Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי החלטתם שזה הזמן לקנות את רכב החלומות ?

רק מיאטה
שימו לב! השרשור הזה בן 1021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מקווה שזה המקום המתאים לנושא, אין לי גישה לאוףטופיק.

רובנו בפורום אוהבים רכב ומעוניינים לרכוש , מתישהו... את רכב חלומנו.  אני לא מדבר על חלומות בלתי מושגים לרובנו, כמו פרארי ושות.

אני מדבר על משהו אפשרי והגיוני.

מתי הרגע שהחלטתם, שזה הרגע לרכישה ?

האם לאחר סיום לימודים, האם לאחר ילדים או כל סיבה אחרת.

אני מוצא את עצמי, ממתין כבר יותר מידי זמן... כל פעם מחכה שמשהו יקרה ולאחר שקרה, " מבטיח " לעצמי , שלאחר הדבר הבא, אקנה.

בקיצור זה נמשך כבר כמה שנים.

אז איך עשיתם קאט אוף והחלטתם לרכוש ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי מה הרכב ומה החלום.

לפני חודשיים, בגיל 40 פחות חודש הבנתי שיש באפשרותי וברצוני לקנות רכב נישה מסויים, מנישה מסויימת של רכבים, והלכתי על זה, מתוך תפיסה שחבל לתת לחיים לעבור מבלי להשתולל מידי פעם (נכון לכל תחום, לא רק מוטורי), וביום שישי הקרוב אי"ה אקבל את הרכב ואעדכן במה מדובר.

לא מדובר במשהו רציני, יש יגידו שאפילו פשוט וקל, אבל כל אחד והשריטה שלו והאם הוא יכול/ רוצה להגשים אותה.

לגבי זה שזה קרה בגיל 40, אני מכחיש כל קשר, הראיות הן נסיבתיות ומדובר במקרה בלבד 😆

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין רכב חלומות מוגדר, כל שלב בחיים והרכב שמתאים לו.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

החלטת שאתה רוצה רכב ספציפי? יש לך מקום איפה לשים אותו ואתה יכול לשלם את העלויות הנלוות? יש לך מתי להשתמש בו? אז תחפש משהו במצב טוב במחיר שמתאים לך ותקנה. אין פה יותר מדי מה לחשוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, רק מיאטה כתב:

אז איך עשיתם קאט אוף והחלטתם לרכוש ?

התמזל מזלי לעבוד מספיק זמן באחת מחברות ההייטק שניצלו את חלון ההזדמנויות הנדיר בשוק ויצאו להנפקה. חלק מהסכום יוקצה להגשמת חלום נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שחלקנו הצליחו להגשים את החלום.

אני רוצה להוסיף עוד פרמטר.

בהנחה שאחרי שכל ההתחייבויות החודשיות נגמרו, והיה נשאר לכם סדר גודל של 4000₪ פנויים.

האם הייתם רוכשים רכב או משקיעים את הכסף ומתאפקים כמה שנים ? ( במה להשקיע, לא הנקודה... )

בקיצור לבזבז או לחסוך ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

4000 שקל בחודש זה המון כסף. איזה רכב חלומות אתה רוצה ששותה 4000 בחודש?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין זמן מוגדר, אבל יש לפעמים, כמו אצלי "חלון" מסויים.

עם סיום תשלומי המשכנתא, אחרי ש 15 שנה התרגלתי לחיות עם הכנסה פחות התשלום, החלטתי שארכוש את מה שארצה ואשתמש באותו סכום "שהתפנה" למימון הרכב . 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, SlowRide כתב:

4000 שקל בחודש זה המון כסף. איזה רכב חלומות אתה רוצה ששותה 4000 בחודש?

לפי השם אולי מיאטה חדשה? 🤷‍♂️

(רבע מיליון שקל לפני תוספות וריביות ואם הוא לוקח מימון מלא בהחזר חודשי גבוה של 4000 זה עדיין יקח כמה שנים טובות לסיים את זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...