Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בטרייד אין לרכב חדש

amiboko
שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני בדילמה וצריך את עזרתכם, אני מעונין להחליף את הרכב של אישתי (I35 2014) לג'יפון

אחרי הרבה חיפושים נתקעתי על הפיג'ו 3008 שהדעות חלוקות לכל הנוגע לפיג'ו אבל לדעתי אחרי המון כתבות וביקורות ונסיעת מבחן מאוד התרשמתי.

מחיפושים של שנתונים 2017-18 הגעתי למרכז מכירות של פיג'ו ואני ממש קרוב לסגור על הדגם 1.5 טורבו דיזל אקטיב פאק 170K (יש להם מבצע על טרייד אין עם מחיר מחירון לרכב הישן)

בגדול ההתלבטות הגדולה שלי היא בין הבנזין 1.6 טורבו תוספת של 5K לדיזל. אבל גם אשמח אולי לכמה דעות נוספות שאולי אני קופץ מעל הפופיק ואין טעם לבזבז כל כך הרבה על רכב חדש במדינה הרצחנית הזאת.

תודה רבה לכם ושיהיה לכם אחלה יום :)

עריכה אחרונה על ידי amiboko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתה יודע מה היכולת הכלכלית שלך. 

האם האישה נוסעת הרבה? 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש לגבי הדגם דיזל שהיו פוסטים על מקרים שנדרשת החלפת מיכל אוריאה. בתום האחריות זה יקר מאוד. בכל מקרה, אני הייתי מעדיף את דגם הבנזין 1.6 ליטר. בכללי, הרכב הזה חלומי ואתה תהנה ממנו, כמובן גם מהדיזל. תתחדש

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 רכב מעולה אני מאוד מרוצה ממנו.

ההתלבטות שלך אם קיימת בין דיזל לבנזין צריכה להיות מוכרעת על די כמה אתם נוסעים.

נוסעים מעט או ממוצע עדיף הבנזין בלי ספק. נוסעים הרבה עדיף דיזל.

אגב גם ה1.2 מוצלח מאוד והרכב נוסע בלי רגשי נחיתות (הייתי שוקל אותו בהחלט אם אתה לא גר באיזור הררי)

לגבי מיכל האוראה אם הרכב טופל בחברה כל השנים היבואן לרב מחליף באחריות רצון טוב גם אם הרכב מעל 3 שנים על הכביש.

לדעתי העסקה הכי משתלמת כלכלית בלי לשלם 170 אלף זה למצוא רכב 2019 שספג כבר את ירידת הערך והוא זהה מכנית ופנימית לחלוטין ל2021. אפשר למצוא רכבים שמורים באיזור ה120K ש"ח.

ההבדל חיצונית בעיקר בפנסים ובגריל.

עריכה אחרונה על ידי Angelica
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הראשוני היה 130 

רוב הנסיעות יהיו בעיר (עבודה בעיר, סידורים, פיזורי ילדים)

די השתכנעתי לכיוון הבנזין הבעיה היא כמובן המחיר..

בנוסף קיבלתי הצעה מאוד מפתה לקיה סלטוס 2021 EX שנמכר כמו לחמניות חמות

כן אני ידוע שיש הבדל משמעותי אבל זה כמעט ובול לתקציב. ויש ביקורות דווקא לא רעות לדגם הזה.

כמה נורא יהיה ללכת על KIA?

תודה רבה לכל המגיבים :)

עריכה אחרונה על ידי amiboko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב שני, הייתי נמנע מהוצאה גדולה והולך על הסלטוס. 

הוא פחות איכותי מהפיג'ו אבל עונה מצויין על הצרכים והתקציב. 

ה 3008 בדגם האקטיב לא ממש מלהיבה. פרימיום זה כבר אופרה אחרת. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...