Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 מגיעה עם מנועים חזקים יותר וגם עם הנעה כפולה - בחסות הייבוא המקביל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהצלחה עם למצוא את קהל היעד. ב 239 אני מקבל לאון קופרע עם 70 סוסים יותר, אבזור שפוי ונראות (עניין של טעם) נודרת-דוקרת-שבת-שומרת.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
  • מצחיק 15
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי היבואן? איזה רמות גימור? ראיתי כמה מודעות של מכוניות כאלה אבל מובילאיי לא היה בהן. 

אני הייתי שמח לשים את ידי על 2.5 אמוספרית משומשת עוד כמה שנים, בתנאי שיש לה מערכות בטיחות כמובן. אחת המשפחתיות שהכי אהבתי בשנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

🐷

"אין תחרות"

😉

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן היה ייבואן מקביל שהציע אלנטרה וסונטה עם מנועי טורבו חזקים יותר וברמת גימור N ליין.

בארה"ב זה קטגוריה שעדין קיימת יחד עם סובארו WRX, ג'טה GLI ובעבר גם טייפ אר סדאן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

210 אלף שקל זה כבר סכום עם תחרות קשה מידי גם מהחשמליות וגם מהגיפונים.

אם הי הייתה יכולה להתחרות בהוט האץ אז סבבה, אבל היא לא.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ALÞћÃ כתב:

בהצלחה עם למצוא את קהל היעד. ב 239 אני מקבל לאון קופרע עם 70 סוסים יותר, אבזור שפוי ונראות (עניין של טעם) נודרת-דוקרת-שבת-שומרת.

היום יש להגיד קופרה לאון

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ALÞћÃ כתב:

לוקח את ה-3 עם המנוע הזה על פני לאון בכל יום בשבוע ו-twice on sunday. אין בכלל תחרות, ה-3 מכונית כל כך הרבה יותר נעימה/איכותית/מתקשרת/מתנהגת מהלאון, שלא לדבר על עוד נפח (פוטנציאל שיפור גדול יותר) והנעה כפולה (קדמית בלאון) - שה-3 הזאת דווקא נראית כמו דיל מהסרטים.

עריכה: חוזר בי מכל מה שכתבתי. נזכרתי שכתבו שזה הסדאן. טפי איכסה סדאן.

עריכה 2: חוזר בי מהחזרה בי. חיפוש מהיר ומצאתי את זה (2.5T).

מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00 - מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00

• אהבתי 4
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתוך וויקי:

ציטוט

The turbocharged version or (PY-VPTS) operates with a 10.5:1 compression ratio,[21] and produces 250 hp (250 PS; 190 kW) at 5,000 rpm and 430 N⋅m (320 lb⋅ft) at 2,500 rpm on 93 AKI octane (98 RON) gasoline, and 227 hp (230 PS; 169 kW) at 5,000 rpm and 420 N⋅m (310 lb⋅ft) at 2,000 rpm on 87 AKI octane (91 RON).

אם אני מבין נכון, ה-227 זה נתון לדלק זבאל'ה בארה"ב (אוקטן 91), עם 98 היא מוציאה 250. 

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, פבל כתב:

לוקח את ה-3 עם המנוע הזה על פני לאון בכל יום בשבוע ו-twice on sunday. אין בכלל תחרות, ה-3 מכונית כל כך הרבה יותר נעימה/איכותית/מתקשרת/מתנהגת מהלאון, שלא לדבר על עוד נפח (פוטנציאל שיפור גדול יותר) והנעה כפולה (קדמית בלאון) - שה-3 הזאת דווקא נראית כמו דיל מהסרטים.

עריכה: חוזר בי מכל מה שכתבתי. נזכרתי שכתבו שזה הסדאן. טפי איכסה סדאן.

מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00 - מאזדה 3 החדשה האצ'בק SIGNATURE 4X4 2500 טורבו !!!!! היחידה בישראל נמצאת באופיר סוכנויות ! 227 כוחות סוס שנת 2022 צבע כחול פחם 0 קילומטר ייבוא מקביל 00

בהאצ'בק זה אכן מרגש. חוזר יחד איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, NTL83 כתב:

מנוע טורבו 2.5 מוציא 227 כ"ס.

יש את זה ביותר לא יעיל? חזרנו לתחילת שנות ה 2000? 

תחשבי על זה אחרת:

- לוקחים מנוע טורבו עם פוטנציאל בשמיים.

- מסרסים אותו כדי לעבור ערכי פליטת מזהמים.

- הרוכש יודע שהוא יכול להתפרע, אבל את הרוכש הממוצע זה בהחלט יספק.

- אורך החיים של המנוע לפני שיפורים הוא גם כן אינסופי.

- אפשר לתדלק בדלק נטול אוקטן (ההודעה של פבל)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פבל כתב:

Shut-up-and-take-my-money - GamersPack ישראל

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mech Morphix כתב:

היום יש להגיד קופרה לאון

זו עדיין לאון קופרה לצערנו. 

ואכן ה VFM נותר גבוה, אם לא הגבוה ביותר כיום בסגמנט הזה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...