Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל 30 או איזה רכב מעניין ניתן לרכוש?

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי מאזדה 3 מנוע 2.0 דגם הצבק יתן לך בדיוק את האיזון שאתה מחפש. 

ההגה יחסית מתקשר, הביצועים לא רעים בכלל למנוע אטמוספרי והאמינות גבוהה.

עוד אופציה, הונדה סיוויק fd עד 2011 מנוע 1.8 מהנה לנהיגה קיים גם דגם ידני, גם פה האמינות גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי daniel204
  • רעיון טוב! 1

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של וולוו S80 תנסה לדוג אחת עם מנוע 4.4 V8
יש לה 315 כ"ס וסאונד סבבה לגמרי 
לא אמור להיות רכב חד בהתנהגות אבל די מהיר בקו ישר, זולל לא מעט דלק (אמרת שלא חשוב)
ולגבי האמינות... אין לי ממש מידע, אבל שווה לנסות לחפש קצת מידע בפורומים מחו"ל. 
מה שכן, אל תצפה לאחזקה נמוכה באופן כללי. 

על אותו קונספט של האוניות אפשר לשקול גם ביואיק לה קרוס או שברולט מאליבו, המחירים שלהם די מצחיקים ביחס לתמורה - גם כאן צריך לברר לעומק את רמת האמינות (לי לא ידוע). 

אפשר גם לנסות לאתר IS250 של לקסוס, הבנתי שהיא די אמינה, מנוע 2.5 V6 והנעה אחורית נשמע נחמד 🙂

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטע מעניין שהירידת ערך של משפחתיות גדולות יותר חדה ממשפחתיות מבוקשת. לכן מאזדה 6 למשל יכולה להיות באזור מחיר לא מאוד שונה ממאזדה 3. גם סובארו  b4 למשל היא אפשרות מעניינת . נמכר פעם יודנאי i40 עם מנוע בנזין, רכב בעל עיצוב מרשים, לדעתי גם אפשרות (ויש לה אחות, קיה )

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Menro כתב:

אפשר גם לנסות לאתר IS250 של לקסוס, הבנתי שהיא די אמינה, מנוע 2.5 V6 והנעה אחורית נשמע נחמד 🙂

https://www.yad2.co.il/vehicles/cars?manufacturer=26&model=1048

יש מבחר לא רע בכלל.
אני אהבתי את הדגם שהיה בחברה ב 2008 בצבע מוזהב ונינהג על ידי אישתו של הבעלים. (תל אביב הרצליה בלבד במשך 5 שנים) .

שווה לנסות אחת שהיא יד 3 לא יותר (יש כאלו שעברו 6-7 ידיים) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...