Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג לסופר מיני באיזור ה70K

Tal7
שימו לב! השרשור הזה בן 704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש מחליפה לסוויפט 2012 שלי, עקרונית מתלבט בין מאזדה 2/סוזוקי סוויפט משנתונים 2017-2019.

לפני שמחליט בין שתיהן - אשמח לשמוע תובנות על רכבים שאולי פספסתי ו/או תובנות על הסוויפט/מאזדה 2 מהשנתונים האלו.

לא איביזה/פאביה וכו׳. אוטומט בלבד, מעדיף מנוע אטמוספרי. 

שבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן צפופות (לא גדלו עם השנים בניגוד לרוב המתחרות שלהן), ה-סוויפט חסכונית וה-2 פחות. 

מעבר להן יש את הג'אז והיאריס. על היאריס מהדור היוצא אני לא ממליץ עקב נוחות נסיעה גרועה, סובייקטיבית ואובייקטיבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yoav911gt2 תודה! 

הייתה לי מאזדה 2 מהדור המדובר (2016) והיא אכן צפופה, דווקא הסוויפט מרגישה יחסית מרווחת ביחס לגודל שלה. 

הג׳אז נפסלה על שיעמום יתר, והיאריס גם לי לא הייתה נוחה. 

הסוויפט מרגישה לי בחירה יותר נכונה, אבל מתגעגע לאקסטרה כוח שיש למאזדה ביחס ל1.2 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט דווקא די מרווחת מאחור בדור האחרון שלה ומרווחת מהמזדה.

אך המזדה זריזה יותר.

המושב בסוויפט לטעמי תומך יותר ונח מאדר במזדה.

אם כבר המזדה, כדאי לחפש ברמת אבזור דינמיק ולא אקטיב, אך רמת אבזור pure white היא הממולצת עקב אבזור וסלון משולב עור יחודי ונעים, לדעתי גם המושב שם נח מאשר בשאר הגרסאות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתקציב הזה רכשתי לפני 3 חודשים את ההונדה ג'אז השנייה שלי (הקודמת הלכה טוטאלוס).

אחלה מכונית שבעולם. חסכונית, סופר מרווחת, מאובזרת מאוד (כדאי לקחת רמת גימור קומפורט) סופר חסכוני בדלק, ביטוח זול (יותר משל המאזדה, בדקתי) בטיחותי מאוד, קשה למצוא אחת אבל הסבלנות משתלמת.

חסרון אחד זה מנוע קצת חלש. 

מוזמנים לקרוא סקירה שלי כאן לאחר 3 שנים וכ- 80000 ק"מ שהאוטו היה אצלי והסיבות שגרמו לי לחזור אליו שוב:
https://www.queenoftheroad.co.il/החיים-עם-הונדה-גאז-ביצועים-אמינות-אחז/

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים שונים מעט, הסוויפט תהיה מרווחת יותר וכנראה שצריכת הדלק תהיה טובה יותר. המאזדה תהיה מהנה לנהיגה וחזקה יותר, וכנראה שהסלון שלה יהיה איכותי יותר.

לדעתי, עדיף שתעשה נסיעה על שני הרכבים ולך עם מה שירגיש לך מתאים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, 

@Moshe c לא אוהב את איך שהן נראות + פחות חשוב לי מרווח כרגע :) אנחנו זוג צעיר (27). בכל שאר הפרמטרים הסוויפט עולה עליה לטעמי.

@itamarg נהנתי לקרוא את הסקירה!
הונדה ג׳אז אכן אופציה שעלתה כצלע שלישית להתלבטות, היא הרבה פחות ״מרגשת״, אם אפשר לקרוא לסוויפט ומאזדה 2 ככה - 

מצד שני, יש מצב שפסלתי מהר מדי. אבדוק שוב. תודה!

@nadavd4 תודה! הרכב הקודם שלי היה מאזדה 2 מהדור החדש (2016) ככה שמבחינת נהיגה והתנהגות אני מכיר אותו לא רע, 
על הסוויפט מהדור החדש עשיתי כמה נסיעות מבחן. כמו שכתבתי למעלה - אני נוטה לסוויפט, אבל לגמרי מרגיש בחוסר של הכוח ביחס למאזדה 2. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מזאדה 2 2019 כשנתיים ו8 חודשים.

יכול להעיד כמה דברים: 

זריזות - לא הרגשתי חוסר בכוח כמעט אף פעם ולעיתים גם לא הרגיש אטמוספרי רגיל.

נוחה - אני עם בעיות בגב התחתון, הרכב היה לי מאוד נוח מבחינת מושב נהג, אם כי מתלים נוקשים וזה מורגש בעיקר על כביש משובש.

צריכת דלק - ממוצע 1:14 כאשר 70% בינעירוני יחסית פקוק (ראשון - לוד) ו30% עירוני.

אמינות - כמה שאפשר להעיד על אמינות על רכב צעיר בן פחות מ3 שנים - למעט עדכון תוכנה לגיר לא היה שום דבר מעבר לטיפולים (שהיו גם הם זולים).

מרווח - אני 1.80 ושוקל בערך 100 ק״ג, לא חוויתי אף פעם חוסר במרווח או אי נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...