Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור פולקסווגן פולו

שימו לב! השרשור הזה בן 771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלהן יש לי המון שאלות לגבי המון מושאים שקשורים לרכב יש לי רכב מסוג פולסווקן פולו ושמעתי לאחרונה על המון שיפוצרים שאפשר להוסיף לרכב שעוזרים לו העניין הוא שאני לא מבין בדיוק עד הסוף מה עושה כל דבר אם הוא טוב או לא טוב לרכב ואם שווה להשקיע את הכסף 

היית שמח אם מישהו יכול להסביר לי קצת על הדברים כמו פורק לחץ /קיט יניקיה /תוכנת ניהול מנוע וגיר ואם יש עוד דברים שאני לא מכיר שאולי כן ממולץ להוסיף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורים מגיעים בכל מיני כותרות.

שיפור ביצועי מנוע,

שיפורי מתלים ושלדה להתנהגות הרכב,

שיפורי בלימה כדי שהרכב יעצור טוב יותר,

יש המון והתחום מאוד רחב וזה תלוי מה אתה רוצה מהרכב שלך.

יש משהו שחסר לך בו? יש משהו שאתה רוצה שיהיה בשביל הכיף?

הכל תלוי מטרה, מהדברים שרשמת -

פורק לחץ - לרוב משתמשים בו בשביל הצליל שהוא נותן, צליל של פריקת לחץ בעזיבת דוושה.

אפשר להתקין רק ברכבי טורבו, היעוד האמיתי שלו הוא ברכבים חזקים ומשופרים בהם הפורק המקורי לא עומד בלחץ וצריך להחליף לאחד מחוזק.

קיט יניקה - יש לך כל מיני סוגים, יניקה קרה ויניקה קצרה, לכל אחד יעוד שונה ומתאים לסט אפ ותא מנוע שונה, נותן צליל וגם ביצועים אם מותקן נכון ולא סתם בשביל הרעש.

תוכנת ניהול מנוע - משפרת ביצועי מנוע, זה בעצם כיול של פעולת המנוע כדי שיעבוד בתצורה שונה שלא על פי היצרן, מבצעים כדי לתמוך בשיפורים שבוצעו ולהוציא מהם את המיטב.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם (של פולו) יש ברשותך ?

מנוע ?

שנת ייצור ?

אין דין פולו gti כדין פולו 1600 אטמוספרית.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
איות

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...