Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה 2021 - איזה DSP, ואיך להעביר אליו אות?

שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

התחדשתי בסיאט איביזה 2021 בליסינג של הצבא.

2 שאלות:

1. איזה אות אני יכול להוציא מהמערכת המקורית ל-DSP?

אם זה רק יציאה לרמקולים - אחסוך את ההתעסקות עם הפאנל של המערכת ואתחבר לחוטים שלהם סביב היציאה לדלתות.

השאלה היא האם יש יציאה אחרת (RCA / דיגיטלי) מאחורי המערכת? הייתי מעדיף אות שלא הוגבר ע"י המערכת.

2. איזה DSP לקנות? הוא יתחבר למגבר Alpine PDX-V9, ומשם לסטאפ 2Way אקטיבי + סאב.

חשבתי על Minidsp c-dsp 8X12 - יוצא בערך 2000 ש"ח אחרי משלוח ומיסים להערכתי.

אין תקציב מוגדר - אני פשוט מחפש מוצר אמין שנותן תמורה טובה.

המלצות אחרות?

DSC_0190.thumb.JPG.bb42c7f80aca64c21827a70b1f937069.JPG

תודה!

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הMinidsp מוצר מאוד מעניין לא ראיתי אותו בארץ,
אבל אם אתה קונה תקנה את הגרסא עם הDirect Live (רשום DL בסוף) זאת תכונה שנותנת לך לבצעה כיוון אוטומתי ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום ככל הנראה, זה עולה עוד כ-300 דולר אבל שווה כל שקל לטעמי לפי ביקורות שראיתי.

המלצות?

יש לך את הHelix שיש להם את ההמשק הכי נוח אמין וטוב שיש היום בשוק, מוצר שעובד פשוט טוב, DACים טובים,

מבחר דגמים מ-6 ערוצים עד 12 ערוצים.

יש לך Mosconi שגם מאוד ממומלצים לדעתי גם תוכנה מאוד טובה אך קצת מסובכת , שמעתי מערכות טובות מבוססות על הDSP הזה. גם מבחר דגמים מאוד אמינים.

לפי ההגדרות שלך הייתי הולך על או הליקס או מיניDSP בגלל התכונת כיוון אוטומתי שלו.

אל תשכח שלקנות זה הכי קל, לכוון זה החלק הקשה. יכול לקחת חודשים.

או שצריך ללכת למישהו שיכוון בעלות כלשהי.

מהמערכת ניתן להוציא אות של Hi-Level לתוך הDSP לא בעיה.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, מלקק מתכת כתב:

חשבתי על Minidsp c-dsp 8X12 - יוצא בערך 2000 ש"ח אחרי משלוח ומיסים להערכתי.

מכשיר מעניין

מכשיר שעולה 529 $ בחו"ל יעלה יותר מ-2,000 ש"ח אחרי מסים ומשלוח (אם אני לא טועה אז כשמייבאים מכשיר שמחירו מעל 500$ משלמים כ-31% מס)

לפני 7 שעות, kalmangar כתב:

אבל אם אתה קונה תקנה את הגרסא עם הDirect Live (רשום DL בסוף) זאת תכונה שנותנת לך לבצעה כיוון אוטומתי ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום ככל הנראה, זה עולה עוד כ-300 דולר אבל שווה כל שקל לטעמי לפי ביקורות שראיתי.

1+

זה יכול לתת פתרון מעולה ונקודת פתיחה טובה למערכת,

ומונע את הצורך לשלם כסף למכוונים חיצוניים

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת גמישות מוסקוני בעיני מחזיקים את הפתרון הכי חזק בשוק. 

הם כרגע היחדים או בין הבודדים שמאפשרים טכנולוגיה מיקסר שנותנת לך את היכולת לנגן מעד ארבע מקורות שמע - בו זמנית. 

הליקס וגם אודיסון עוברים אוטומטית למקור דיגיטלי כשהם מזהים תעבורת מידע בטווח הדיגיטלי אבל בזמן הזה הסורס הראשי לא ינגן סאונד לפי מה שאני יודע - תבדוק את זה יתכן ואני טועה. 

הבעיה היא שהמוסקוני אכן מסורבל יותר להגדרה ודורש ידע מעמיק. 

הליקס גם מגיע עם יכולות של כוונים אוטומטיים ברמה מסויימת אבל עד היום שמעתי רק רכב אחד שהתהליך הזה ממש עשה בו עבודה טובה - לא יודע איך להתייחס לנושא זה לעומק כי אין לי כאן נסיון אמיתי וחבל. 

שוק האינטגרציה עדיין בחיתוליו אבל מהכוון שיצרנים הולכים אליו - יש הרבה מאוד למה לצפות. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אדי, כרגיל עם תגובה רחבה שלא כצורך,

מאוד מעריך את הסימפטיה שלך למותגים מסויימים…

אבל אתה טועה, ומטעה חברים!

אבקש ממך, שאם בפעם הבא תרצה לתת חוות דעת אובייקטיבית, תדאג ללמוד את הנושא לעומק.

תגובתך חובבנית ולא מעבר.

אני כיבואן של מותג מסויים, נמצא גם כאן,

וגם בעוד כמה מקומות, רק בשביל לעמוד מקרים כאלה, והדברים האלה לא יעברו בשתיקה.

בנוסף,

יכולות אינטגרציה שקיימות היום במכשירי הליקס מקדימות את המתחרים בכמה שנים טובות,

אני לא ארחיב כאן, זה לא המקום.

אבל אם תרצה ללמוד אתה מוזמן,

להביע את דעתך אתה יכול במקומות אחרים,

לא כאן בפורום.

כאן מצפים ממך לשלוט היטב בחומר.

המשך יום טוב!

• אהבתי 1
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך לא מכבדת, בכלל! 

אבל אשאיר אותה. 

לדעתי אתה מזלזל במותגים אחרים באותה המידה. אשמח ללמוד - ספק מידע, במקום לתקוף. 

• אהבתי 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אף פעם לא זלזלתי באף מותג!

בוא ותצביע איפה זה קרה.

אני מתבסס על נתונים נטו, תמיד!

למרות שלי מותר לזלזל, כי אני בעל אינטרס!

אבל לספק נתונים שגויים או לא מבוססים? אף פעם!

אבל כשבן אדם שמציג את עצמו כאדם אובייקטיבי, מתחיל לתפוס צד, רואים את זה ישר, ואדי, אמיתי, זה נראה לא טוב. 

זה מותר להיות בעל אינטרס, זה בסדר.

מציע לך לעשות שיעורי בית עם עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע שתרד מהקו התוקפני הזה - אתה קורא אותי לא נכון. 

אשמח לקבל ממך כאן את המידע והמפרט הרלוונטי לפוסט ושתתקן אותי במידה ואני טועה או לגבי מה. 

האם הליקס מסוגלים לנגן מספר מקורות בו זמנית? - אשמח לדעת, למיטב ידיעתי הם מסוגלים לזהות תעבורה בכניסות הדיגיטליות ולדלג אליהן באופן אוטומטי - אשמח ליותר מידע על כך ממך. 

מעבר לכך לגבי המותג המתחרה שצויין כאן - ציינתי באופן מפורש שהבעיה איתם היא בUSABILITY - אופן השימוש שלהם מסורבל וקשה וזה מבוסס על נסיון אישי שלי. 

ולגבי היכולות האינטגרטיביות שלהם - עברתי לפני מספר חודשים על המפרט של הDSP 3 והוא לא פחות ממרשים - לא טענתי אחרת. 

אם זה לא אובייקטיבי - אני לא יודע מה כן. 

ומעולם - לא טענתי להיותי "מקצוען" - אני למען האמת לא מאמין במושג הזה אלא רק בחובבן שטעה מספיק אבל כאן כבר אנחנו ניגשים להתנגשויות של השקפות עולם וזה כבר דיון פילוסופי על כוס קפה ביני ובינך. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

קודם כל כן, הוא יודע לנגן מכמה מקורות בו זמנית, אבל מה זה משנה?

הוא יודע הרבה מעבר למה שאתה חושב.

אבל זאת לא הסיבה שכתבתי כאן את מה שכתבתי. 

הסיבה שכתבתי כאן, היא כי כאן נפלה הטיפה האחרונה והדלי התמלא!

תבין, אני לא היחיד ששם לב להתנהלות שלך בזמן האחרון, ולא, אתה לא אובייקטיבי.

אז בוא, תגדיר את עצמך בפני כולם,

שפעם הבא נדע איך לקחת את מה שאתה כותב.

תוקפני? אני? לא!

ממתי כתיבת אמת מתפרשת כתוקפנות?

אולי רק בעיני הנחשף.

אוהב אותך אדי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, lanosforce כתב:

האם הליקס מסוגלים לנגן מספר מקורות בו זמנית? - אשמח לדעת, למיטב ידיעתי הם מסוגלים לזהות תעבורה בכניסות הדיגיטליות ולדלג אליהן באופן אוטומטי - אשמח ליותר מידע על כך ממך.

במכשיר DSP3 מופיע כי יש אפשרות למעבר אוטומטי ברגע שיש צליל אופטי.

את המעבר האוטו' ניתן לנטרל דרך הלפטופ,

או להעביר בצורה ידנית בעזרת רימוט:

Switching from analog input to the digital input is done automatically as soon as a signal is detected on the Optical Input. This feature can be deactivated in the DSP PC-Tool software. Alternatively you can use an optional remote control for manual switching between analog and digital inputs.

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון חיים - זה גם בדיוק מה שציינתי. אם כך איפה אני "לא שולט בחומר"? 

עכשיו - אני לא רוצה להפוך את זה לשרשור השוואת מפרטים זו לא היתה הכוונה מעולם ולכן גם נתתי תגובה מאוד כללית - צר לי שצד אחר לקח כאן על עצמו צורך לגונן על מותג נפלא! ולתקוף אותי. 

יותר מכך - טרחתי לציין היטב בתגובה הראשונה שבה השרשור הזה ניצת - שאין לי ניסיון מעמיק! 

בואו לא נלבה את האש הזו יותר - השרשור סטה מהנושא שלו ומרגע זה אם לא יחזור - אבקש מפותח השרשור לפתוח את הנושא מחדש אם צריך. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ועקבתי בהקשר לדיון על DSP, להתכתבות בנדון. מכיר את אדי יותר משנה, קורא את הפוסטים המקצועיים שלו בתחום.

אדי הוא מנהיג ובעל סמכות בתחום, שכולנו מכבדים מאוד, ומקשיבים לו היטב. אנו לומדים ממנו המון דברים בתחום.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, איש יקר - אוהב אותך מאוד - אתה משום מה רואה בי כ"מנהיג" 

אני עורך של פורום לאודיו לרכב - עורך. 

אני לא עוסק בתחום לפרנסתי - לומד אותו למעלה משני עשורים. 

וכן - מאוד חשוב לי שהתחום יגדל ויתפתח ושהאווירה תישאר חיובית וטובה - זה לא מה שקורה כאן. אני בעצמי לא חף מטעויות אך לא פוחד להודות בהן כשנעשות. בסה"כ בן אנוש.

אשמח לראות כאן קצת מידע מוסיף, מועיל ובונה - אם לא - אאלץ לבקש מפותח השרשור להתחיל מחדש כי הרסנו לו. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BEEKER חבר יקר שלי, פותח השרשור התעניין בכלל לגבי MINI DSP, עם יכולות לשיפור הצליל, על פי מה שזכור לי, בזמנו אתה כתבתה על DIRAC, של המכשיר, אשר נותן אפשרות לכוון אוטומטי לפי המרחקים של הרמקולים.

אני יודע שלפעמים יש ויכוח עינני ומקצועי בין החברים, למרות שכל חבר עובד עם ציוד שהוא מעדיף, לא שמעתי אף פעם ממך חיים - BEEKER וגם לא מאדי - LANOSFORCE, ביקורת אינטרסנטית או מזלזלת. להפך קיבלתי מכם המון הדרכה, הסבר בכל נושא שרציתי.

באו נמשיך עם החברות, אהבה לתחום וכבוד לחברים.

זה מה שתורם בסופו של דבר לכל החברים.🥰😍

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יקרים

פותח השרשור שאל שאלה באמת לגבי מעבד צליל מבית MDSP - אלו הם מוצרים המפותחים ע"י קהילה פתוחה של מפתחים ומשלבים בתוך חלק גם יכולת ביצוע השוואת היענות כוח (איקולציה מאוד מתקדמת) וכוונים אוטומטיים בטכנולוגיה שנקראת DIRCA LIVE. 

הציוד מצריך מרוכש המוצר להתקין את תכנת הניהול שלהם וללמוד כיצד להשתמש במיקרופון שמגיע בעת רכישת הDL וזו לא משימה שמתאימה לכל אחד. 

התגובה שנתתי כאן היתה תגובה כללי בה ציינתי שני מותגים נוספים בכדי לתת לפותח השרשור עוד נקודות למחשבה - האפשרות הראשונה גמישה מאוד אך גם מסורבלת וקשה מאוד לניהול ואילו האפשרות השניה דווקא מגיעה עם תוכנה נהדרת ויכולות כוון אוטומטיים שניתנים לביצוע גם ע"י אדם פחות מוכוון טכנית - ראיתי ושמעתי מערכת אחת שכזו במו עיני שבה אהבתי את התוצאה וגם ראיתי ושמעתי מערכת אחת שכזו בה התוצאה היתה עגומה למדי - על סמך שתי מערכות כאלו אני לא יכול לקבוע את דעתי לגבי הנושא וציינתי זאת במפורש! 

לפותח השרשור - חשוב מאוד לבצע תהליך למידה וקריאת המדריכים של המוצרים אותם הוא שוקל לרכוש וגם של המפרטים שלהם בכדי לדעת מי מהם מתאים בצורה המירבית לדרישות שלו ולאופן השימוש שלו במדיה ולהתאמת המוצרים למערכות הקיימות ברכב שלו. 

צר לי אך נראה שכל תגובה שלי בעלת משקל כזה שיכולה לערער או לגרור תגובה שלא רציתי מלכתחילה לעורר ואני חוזר למוד של עריכת השרשור הזה לעת עתה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...