Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל 30 או איזה רכב מעניין ניתן לרכוש?

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

כיופ ברשותי יש מאזדה 2 2009 שעושה את כל המשימות והצרכים שלי בצורה מעולה ללא תקלות או בעיות. מדובר בעיקר בנסיעות קצרות בתוך העיר בית-גן-סידורים-חניון רכבת.

לנסיעות ארוכות יש רכב ראשי בבית.

אך מזה שבועיים מגרד לי לרכוש משהו שירגש אותי מעט יותר.

התקציב המדובר הוא סביב 30-40 ויש מס אופציות שחשבתי עליהם.

חשוב לציין כי הסעיף הקריטי ביותר עבורי הוא עלות תחזוקה/תקלות גדולות.

דלק-לא רלוונטי כלל.

1- משפחת האוניות: לקסוס gs300,volvo s80 ואם אפשר לצרף לטגוריה גם פאסאט/סופרב.

ברמה אישית יש לי אהבה גדולה לרכבי סדאן מפנקים אך מאחר ומדובר ברכבים בגילאי 8-14 זה גורם לי להיזהר מהוצאות בלאי לא מבוטלות.

2-גולף/סיוויק, ברמה האישית אני מאוד אוהב גולף אך אף פעם לא היה לי את העוז לרכוש אחת בגלל נושא תקלות בגיר ומנוע.

סיוויק רכב מעולה כשלעצמו,אך פשרה.

3-מיקרוב ידני, סיאט מי/יונדאי אי10 ,גולף ידני סיוויק ידנית.

ככל הנראה הבחירה ההגיונית ביותר מבחינת עלויות אחזקה ונוחות חניה אך הרבה פחות רגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מכיר את אופציות שרשמת, אבל תוריד מהרשימה את כול רכבי המיני הידני, לא תקבל שום ריגוש או הנאה שאתה מצפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה זמן תחזיק אותך ההנאה של רכב מעניין כשיש לך נסיעות מאוד מועטות.

אלא אם אתה מתכנן באופן יזום להשתמש ברכב בשעות הפנאי לצורך ההנאה בלבד.

אם זה המצב - הייתי מחפש אולי ג'ולייטה ידנית מ2011-2014, אני סבור שהמחירים שלהם אמורים להיות בתקציב.

אני גם לא מספיק מכיר את עלויות האחזקה, אבל זה רכב מהנה מאוד שנותן תמורה טובה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

פחות מכיר את אופציות שרשמת, אבל תוריד מהרשימה את כול רכבי המיני הידני, לא תקבל שום ריגוש או הנאה שאתה מצפה.

ברור לי שריגוש זאת מילה גסה ברכב מיני,פשוט מתוך חישוב שזה הכי זול לתחזוק ופרקטי לתמרון בעיר הגדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כן, אבל כיוון שרשמת רכב שירגש אותך.. זה פחות.

אם כבר אולי פיקנטו ספורט ידנית, קטנה אך לפחות מגיעה עם מנוע 1.2, ועיצוב מעט ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתבאס לקחת ילדים לגן ברכב 3 דלתות... צריך לקחת את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה טובה, אך רמת אבזור הבסיסית רפרנס בסיסית, הייתי מחפש fr אשר תהיה מאובזרת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת - כיוון המאזדה ממלאת את תפקידה באמינות לא הייתי מחליף אותה. המיקרוב לא יתאים להובלת ילדים, הספינה תהיה לא נוחה לנהיגה עירונית, והמשפחתית הקטנה לא תהיה הרבה יותר שימושית ממה שיש לך כעת. חסוך לעצמך את עלויות החלפת הרכב כעת והמשך לחסוך לקראת החלפה עתידית קצת יותר רצינית או כאשר המאזדה תתחיל להראות סימני זיקנה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 6.5.2022 בשעה 22:37, alex321 כתב:

איביזה/פאביה/פולו רכבים על הכיפק.

הבעיה שלי איתם היא שיש להם רק 4 כ.א.

@alex321היי!

ראיתי את הפרסום שלך למכירה של המאזדה 2 שלך אבל אני עדיין לא יכול לשלוח פרטית כי אין לי 20 הודעות בפורום 😅

אם עדיין רלוונטי אני מעוניין ואשמח שתדבר איתי, סהר - 0548166313

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, saharb14 כתב:

@alex321היי!

ראיתי את הפרסום שלך למכירה של המאזדה 2 שלך אבל אני עדיין לא יכול לשלוח פרטית כי אין לי 20 הודעות בפורום 😅

אם עדיין רלוונטי אני מעוניין ואשמח שתדבר איתי, סהר - 0548166313

אהלן חבר

כרגע הרכב שרציתי הוסר מהמכירה, לכן גם אני לא מוכר את שלי.

בהצלחה בקניה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2022 בשעה 22:50, sperial כתב:

האמת - כיוון המאזדה ממלאת את תפקידה באמינות לא הייתי מחליף אותה. המיקרוב לא יתאים להובלת ילדים, הספינה תהיה לא נוחה לנהיגה עירונית, והמשפחתית הקטנה לא תהיה הרבה יותר שימושית ממה שיש לך כעת. חסוך לעצמך את עלויות החלפת הרכב כעת והמשך לחסוך לקראת החלפה עתידית קצת יותר רצינית או כאשר המאזדה תתחיל להראות סימני זיקנה.

+1 

המאזדה שלך יותר מהנה מכל איביזה/פאביה ובכלל סופר מיני נוספות שיש בשוק.

כל עוד מדברים על התנהגות נטו ולא האצות בקו ישר. 

יש לי פאביה 2011 והייתה לזוגתי מאזדה 2 2008 

השלדה של המאזדה מעולה ואם אתה לא מצליח להנות איתה כנראה שלא תהנה עם שום סופר מיני. 

כל זה באמינות מופתית. 

עריכה אחרונה על ידי rev-Match

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...