות ומאוד מרוצה, המחיר כמובן משתנה בהתאם לדירה אבל זה שווה את זה שלא צריך להתעסק עם ביטוחים וכאלה 

https://www.broomservice.co.il

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לנו מה לגנוב. באמת. מה ייקחו טלוויזיה? מחשב נייח? לבריאות. 

כסף מזומן אין בבית. תכשיטים של אשתי כולם ביחד שווים לא הרבה ויש ביטוח תכולה. תעודות מזהות עליי לרוב. באמת שיהיה לבריאות. 

לפני 6 שעות, hunter22 כתב:

כבר תקופה ארוכה שמשתמש בשירות של broomservice 

פעם בשבוע מגיעה עוזרת לכמה שעות ומאוד מרוצה, המחיר כמובן משתנה בהתאם לדירה אבל זה שווה את זה שלא צריך להתעסק עם ביטוחים וכאלה 

https://www.broomservice.co.il

תוכל לשתף קצת במחירים? אפילו בפרטי אם לא נעים פה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו העסקנו מנקה כשהילדים היו קטנים.

בחור הודי, היה בא פעם בשבועיים ועושה את כל הדירה. היינו משאירים לו מפתח בארון והוא היה משאיר אותו שם.

הוא ידע טוב מאוד שאם משהו אחד נעלם, הוא נעלם יחד איתו בחזרה להודו (ואנחנו נעלמים לחקירה אבל לא משנה), ואם הוא היה רוצה את הסוני 40" שהייתה בת 8, שיהיה לו בכיף. 

היה אצלנו 4 שנים, עד שהקורונה פרצה לחיינו. מאז חזרנו לניקיון עצמאי, שהפך להיות יותר פשוט כשהילדים נכנסים לשחק שעה בחדר בשישי בצהריים או בשבת אחה"צ, או בשישי בבוקר כשאין סידורים. לרוב זה אני לבד ולפעמים זה שנינו. 

אז נכון, אנחנו לא מנקים את כל הבית מא' ועד ת' ב4 שעות, אבל רצפה בסלון ובמטבח זה קבוע, דייסון בחדרים זה צ'יק צ'אק ואמבטיות גם כן.  יש פעמים שעושים יסודי 100 אחוז ולרוב זה 70-80 אחוז. 

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2023 בשעה 19:56, itaysamurai כתב:

גם אצלנו. לי יש בעיה עם המחשבה שמישהו מסתובב לי בבית.

להיפך! 

אתה צריך להגיע בהפתעה לפקח מה קורה. 

יש ז'אנר שלם של סרטים בתחום. 

לגופו של עניין, מי שיש לו מנקה טוב, לא יספר. רק כשמתפנה למנקה חלון זמן אז יש הודעות בקבוצות ווטסאפ סגורות. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...