Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלהיט הבא של היבואנים המקבילים? Toyota Corolla Cross

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח שמישהו יעשה לי סדר... האם 2 המטרות ביבוא מקביל הן לא :

- תחרות *אמיתית* והורדת מחירים ??

- יבוא דגמים שונים לעומת היבואן המקביל?

למכור קורולה קרוס ב-180, שה RAV4 ביבואן הרשמי בכמעט אותו מחיר... מה עשינו בזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 דקות, llaavvii כתב:

נראה לי שאתה תופתע מכמות "הדבילים" בהגדרתך שיקנו את הדבר הזה,
שזה יגיע ליבואן - המלאי יעוף מהר מאוד...

ברור שיהיו, כבר היום קונים את היאריס קרוס בסכום המתקרב ל150K לדגם המצויד.

וזה בוודאי שלא הופך אותם לחכמים , כמו מי שקונה קורולה מוגבהת ב 180 כאשר בסכום דומה הוא יכול לרכוש 3008 שאין חולק שהיא עדיפה בכל תחום על הקורולה.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, CX25GTI כתב:

אין חולק שהיא עדיפה

נגיד את זה ככה יש שחולקים והרבה. אנשים קונים טויוטה במחירים הזויים, ולא משנה כמה היא גרועה כרכב או אילו מתחרות "עדיפות" קיימות.
תסתכלו למשל כמה מבקשים על טויוטה יאריס דור קודם בלוחות. רכב שהוא לדעתי פח אשפה. פשוט הזוי...

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, familyguy כתב:

א-אבל-אבל זה גם טויוטה (ועוד קורולה!) וגם ג׳יפון! יש משהו שעושה את זה יותר לעם הדגנרט הזה מאשר הצמד מילים הללו?

אני כבר מתחיל לחשוב שאולי בכלל אנחנו המוזרים.. רוצים תמורה למחיר פחחח כזו מחשבה הזויה באמת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

נגיד את זה ככה יש שחולקים והרבה. אנשים קונים טויוטה במחירים הזויים, ולא משנה כמה היא גרועה כרכב או אילו מתחרות "עדיפות" קיימות.
תסתכלו למשל כמה מבקשים על טויוטה יאריס דור קודם בלוחות. רכב שהוא לדעתי פח אשפה. פשוט הזוי...

מגיע להם , שישלמו ביוקר על מוצר בינוני ומטה .

להעדיף קורולה על 3008 ... צריך להיות מכור טוטאלי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, CX25GTI כתב:

מגיע להם , שישלמו ביוקר על מוצר בינוני ומטה .

טוב שם משמן טוב.

מזמין אותך להציץ בפורום לידינו על בעיות האחזקה בצרפתיות 1.2 משנים עברו - איש לא חוזה מה יהיה העתיד... להסתכן עם 160 אלף על מנוע 1.2 או ללכת על מותג אמין, עם סחירות ?

אני מבין את נקודת המבט שלך, גם אותי זה מדהים מחיר הקורולה בארץ, אבל זה מרגיש שאין תחרות אמיתית.

אם נסתכל על שאר האסיאתיות לידה.. 

ג'אז נמכרת במחיר שכמעט נוגע בקורולה (ויש שיגידו שאפילו לא באותה הקטגוריה)

קרוסאובר עדיין נמכרת עם מובילאיי.

ואפשר להמשיך ולהמשיך.

• אהבתי 2
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, CX25GTI כתב:

אפשר לכנות אותם באיזה שמות שאתה רוצה, אבל הם מרוצים מהקניה והעדפות שלהם וימשיכו לעשות אותה.
אני כבר מזמן הפסקתי לנסות להבין או לחלק כינויים, יש אנשים עם ראיה מאוד שונה על מה זה רכב טוב ומה זה רכב פח.
טויוטה יודעים לקלוע למכנה משותף מאוד גדול של לקוחות שלא רואה את המינוסים שאני ואתה רואים או לא מייחס להם יתר חשיבות. הם כנראה הרוב כי טויוטה מוכרים הרבה רכבים בכל העולם.

לפני 2 דקות, familyguy כתב:

מזמין אותך להציץ בפורום לידינו על בעיות האחזקה בצרפתיות 1.2 משנים עברו

מי שקונה 3008 עם מנוע 1.2 כנראה לא עשה בחירה יותר חכמה ממי שקנה יאריס 2017 ב75K.
יש מנועים אחרים וטובים משמעותית מכל בחינה כולל אמינות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

אפשר לכנות אותם באיזה שמות שאתה רוצה, אבל הם מרוצים מהקניה והעדפות שלהם וימשיכו לעשות אותה.
אני כבר מזמן הפסקתי לנסות להבין או לחלק כינויים, יש אנשים עם ראיה מאוד שונה על מה זה רכב טוב ומה זה רכב פח.
טויוטה יודעים לקלוע למכנה משותף מאוד גדול של לקוחות שלא רואה את המינוסים שאני ואתה רואים או לא מייחס להם יתר חשיבות. הם כנראה הרוב כי טויוטה מוכרים הרבה רכבים בכל העולם.

מי שקונה 3008 עם מנוע 1.2 כנראה לא עשה בחירה יותר חכמה ממי שקנה יאריס 2017 ב75K.
יש מנועים אחרים וטובים משמעותית מכל בחינה כולל אמינות.

אני מאמין שבשנת 2022 אנשים לא צריכים להיות מומחים לדגמי מנועים :-)

רוצים להסתכל על הקטלוג ולבחור רכב שיותר מתאים לצרכים ולא לדאוג לרצועות ומכלולים כאלו ואחרים.  (וגילוי נאות, אני כרגע מתלבט בקשר למבצע חבר העדכני להזמין 3008 חדשה.)

גם בטויוטה היו בעיות ,אני בטוח - אבל אולי זה שילוב של השוק.

ובחזרה לנושא האשכול - 

אני עדיין לא מבין מה הרעיון מאחורי "יבואן מקביל" עם מחירים כאלו ? 

+ לפני שבוע-שבועיים מישהו פירסם הודעה על יבואן מקביל שניסה למכור רכב שלא תואם למפרט שהוזמן - נראה לי המטרה פשוט מתפספסת לה.

עריכה אחרונה על ידי familyguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, familyguy כתב:

כמו כל עסק, להרוויח כסף בראש ובראשונה.

עכשיו שכולם עם הזמנות לכמה חודשים קדימה ובלי מלאי אפשר לבוא ולנסות לדפוק קופה. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, familyguy כתב:

טוב שם משמן טוב.

מזמין אותך להציץ בפורום לידינו על בעיות האחזקה בצרפתיות 1.2 משנים עברו - איש לא חוזה מה יהיה העתיד... להסתכן עם 160 אלף על מנוע 1.2 או ללכת על מותג אמין, עם סחירות ?

אני מבין את נקודת המבט שלך, גם אותי זה מדהים מחיר הקורולה בארץ, אבל זה מרגיש שאין תחרות אמיתית.

אם נסתכל על שאר האסיאתיות לידה.. 

ג'אז נמכרת במחיר שכמעט נוגע בקורולה (ויש שיגידו שאפילו לא באותה הקטגוריה)

קרוסאובר עדיין נמכרת עם מובילאיי.

ואפשר להמשיך ולהמשיך.

גם לקורולה היו בעיות לא מעטות בעבר עם מנועים וממירים קטליטים .

ובמחיר של 180K הקורולה מתיצבת מול המנוע 1.6 המעודכן 180 כ"ס של ה 3008 ...

השוק הישראלי תמיד היה שונה מבכל העולם, זה לא ישתנה ככל הנראה , קונים במטרה לשמור על מחירון בעת המכירה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אנשים שלהם טויוטה לא רצתה תחילה להחליף מנועים ומערכות קטלטיות אלא רק לאחר איומים בתביעה ובפירסום.

יש גם כאילו שלא היו מודעים כלל שמדובר על תקלה ידועה ושילמו מחיר מלא ואו חלקי עם השתתפות "רצון טוב" ..

כנ"ל אצל סוזוקי וניסאן עם הגירים הרציפים.

כל אחד שיעשה כראות עיניו , מדובר על כספו שעבד עליו קשה ..., לי נראה על סף ההזיה לשלם 180K על קורולה...

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן נהג כבר בקורולה קרוס שאתם ממהרים לקבוע שה-3008 עדיף עליה?

עוד לא ברור אפילו עם איזה מנוע ובאיזה רמת גימור הרכב ישווק, המחיר עוד לא סופי, במיוחד כשמדובר ביבוא מקביל, אז איך אתם בדיוק חורצים את דינו של הרכב?

למי ששאל לגבי ייבוא מקביל - אף אחד לא התחייב שרכב שיירכש אצל יבואן מקביל יימכר במחיר זול יותר מהיבואן הרשמי. יש עוד מגוון שיקולים מעבר למחיר, במיוחד במצב הנוכחי של שוק הרכב העולמי והמקומי. היבואנים המקבילים מצליחים בתקופה האחרונה להניח את ידיהם על דגמים חדשים שהיבואנים הרשמיים עדיין לא משווקים בארץ, או על רכבים שזמינים למסירה מידית לעומת המתנה של מספר חודשים אצל היבואן הרשמי, וזה לבד גורם לאנשים לשלוף את הארנק ולשלם, כל אחד והשיקולים שלו.

ספציפית לגבי קורולה קרוס, ליבואן הרשמי יקח כנראה כמה חודשים טובים להשיק את הרכב בישראל והיבואנים המקבילים יכולים בנתיים לייבא כמה רכבים בודדים ולהציע אותם במחיר שנראה להם לנכון. הם לא יצמידו אקדח לראש לאף לקוח כדי למכור אותם, ומי שהרכב הזה ימצא חן בעיניו וירצה לקנות אותו כאן ועכשיו יוכל לעשות זאת דרכם.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום  רוב גדול שחושב שקורולה = רכב נחות  

יש גם לא מעט שחושבים ש- 3008 = רכב מושלם

מכאן ועד לקביעה שקורולה קרוס נופלת מ-3008 בכל פרמטר הדרך קצרה.

מוזר שממש לאחרונה חבר פורום קנה קורולה ולא חשב שהיא רכב נחות...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום הזה יש כל פעם רכב תורן עם עדת מעריצים עיוורים אחריו, שהרבה ממה שמניע אותם זה התלהבות רגשית, רואים רק את היתרונות של הרכב התורן ומתעלמים מהחסרונות.

זה היה הפיז'ו 3008 וזה המשיך עם הטסלה מודל 3 שבשניהם לדעתי האישית החסרונות עולים על היתרונות ואני למשל לא הייתי קונה אותם.

לפני זה היה בוודאי רכב תורן אחר.

אז יש גם אנשים עם דעה אחרת.

הכל טוב.

לא סתם הקורולה היא הרכב הנמכר ביותר בעולם וגם בישראל (בישראל גם בליסינג אבל גם במכירה לפרטיים) והראב 4 הוא הג'יפון הכי נמכר בארה"ב ואולי גם בעולם, וגם בישראל הוא מוביל, בטח יחסית לרמת המחיר שלו, כי בטויוטה אין טרנדים ואין פאלטות.

עריכה אחרונה על ידי evc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...