Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתם לעבוד מהמשרד או שעדיין בקפסולות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, iluxxxa כתב:

אצלינו כבר תקופה ארוכה מבקשים להגיע למשרד ל 3 ימים בשבוע. אך בפועל לא הקפידו ולא בדקו, ורוב העובדים הגיעו הרבה פחות מזה.

עכשיו התחילו ממש לחפור על העניין וזה קצת מבאס.

same here

גם אצלינו החפירות מתגברות, בנתיים אני לא רואה שאנשים מתרשמים מזה יותר מידי, אבל לדעתי משתדלים להגיע בין יום ליומיים בשבוע.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשאר כמו שהיה בקורונה/סגרים. בגדול הם ממליצים שנבוא לפחות פעמיים בשבוע. משתדל להגיע למשרד(ת״א) פעמיים-שלוש בשבוע בשביל לפגוש קצת בני-אנוש מהצוות, אבל אין חובה כלשהי עד כמה שידוע לי.

עם כל הגיוסים נוצר מצב שיש יותר עובדים מעמדות אז אנשים מסתובבים כמו נוודים מחפשים מקום לשבת במשרד, לא רואה איך הם יכולים להכריח הגעה כל עוד לא פותרים את עניין המקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

מגיעים למשרד 5 ימים בשבוע.

הייטק. תל אביב.

אלוהים ישמור, למה?

יש צורך בגישה פיזית לציוד או איזה סיווג בטחוני מיוחד?

כי אם לא, למה לחייב אנשים להגיע 5 ימים, ועוד לעיר הדוחה הזאת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אלוהים ישמור, למה?

המנכ"ל האמריקאי לא מאמין בעבודה מהבית.

זה ממש עיצבן אותו כשמשרד הבריאות הגביל עבודה במשרד בזמן הקורונה.

בפועל, מאז הקורונה, החוקים קצת התגמשו. באופן רשמי עובדים במשרד, אבל אנשים מרשים לעצמם להמציא תירוצים ולעבוד מהבית מדי פעם.

היום למשל, חדר האוכל היה ב50% תפוסה מהרגיל.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אלוהים ישמור, למה?

לא היית מתבאס לשלם מלא כסף שכירות על משרד בת"א כדי שיעבדו בו יומיים בשבוע?

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד דווקא הייתי בעד לבוא למשרד, בשיא הקורונה גם היה לי איזה חודש-חודשיים בבית בסגר הראשון ולא אהבתי כי נרקבתי בבית והיה רעש שיפוצים ליד.

אבל אחרכך שהכל היה כבר פתוח והתחילו עם הבדיקות 50-50 האלה, אמרו שמי שלא מחוסן מלא צריך לבדוק פעמיים בשבוע, אז הפסקתי לבוא ועכשיו שאפשר לעשות דברים במהלך היום ולהשלים שעות אחרכך ואני גר במקום שקט יותר זה ממש טוב ואני לא רוצה להגיע למשרד בכלל.

ביטלו כבר את הבדיקות המיותרות ממזמן, והתחילו לחפור על להגיע פעמיים או 3 למשרד. אז אני בא פעם או פעמיים וגם אז מגיע מאוחר ויוצא מוקדם סתם להראות נוכחות.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, פינדר כתב:

המנכ"ל האמריקאי לא מאמין בעבודה מהבית.

+1 לצערי.

יש אופציה: היברידי 3 ימים במשרד, או 5 ימים. 

שטות מוחלטת, במיוחד שעכשיו אין תמיד מקום במשרד, ועוד רוצים להעסיק עוד אנשים. 

+ אין חניה יותר. אם על שולחנות ניתן להתקמבן... על חניה לא.

לרדת בימים במשרד היה מקל, ויש אנשים שמוכנים לזה - אבל ההנהלה לא מסכימה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, iluxxxa כתב:

אז איך זה אצלכם?

עובד מהבית.

אם אני בא למשרד זה מבחירה שלי בשביל happy hour או ימי צוות פעם בכמה חודשים.

מי שרוצה לבוא יותר בא יותר.

הנקודה היא לבוא כשזה הגיוני וככה גם החברה שמה את זה. לא מכריחים אף אחד לבוא, עושים את המשרדים אטרקטיביים שמי שירצה יבוא (ויש כאלו שהולכים קבוע)

אין הכרח לבוא כמה פעמים בשבוע בקיצור.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, SlowRide כתב:

לא היית מתבאס לשלם מלא כסף שכירות על משרד בת"א כדי שיעבדו בו יומיים בשבוע?

בהתחלה הייתי מתבאס, אחר כך הייתי מוצא פתרון אחר - משרד קטן יותר ועבודה בקפסולות, מקום זול יותר (למשל לא בת"א), או בכלל סוגר את המשרד ומעביר את כולם לעבוד מרחוק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום עבודה הקודם חזרו לעבוד יומיים בשבוע מה"משרדים" ושאר השבוע מהבית או מהמשרד לבחירה. (מפתחי תוכנה בעיקר)

במרץ התחלתי במקום חדש, הדרישה העקרונית היא 5 ימים מהמשרד אך בפועל מאוד דינאמי ויש גמישות מלאה כשרוצים/צריך וכל יום הנוכחות במשרד בפועל שונה (הייטק בתחום הענן).

במקום הקודם לא ראיתי צורך ולא היה לי רצון אמיתי להגיע למשרד. שעמום טוטאלי ושום ערך מוסף מהנוכחות שם. במקום החדש אני נהנה בכל יום שאני מגיע אז אפילו מעדיף להגיע מאשר לעבוד מהבית, הצער היחיד במקום החדש היא שהם עדיין עובדים עם נספרסו..... כרגע מניעים תהליך התייעלות בנושא ונקווה שיפתר בשבועות הקרובים.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הקודם היה אפשר לעבוד היברידי כל התקופה. באמצע התקופה עברתי מקום (גם בת"א) וגם פה היברידי, אבל לא קשיח במיוחד. אין מינימום ימים במשרד. רוב האנשים מעדיפים להגיע, אז המשרד די חי רוב הזמן.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי מקום עבודה לעבודת שטח, אז כל יום זה לבוא למשרד :D

אם אני לא טועה, במקום העבודה הקודם - מגיעים כל יום למשרד.

למרות שאני רוצה עבודה היברידית כלשהי, כרגע זו התפשרות לעבוד במקום החדש.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו דורשים יומיים בשבוע להגיע למשרד.

אני בדרך כלל מגיע כל יום, גם כי גר קרוב, גם כי ככה יותר נוח לי.

מה שכן, דווקא בימים שכולם מגיעים (יש יום אחד מרוכז ויום אחד לכל צוות), פחות בא לי להיות שם. התרגלתי לשקט וללהיות לבד במשרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...