Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעון טלפון חכם לילדים צעירים

KipodYam
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אשמח להיעזר בחוכמת הפורום בנוגע לשעון טלפון חכם לילדים.

יש כאלה בין 100 עד 400 שח בערך, כולל של חברה ישראלית בשם Kidiwatch שלדעתי זה rebrand של משהו סיני. 

מצד שני יש להם אפליקציה בעברית.

נראה שבעלי יש דברים זהים.

חשבתי ללכת על הזול של 120 שח, שמכיל GPS לא אמיתי אלא רק מהסלולרי , אבל לא ברור העמידות שלו במים, סהכ לשטוף ידיים, לא צלילת 100מ.

זה סהכ בא לשרת פער של שנה נניח עד שיהיה לו נייד.

לא ברור לי אם יש בהם גם שעון עצר וכאלה לילד, שירוץ בהפסקה וימדוד זמנים. הוא ישמח לזה.

לא צריך מצלמה, כן צריך שיהיה אפשר להתקשר ושהוא יוכל להתקשר. זה בעיקר לתיאומים באיסוף ולסוג של מקרה חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, KipodYam כתב:

זה סהכ בא לשרת פער של שנה נניח עד שיהיה לו נייד.

אם יש אפשרות להימנע מקנייה של סמארטפון לילד, עד שיהיה סמארטפון אמיתי, הייתי נמנע גם אם מדובר בצעצוע סמארטפון (Kidiwatch).

לעניינו, לדעתי לא צריך לקנות להם סמארטפון - טלפון פשוט - יעשה את העבודה. 

https://www.amazon.com/Nokia-Unlocked-Cell-Phone-Black/dp/B08Q1YWQQ9?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון פה שאם אני לא טועה, אתה יכול להתקשר לילד וזה יענה אוטומטית.

בחלק מהדגמים גם יש מצלמה שאני ממש לא צריך אותה.

זה לילד בכיתה ב.

והוא צריך שעון במילא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד שלי גם התחיל כיתה א השנה, חשבתי לקנות, באסיפת הורים לקראת תחילת שנה אסרו על כל אביזר חכם אלקטרוני לביש.

בסוף השמשתי לו טלפון ישן שהיה לי (סמסונג S7) עם סים ושמתי FIND MY KIDS + PINGO.
הטלפון בתיק על שקט והילד יודע להוציא רק במקרה חירום.

עובד נהדר עד כה.

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, phpclub כתב:

רציתי לקנות

המורה אסרה כל מכשיר שיכול להאזין או לצלם, תבדוק אם ירשו לו ללכת עם זה בכיתה, אחרת כנראה ישב בתיק כל היום

הוא לומד בחיל המודיעין?

מן הסתם שמורה לא תרצה ילדים בטלפון כל היום, אבל מפה ועד לאסור כל מכשיר שיכול להאזין או לצלם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שכדאי לדחות את הקץ.

אצלי יש סמסונג ישן כלשהו עם family link (ככה אני יכול לראות את המיקום) + שעון של garmin (למעשה זה צמיד כושר שנראה כמו שעון vivofit jr. 3).

היתרון של Garmin - עוד לא נולד הילד שהצליח להרוס אותו בשבוע כמו את שאר השעונים החכמים. הוא עמיד למים והכל, ויש גם אפליקציה מגניבה של משחק שבו הם עוברים שלב על כל 60 דקות פעילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״הודעה שקיבלתי מ- KZ וביקש שאפרסם פה״

2 הסנט שלי:

אישתי רצתה שעון-טלפון כזה לילדה. אני חשבתי שאין צורך ושעדיף בלעדיו.

נקנה שעון של kidiwatch, לדעתי דגם שנועד לתמידים בבי״ס (ללא מצלמה) אבל אני לא בטוח כי התנערתי מכל מה שקשור בו (אפילו את האפליקציה לא התקנתי). היה בשימוש פחות משנה.

יתרונות: יש להורה שליטה על השעון-טלפון מהאפליקציה. הילד יכול לטלפן ולקבל שיחות רק ממי שההורה הכניס לאנשי הקשר (אנשים שלא באנשי הקשר לא יוכלו להטריד את הילד). חיווי GPS על מיקום. שליחת הודעות בין הטלפון לבין האפליקציה של ההורה. זול. שקט נפשי להורה ובטחון לילד שיוכלו להשיג אחד את השני במידת הצורך (זה אולי היתרון הכי גדול, לפחות עבורנו כי היו מצבים שרצינו שהילדה תוכל להשיג אותנו ולא סמכנו על אנשי הצוות בבי״ס שיתנו לה לטלפן במידה הצורך).

חסרונות: איכות שמע גרועה ועוצמת ספיקר נמוכה (אי אפשר באמת לנהל ככה שיחות ארוכות בצורה נוחה, אבל למקרי חירום ותיאומים קצרים זה בסדר). סוללה נגמרת מהר (יש צורך לטעון כל ערב). זה לא טלפון ״אמיתי״ ולא יכול לקבל sms וכו׳ (יש שיראו בזה יתרון). זה עוד משהו שהילד יכול להתעסק בו בשיעור (יש ילדים שעבורם זו בעיה, ויש כאלו שלא).

שורה תחתונה: פתרון סביר וזול לתקופת ביניים. איכות נמוכה (בהתאם למחיר). מתאים למקרי חירום ושיחות קצרות וענייניות (איכות השיחה נמוכה). נותן שקט נפשי למי שזה חסר לו. יש שליטה על מי יכול לטלפן לילד כך שזה די בטוח לילדים.

יש מורים שיתעקשו שזה יהיה בתוך התיק ויש כאלו שלא. מבחינתי זה בסדר גמור, כי זה לא פוגע במטרה לשמה נקנה הטלפון.

אצלינו זה היה בשימוש פחות משנה. ברגע שלכל הכיתה יש סמארטפונים אמיתיים אין ברירה אלא לקנות אחד נורמלי, כי ילד שאין לו וואטסאפ נשאר בחוץ בקטע חברתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילדה שלי היה את הkidi במשך שנה פלוס.

אחלה פתרון לילד שרוצים שיהיה איתו קשר אבל לא רוצים שיהיה לו סמארטפון משלו.

היום הילדה עם טלפון כבר מסיבות כאלו ואחרות. כשהיא הולכת לבית הספר עם הטלפון הטלפון מן הסתם בתיק ונדיר מאוד מאוד שהיא תשמע את הצלצול ותענה כשמתקשרים אליה.

עם הkidi, כשהוא על היד שלה, לרוב הייתה עונה.

נכון מה שכתבו פה- איכות שמע לא משהו, גאג'ט טיפש משהו, אבל עושה את העבודה כשאתה צריך משהו דחוף מהילד או כשהוא צריך משהו דחוף מההורים.

החבילה ב019 מתחילה ב12 שח לחודש. תאמין לי לא צריך יותר מזה.

בסוף יגיע סמארטפון, כמו שלכולנו יש בכיס. לדעתי ילד בגיל הזה לא צריך כזה. הטלפון-שעון הזה נותן אחלה מענה לסוגיה של איך תופסים את הילד כשהוא לא לידינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.10.2021 בשעה 14:51, DubelBoom כתב:

הוא לומד בחיל המודיעין?

מן הסתם שמורה לא תרצה ילדים בטלפון כל היום, אבל מפה ועד לאסור כל מכשיר שיכול להאזין או לצלם....

אסור להאזין/לצלם ילדים ללא הסכמה מפורשת מכל ההורים.

בגלל זה ההתנגדות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.10.2021 בשעה 20:53, om2 כתב:

אסור להאזין/לצלם ילדים ללא הסכמה מפורשת מכל ההורים.

בגלל זה ההתנגדות

האזנת סתר אסורה במדינת ישראל, בחוק.

פירסום תמונות מותר, כל עוד הקטין (או כל אחד אחר) נמצא ״ברשות הרבים״ ולא ״ברשות היחיד״.

״רשות היחיד״ יכולה להיות מקום או סיטואציה בה סביר שאדם יחשוב שהוא במצב פרטי. למשל, אם נכנסת לתוך שיח להשתין ואתה חושב שאף אחד לא רואה אותך.

אסור גם לפרסם ברבים צילום שמבזה אדם, לא חשוב היכן צולם.

לכן, אין שום איסור לצלם ילדים בבית הספר או לפרסם תמונות של ילדים בבית הספר (כל זמן של מדובר בקטין שחשוד בפלילים).

אז למה בתי הספר מחתימים הורים על זה שהם מסכימים לפרסם תמונות של הילדים שלהם?

ככה. כדי לחסוך התנגדויות.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3766457,00.html

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Mr.Hybrid כתב:

מה זה?

זוהי אפליקציה המשלימה של find my kids. 

את find my kids שמים על הטלפון של ההורים. 

את פינגו שמים על הטלפונים של הילדים. רץ ברקע ומאפשר את כל הפטנקציונאליות כמו דיווח מיקום, האזנה, דיבור, לחצן חירום וכו.. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...