Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Lenso, תוצרת תאילנד?!

Tubular speaker
שימו לב! השרשור הזה בן 6933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

מישהו יכול לאשר או לשלול זאת?

העפתי מבט באתר שלהם ולא מצוין שם אם כך הדבר,ישנם כמה משפטים חלקלקים ולא ברורים שמתייחסים לכך, אבל בשום מקום לא מצוין היכן הם מיוצרים ישירות...

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל עדיין בשלבים הראשוניים מאוד.

יש לי כבר רכב לפרויקט - 316i ידנית שנת 88[מצב מכני מחורבן בצורה שלא תיאמן,אבל השילדה נקיה והקילמטרז' נמוך יחסית],אבל אני עדיין עדיין בשלבי מיקוח בנוגע למנוע,צמה,גיר ואגן שמן של 530i E34 עם פוץ גרמני זולל חמוצים.

תושבות מנוע חדשות אני אזמין כנראה דרך החנות של E30.de.

אני מקווה שהחלקים יגיעו תוך מספר שבועות,וההרכבה תתחיל מתי שיהיה לי זמן.

ד"א,ירדתי מה-S52, כי ממה שהבנתי מהחבר'ה הטובים ב-BimmersForum, מדובר במנוע בכייני של בחורות.

הוא לא מסוגל לספוג את אותה כמות של התעללות כמו הבלוק המפלצתי של ה-S38\M30 ויש בו גם פחות אפשרויות לעתיד.

עריכה: ולמישהו יש תשובה בנוגע ל-Lenso?

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...