Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הייתם עושים עם 3000 שקל לשיפור המשרד הביתי?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי מה כתוב בחוזה.

אם בחוזה לא מצוין דבר בנוגע לסביבת העבודה, אז אין פה על מה לדסקס.

אין פה הוגן או לא, יש פה משהו שמסכימים עליו יחד העובד והמעביד. המעביד במקרה של דריש מציע לחסוך התעסקויות, ומעניק סכום חד פעמי.

חברות ומקצועות שבהן עובדים 100 אחוז מהבית היו קיימים עוד לפני הקורונה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני הפרודוקטיביות, יותר חשובה הבריאות. בגלל זה מצטרף להמלצות על כיסא/שולחן/עמדת עבודה איכותיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו טריגר מעולה לשדרג לultrawide אחד במקום 2 מסכים מפוצלים.

אם זה לא הכיוון:

1. מצלמה טובה יותר (c920 של לוגיטק לדוגמא)

2. מיקרופון חיצוני (yetti / legato wave 3)

3. האב Thunderbolt אם הנוכחי הוא USB (לדוגמא Caldigit TS3+)

4. שולחן Sit stand ברוחב ועומק טובים (60״ ומעלה רוחב , 30״ עומק)

5. עכבר ציינת , אפשר להוסיף מקלדת (k860 של לוג׳יטק - רמה מעל הSculpt של מייקרוסופט לדעתי)

6. אוזניות עם מיקרופון + ביטול רעשים טוב (לדוגמא Bose 700 , הסוני החדשות עדיפות בסאונד , אבל המיקרופון בBose עדיף והן קלות יותר על הראש)

7. זרוע למסכים וללפטופ (חוסך מקום ובלאגן בשולחן , ומיישר את הלפטופ לאותו גובה כמו המסך החיצוני)

8. UPS איכותי (עם ישור זרם)

9. סט מגירות טוב (poppin לדוגמא לפחות בארה״ב עושים דברים מעולים)

10. ציוד רשת - mesh לדוגמא asus xt8 שתומך כבר בכניסת אינטרנט 2.5 ג׳יגה וWifi 6 / AX.

לגבי השאלות מי משלם מה - אצלינו המעסיק מקצה תקציב נוסף חודשי לשידרוג האינטרנט הביתי.

לפטופ + מסך בעלויות חשמל זה גרושים.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Derish כתב:

שלומות,

המעסיק הפרוגרסיבי שלי מעמיד לרשות העובדים תקציב של קצת מעל 3000 שקל ע"מ שנוכל לסדר לעצמנו משרד ביתי. אצלי בבית כבר יש שני מסכים וכסא נוח שעונים לכל דרישותיי, אין לי צורך במדפסת, אבל אם נותנים - חבל לא לקחת. 

אשמח לשמוע מכם איך הייתם משקיעים את התקציב הנ"ל ולקבל רעיונות נוספים שאולי לא חשבתי עליהם. למשל standing desk או משהו בסגנון שיכול לשפר את הארגונומיקה והפרודוקטיביות.

מודה לכם מראש.

Walk in fridge
אבל זה ידרוש ממך להשקיע עוד או לבקש מימון נוסף.
אני חושב שזה הדבר שחסר כדי להפוך משרד ביתי למשרד ביתי מושלם.

• אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

ברוח התקופה, קונה משפך דיגיטלי 

אני לא עוקב אחרי הטרנדים הנוכחיים, אבל מודה שזה נשמע מסקרן. אפשר קצת קונטקסט?

לפני 10 שעות, חולגי כתב:

ומה עם כיסא? אבל אחד באמת עוד יותר נוח ממה שיש לך.

הקטע עם כסא זה שאי אפשר לדעת אם הוא באמת ישפר את חייך או יהפוך למתלה בגדים שסתם תופס מקום בבית. כשיצאנו מהסגר הראשון בשנה שעברה וכולם הבינו שזה יקח עוד קצת זמן, החברה הקצתה לנו תקציב ראשוני לקניה של כסא ו/או מסך נוסף. קניתי כסא שנראה מבטיח, אבל אחרי חודשיים זה הוביל לכאבי גב ברמה שלא הכרתי קודם. אז כשחזרנו במשרה חלקית למשרד, פשוט לקחתי בהשאלה את אחד ממאות כסאות ה-steelcase שכולם פה בשרשורים הרלוונטיים מתלהבים מהם והבאתי אותו הביתה. עברו חודשיים נוספים וגם איתו התחילו כאבי גב, אם כי פחות חזקים ואחרי יותר זמן ישיבה. אני לא רוצה לשרוף עוד כסף על נסיון שלישי, כנראה ששולחן עמידה (שישמש במצב ישיבה חלק מהזמן) יהיה השקעה חכמה יותר.

לפני 8 שעות, Liviur כתב:

נראה כמו טריגר מעולה לשדרג לultrawide אחד במקום 2 מסכים מפוצלים.

3. האב Thunderbolt אם הנוכחי הוא USB (לדוגמא Caldigit TS3+)

6. אוזניות עם מיקרופון + ביטול רעשים טוב (לדוגמא Bose 700 , הסוני החדשות עדיפות בסאונד , אבל המיקרופון בBose עדיף והן קלות יותר על הראש)

9. סט מגירות טוב (poppin לדוגמא לפחות בארה״ב עושים דברים מעולים)

10. ציוד רשת - mesh לדוגמא asus xt8 שתומך כבר בכניסת אינטרנט 2.5 ג׳יגה וWifi 6 / AX.

לפטופ + מסך בעלויות חשמל זה גרושים.

תודה על התשובה המפורטת. אתייחס לכמה מהנקודות:

• שקלתי לשדרג למסך רחב או קעור, אבל מה אעשה עם השניים הקיימים? אני לא גר בארה"ב ולקנות כל הזמן דברים חדשים זה לא הקטע שלי. אחד המסכים שלי בן 12 (ועובד מצויין), השני נקנה לרגל הקורונה, ואין לי ילדים בבית או מישהו 'להפיל' עליו ציוד בשווי כזה.
  • כרגע אין האב בכלל, אלא תחנת עגינה של פעם שעושה 'קליק' עם המחשב (Elitebook 840 G3). בקרוב אני אמור לקבל מחשב חדש (Zbook) ושם כבר נראה מה נזמין, אבל בכל אופן אביזרים כאלה באים אצלנו ממקור ומתקציב נפרד.
  • איכות האוזניות היא עניין יחסי. לאחרונה שדרגתי לאזניות אלחוטיות Jabra Evolve 75 והן עונות לכל צרכיי מעל ומעבר. קשה לי להצדיק השקעה כזאת בדגמים של בוז כשאני כמעט ולא טס, וגם כשכן זה בעיקר טיסות מקומיות של שעתיים-שלוש מקסימום. מה גם שהן נראות כאילו נפילה אחת על הרצפה תגמור אותן, ובמקצוע שלי שרידות זה עניין חשוב. (אני עדיין מסתובב באתרי לקוחות, שהם מפעלים תעשייתיים ולא משרדים.)
  • מגירות זה לא משהו שעשינו בניינטיז? מה שמים בהן היום? 😀
  • ציוד רשת (שכבר הוזכר קודם) זה נקודה מעניינת, אבל נדמה לי שפחות רלוונטית אליי. אני לא מתכנת/גיימר/יוטיובר/סטרימר ב-4K, והשימוש שלי ברשת נראה מוגבל בעיקר ע"י התשתית המקומית והכלים הארכאיים של המעסיק שלי. מעבר לכיסוי טוב יותר של שטחים גדולים (אם אעבור לדירה גדולה יותר מה-50 מ"ר הנוכחיים), האם לדעתך נתב חזק יותר ישפר במשהו את חוויית השימוש היומיומית שלי? מן הראוי לציין גם שאני גר לבד, כך שאין פה יותר מדי צרכנים שרבים על התעבורה בו זמנית.
  • לגבי חשבון החשמל - הרוצח השקט זה המזגן, לא המסך והלפטופ. וזה באמת משהו שהמעסיק שלי מתעלם ממנו באלגנטיות, אבל אני פשוט משתדל לקחת בחשבון בדיוני השכר הבאים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה כותב נשמע ששולחן עמידה איכותי יהיה השימוש האידאלי לתקציב.

תשים לב לקחת אחד טוב (רגליים רחבות , חיבור ביניהן ובגודל שרשמתי מעל אם יש לך איזור עבודה)

לדירה קטנה הציוד רשת פחות ישנה.

לגבי המסך - במיוחד אם אחד הנוכחיים שלך בן 12 זה יהיה שידרוג עצום.

תמכןר את האחרים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Derish כתב:

הכנסה. פאסיבית. של. 80,000!!! 80,000!!! שקל! בחודש! מצמד נוכלים מטומטמים בתרמית פונזי,  שעד עכשיו עקצו 20-30 מיליון שקל. 🤑

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, Derish כתב:

אתה לא משקיע מספיק זמן ב Carsforum !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לבזבז את כל התקציב כעת?

כי ציינת מסך בן 12. יכול להיות שבשנה הקרובה יתפגר, אולי אפשר להשאיר סכום בצד ולרכוש מסך בהמשך. 

מסך, אמין ככל שיהיה, בסוף ימות. 12 שנים זה די הרבה.

בנוסף, מסך בן 12 כנראה יהיה משמעותית פחות טוב ממסך חדש, הייתי מחליף בעיקר בשביל להוריד עומס מהעיניים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Derish כתב:

בקצרה, עסקת פונזי שבוצעה על ידי מישל טרוני, דניס צ'רקוב, אריאל אהרוני.

השלישיה מכרו "משפכים דיגיטליים", שהם בעצם קמפיינים שאתה נכנס אליהם כאשר השלישיה יוצאת לפרסום כשמתקבל אצלם לקוח משלם. 

לפני 4 דקות, ניקו פ. כתב:

אתה חייב לבזבז את כל התקציב כעת?

לפי מה שהבנתי זה שאם הוא לא מבזבז את הכסף אזי הוא לא יהיה לשנה הבאה.

סוג של איפוס צרכים שנוצרו מתחילת הקורונה ולך תדע כמה זמן המעסיק יחזור אליו עם הצעה דומה.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Derish כתב:

אבל אחרי חודשיים זה הוביל לכאבי גב ברמה שלא הכרתי קודם.

עברו חודשיים נוספים וגם איתו התחילו כאבי גב, אם כי פחות חזקים ואחרי יותר זמן ישיבה.

אני לא רוצה לשרוף עוד כסף על נסיון שלישי, כנראה ששולחן עמידה (שישמש במצב ישיבה חלק מהזמן) יהיה השקעה חכמה יותר.

דריש, all signs point to yes.

תקנה שולחן עמידה, לא רוצה להתחייב - תקנה אחד זול באיקאה (לדעתי יש חשמלי ב 300 יורו או משהו כזה). בהתחלה יהיה לך קצת קשה, אבל תוכל לגוון, קצת לעמוד קצת לשבת. עד שתתרגל.

אני מפחד לפתוח פה לשטן, אבל מאז שאני עם שולחן עמידה כמות הפעמים שנתפס לי הגב ירדה פלאים לאולי פעם בשנה (מפעם בחודש~)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, flytomars כתב:

וכסא חשמלי תואם

עמדת טיפול באנרגיות

image.png.e9e84221becd58d63e09f826a3bf387a.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, David32 כתב:

תקנה שולחן עמידה

חברה פתחתם פה נושא מעניין. אני תכף גם צריך לקנות שולחן.
איפה בארץ היהודים קונים שולחן עמידה טוב?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...