Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתם לעבוד מהמשרד או שעדיין בקפסולות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בספטמבר עבדנו רק מהבית (לא שהיו הרבה ימי עבודה)

בשבועיים הראשונים של אוקטובר חצי במשרד חצי מהבית
וכעת חזרנו למשרד באופן מלא

המנכ"ל לא אוהב את העבודה מהבית... מנהלי דרג ביניים מנסים לשכנע שאפשר לעבוד 1-3 ימים מהבית בשבוע גם אם אין קורונה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

מאשר לעבוד מהבית ולהיות זמין 24/7 בשביל הבוס הוורקוהוליק שלי.

בלי קשר - זו בעיה בבוס ותיאום ציפיות אליו ולא קשור לעבודה מהבית. ועד שעבדתי תקופה ארוכה מהבית חשבתי בדיוק כמוך.

עבודה מהבית (מבחינתי) אומר פשוט ש... עובדים מהבית.

בשעה 5:30-6 אני ״יוצא מהמשרד״ (לצורך העניין הלפטופ נשאר על השולחן - סגור) - ואני לא נוגע בו עד למחרת. וגם בבוקר - אני לא נוגע בו עד 9:30 שאני מתחיל לעבוד.

זה לא המחשב הראשי או המשני שלי לדברים פרטיים , אני לא יושב איתו בסלון ואפילו לא מזיז אותו מהשולחן עבודה. לי זה עובד נהדר. אם כבר לפני זה עוד הייתי משתמש במחשב בערב וכו.

דווקא הקורונה לימדה אותי להתנהל יותר ביעילות עם הזמן שלי בנושא הזה ולהשאיר את המשרד ל״משרד״ + עם הזמן ללמוד לתאם ציפיות טוב יותר ויותר.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במשרד, יש כמה שפותחות עיניים על עליי ואחרים, זה מוביל להרבה בעיות ואחת מהן זה החזרה לעבוד במשרד.

טיפשות זה לחזור לעבוד מהמשרד. ניחא לכל דבר יש יתרון. עכשיו לקחת ימי מחלה יהיה יותר קל. פחות יפתחו עין כי אני מרגיש טיפה לא משהו.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו עדיין עובדים בקפסולות, אבל כבר רצות השמועות שהנה אוטוטו כולם חוזרים למשרד ולא תהיה יותר שום התחברות מהבית (ברמה שיחסמו לכולם את הגישה ונחזור להיות כמו שהיה לפני קורונה). 

אישית, במידה ולא יאפשרו לי לעבוד לפחות יום אחד בשבוע מהבית באופן קבוע, זה יגרור אותי לחיפוש עבודה חדשה. 

בשאיפה למצוא מקום שעובדים בו כמה שיותר מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

בלי קשר - זו בעיה בבוס ותיאום ציפיות אליו ולא קשור לעבודה מהבית. ועד שעבדתי תקופה ארוכה מהבית חשבתי בדיוק כמוך.

עבודה מהבית (מבחינתי) אומר פשוט ש... עובדים מהבית.

בשעה 5:30-6 אני ״יוצא מהמשרד״ (לצורך העניין הלפטופ נשאר על השולחן - סגור) - ואני לא נוגע בו עד למחרת. וגם בבוקר - אני לא נוגע בו עד 9:30 שאני מתחיל לעבוד.

זה לא המחשב הראשי או המשני שלי לדברים פרטיים , אני לא יושב איתו בסלון ואפילו לא מזיז אותו מהשולחן עבודה. לי זה עובד נהדר. אם כבר לפני זה עוד הייתי משתמש במחשב בערב וכו.

דווקא הקורונה לימדה אותי להתנהל יותר ביעילות עם הזמן שלי בנושא הזה ולהשאיר את המשרד ל״משרד״ + עם הזמן ללמוד לתאם ציפיות טוב יותר ויותר.

כנ"ל, כשאני עובד מהבית, אני עובד בערך באותן שעות. לא מתחבר ב4 בבוקר ולא יושב עד 2 בלילה (שעות הלילה זה השעות שאני גם ככה לא מתפקד).

כנ"ל סופ"שים. יש לי פרינציפ, שאני לא עובד בלילה ולא עובד בשבת.

כן יכול להתחבר ולעשות משהו קטן אם צריך (ברמה של לשלוח מייל או לפתור תקלה מהסוג שאני פותר "על קרוז קונטרול"), אבל לעיתים נדירות שאני עושה את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, פינדר כתב:

עובד בחברה אמריקאית שהמנכ"ל שלה לא מאמין בעבודה מהבית.

כבר כמה חודשים עובדים מלא מלא במשרד.

לצערי אפילו לא בדקו מי מהעובדים בישראל מחוסן, בניגוד למה שעשו במרכזי הפיתוח באמריקה.

אחי, זה לא נשמע טוב. אולי לרענן?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, Liviur כתב:

בלי קשר - זו בעיה בבוס ותיאום ציפיות אליו ולא קשור לעבודה מהבית. ועד שעבדתי תקופה ארוכה מהבית חשבתי בדיוק כמוך

בטח שזו בעיה בבוס, אבל זה מה שיש כרגע. כל מקום והwork ethic שלו. 
הספיק לי חודש ככה בבית, מעדיף לעבוד במשרד ולשכוח מזה כשאני לא שם. 
לא רוצה לשלוח מיילים בערב או לסיים את המצגת כי מישהו נזכר שזה בעצם למחר ולא לשבוע הבא, רק כי אפשר. הרי במצב רגיל לא היה עולה בדעתו לבקש אפילו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, SlowRide כתב:

לא רוצה לשלוח מיילים בערב או לסיים את המצגת כי מישהו נזכר שזה בעצם למחר ולא לשבוע הבא, רק כי אפשר. הרי במצב רגיל לא היה עולה בדעתו לבקש אפילו.

המשפט שלי אם משהו מבקש או שעניתי בטעות לסלאק מהפלאפון ואז משהו מבקש:

I'm sorry, I'm not next to my computer at the moment. I'll look at it first thing tomorrow morning

ו... זהו :)

המחשב הלך לנוח בנתיים, לא נעים להעיר אותו באמצע השעות מנוחה שלו.

ואפשר היה גם קודם - כי הלפטופ תמיד הלך איתי בתיק.

אבל הוא משמש מחוץ לשעות העבודה רק לזמני חירום.

• מצחיק 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, Liviur כתב:

המשפט שלי אם משהו מבקש או שעניתי בטעות לסלאק מהפלאפון ואז משהו מבקש:

I'm sorry, I'm not next to my computer at the moment. I'll look at it first thing tomorrow morning

ו... זהו :)

מה רע ב-No וזהו? 🙂

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורטית עובדים 3 ימים בשבוע במשרד, יומיים בבית. 

מעשית רוב חברי הצוות מגיעים למשרד פעם או פעמיים בשבוע, לא יותר. חלק גם זה לא.

אמנם לא בודקים אצלינו תו ירוק, ואף ידוע לי על אנשים לא מחוסנים במשרד. אבל מעניקים בונוס של 250$ לכל אחד שהתחסן. מקווה שזה ידרבן יותר אנשים.

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היברידי. למנהל שלי פחות חשובה הנוכחות במשרד אלא יותר שהפרוייקטים נעשים. מי שרוצה יכול לבוא כמובן, ואני אוהב לבוא למשרד. גם גר קרוב יחסית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנכ"ל היותר-מדי-מעורב שלנו יש משהו נגד עבודה מהבית, לדעתי נובע מאיזשהו חוסר אמון מובנה בעובדים או בבני אדם (שאנשים נשארים עד 11 בלילה זה שקוף, שמישהו מעז לצאת ב 3 וחצי בלי קשר לסיבה יהיו תלונות)

ה CTO בגישה די שונה. 

באופן כללי חזרנו לעבוד מהמשרד בצורה די מלאה, מי שמבקש לעבוד מהבית פה ושם מקבל ב 99% מהפעמים אישור, אבל זו ממש לא מתכונת היברידית. הלוואי. כשאני בבית אני בערך 25% יעיל יותר בגלל המחסור בהצקות של מאחורי הגב.

מצד שני אנחנו חברה קטנה שעובדת די הדוק כצוות ומקיימים ישיבות/DRים ובריינסטורמינג פנים מול פנים, אז העבודה במשרד לפעמים די מהנה.

עדיין, 3 במשרד 2 בבית מבחינתי זה אופטימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...