Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפולו החדשה

דן-אברהם
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיור קטן ב-eBay גרמניה ואתה משלים את כל מה שצ'מפיון הורידו בסכומים נמוכים מאוד. מה דעתך על רדיו דיסק RDS 300 מקורי בעלות של התחנה המרכזית באוזבקיסטאן? לא תעדיף אותו על הבלאופונקט? הוא ישב לך יופי בקונסולה.

לגבי ה-TDI, אם קראתי נכון, פוקלסווגן סיימה עם מנועי ה-SDI ובפולו החדשה תמצא רק TDI. לגבי 130 כ"ס על פולו במומנט כזה, משום מה נראה לי שהסוסים יברחו וישאירו את השילדה שכובה על הארץ.

באמת עשיתי הבוקר סיבוב ב- EBAY אנגליה ואכן יש שם מבחר נאה. בהחלט עולה על הבלאי-פונקט שיש לי...

באתר האנגלי של VW ראיתי שלפולו הנ"ל משודך מנוע ה- 130 כ"ס. סומך על VAG שהשלדה לא תברח...

נירו- (יוצא לדרך...)

מי שרוצה להתנחל אז בבקשה בשטחים ולא בנתיב השמאלי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא כל-כך אהבתי את העיצוב, אבל אני גם לא זה, שהזמין את הרכב. טוב לי עם הפולו קלאסיק 2001 SDI שלי. לדעתי עיצוב הפנים שלה יותר יפה מזה של שני הדגמים שבאו אחריה. בכל אופן, אחרי סקר שוק מקיף חמי החליט, שזה מה שהוא רוצה, ואתה יודע מה - זאת בחירה טובה גם לטעמי.

אתה צודק בהחלט !

גם כן בבעלותי פולו קלאסיק 2001 בנזין , והחומרים והפלסטיק פשוט נעימים למגע והכי יפה איך שלוח שעונים עשוי שתי סקאלות בנפרד מאורות בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זו מתיחת פנים, תרתי משמע. לא רק שינו את הצורה החיצונית אלא גם האריכו את הרכב. לגבי רמת הגימור, דברים שבאים כסטנדרט בחו"ל משום מה נעלמים בדרך לארץ. יחד עם זאת, זה אינו מדאיג אותי כלל וכלל. סיור קטן ב-eBay גרמניה ואתה משלים את כל מה שצ'מפיון הורידו בסכומים נמוכים מאוד. מה דעתך על רדיו דיסק RDS 300 מקורי בעלות של התחנה המרכזית באוזבקיסטאן? לא תעדיף אותו על הבלאופונקט? הוא ישב לך יופי בקונסולה.

לגבי ה-TDI, אם קראתי נכון, פוקלסווגן סיימה עם מנועי ה-SDI ובפולו החדשה תמצא רק TDI. לגבי 130 כ"ס על פולו במומנט כזה, משום מה נראה לי שהסוסים יברחו וישאירו את השילדה שכובה על הארץ.

דרך אגב, דוברי הגרמנית/צרפתית/ספרדית/איטלקית יכולים לגשת לאתר פולקסווגן המקומי. הרכב כבר מעודכן שם. האנגלים, כמונו, עוד בפיגור.

הם אולי סיימו עם SDI בפולו אבל בגולף ובקאדי החדשה למשל המנוע ישאר בהיצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילים בסלע.

פשוט מכונית ללא תמורה.

אתה משלם 20 אלף שח מעל המתחרים ולא ברור לאן הכסף הולך.

אני מסכים שאולי לא כדאי לרכוש חדשה מהחברה, אבל כמשומשת כשהפער מצטמצם,

אין בחירה איכותית יותר...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילים בסלע.

פשוט מכונית ללא תמורה.

אתה משלם 20 אלף שח מעל המתחרים ולא ברור לאן הכסף הולך.

20 אלף מעל האחרים? על מה אתה מדבר? איזה רכב נותן אותו דבר ועולה 20 אלף פחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 אלף מעל האחרים? על מה אתה מדבר? איזה רכב נותן אותו דבר ועולה 20 אלף פחות?

צודק...

היחידה שיכולה להתחרות היא טויוטה יאריס שעולה 108,000 אוטומטית שזה ממש לא 20 אלף פחות...

(גם הפולו המדוברת כאן היא אוטומטית לפי המחיר)

אם אתם רוצים לקנות ג'אנק קוריאני ב20 אלף פחות, אז שיבושם לכם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

הזמנתי לפני שבועיים את הפולו 1.2 tsi

בצבע לבן

במחיר של 113642k

כולל מערכת מולטמדיה רודרובר ,gps,חיישני רוורס כולל האגרה ואיתורן

איך המחיר?

רציתי לשאול בעלי פולו tsi איך היא מבחינת דלק ואחזקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר? הוא 115 אלף ש"ח ל-1.4 75 כ"ס קומפורטליין, 119 להייליין אם בא לך לשלם עוד ארבעת אלפים ש"ח על פנסי ערפל, שלא תשתמש בהם, חלונות חשמל מאחור ובקרת אקלים (בלי "מגנזיום", כאמור). זה, כמובן, לפני מס בולים, רישוי ועץ ריח.

?

אני קצת לא בקיא בפולו החדשה , מדובר על 1.4 אטמוספרי? , ידני?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי בתאריך שהשרשור הזה נפתח לא היה דבר כזה TSI, ויותר מזה... זה שחשב על זה עוד היה באוניברסיטה לומד הנדסת מכונות או חרא כזה או אחר.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...