Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי של ריפודי בד ברכב (מושבים, דיפוני דלתות)

שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

יש ברכב שלי ריפוד בד בגוון בהיר, ורואים מדי פעם קצת כתמים, 

חשבתי להסיר את זה ע"י שימוש ב STP Tuff Stuff שהוא תרסיס מקציף שמיועד לזה, 

או לחלופין להשתמש בקצת סבון עם מים פושרים, מברשת עדינה ולבסוף מגבת מיקרופייבר. (חשבתי אפילו לנסות עם שואב WD3 שיש לי כדי לשאוב את הנוזלים). 

עוד אופציה שחשבתי עליה, זה ONR שיש לי בבית, אבל אני די בטוח שזה לא מתאים לזה... (למרות שלהבנתי ONR מתאים כמעט לכל משימה של ניקוי ברכב)

מספר סרטונים שנתקלתי בהם: 

פה השתמשו בסבון עם מים חמים (לדעתי גם פושרים יעשו את העבודה ולא צריך מים חמים): 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש במיים חמים או קרים מחייב לאוורר את הרכב כמה שעות על מנת שלא יווצר עובש.

גם בשימוש עם steamer מומלץ לאוור היטב את הרכב . חומרי הניקוי המיועדים לריפוד ושאיבה טובה אחרי ההברשה של החומר מאפשרים הליך מהיר יותר.

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@zaf תודה על המענה. 

יש ברשותי תרסיס מקציף של Vanish Gold שמיועד לניקוי ספות ושטיחים, לדעתך עדיף לעבוד איתו מאשר עם מים? זה יהיה בטוח למושבים ברכב? 

בנוסף - האם לאחר ההברשה זה מספיק לנגב את שאריות הקצף בעזרת מטלית מיקרופייבר? או שיש צורך בשאיבה עם שואב רטוב (WD3)? 

זה המוצר: https://ksp.co.il/web/item/173367

הוא מאד דומה בהקצפה שלו ל Turtle Wax Upholstery:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך שואב כזה, אז כן, בהחלט.

מנסיון.

אבל בגלל שרכב חשוף חותר לשמש וחום אני לא יודע אם חומר של שטיחים יתאים , אם כי על פניו לא אמור להיות שונה במידה והוא לא אגרסיבי מידי. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אשתמש בשואב לאחר הברשה עם החומר. 

צפיתי בסרטון הבא. האם צריך להסיר את הפילטר ב WD3 בשאיבה רטובה? (נראה שהוא השתמש שם בגרב משום מה…) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרב זה פתרון שחוסך החלפת פילטר כאשר עובדים עם הרבה נוזלים האבק נדבק וקשה לנקות את הפילטר שעולה בארץ 70 שקל במקרה הזול ביותר.

אני גם שם גרב צפופה במקום הפילטר בשאיבת נוזלים ואחר כך מרכיב שוב את הפילטר לשאיבת אבק יבש. 

את פילטר הנייר הזמנתי ברשת, יש מגוון בעלי אקספרס וגם באמזון. וגם ניתן לנקות עם לחץ אויר. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלי עם מים פושרים ואבקת כביסה
לשפשף בעדינות עם מטלית מיקרו פיבר נקיה לחה!

לחזור על הפעולה מספר פעמים
לשטוף את המטלית במים זורמים ולנגב מספר פעמים עם מטלית לחה נקיה

זה מוריד חלק די גדול מהזוועות
אם המצב קשה להחליף את אבקת הכביסה ב ONR

אצלי בעבר זה עשה פלאים

להקפיד לעבוד על משטח שלם ולא נקודתי, אחרת יהיו לך כתמים חדשים

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...