Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי החלטתם שזה הזמן לקנות את רכב החלומות ?

רק מיאטה
שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, רק מיאטה כתב:

רק יד 2.

לא רוצה כאבי לב עם חדש. אבל גם יד 2 מאוד יקר.

השוק של המיאטה nd2 סביב 200,000 ₪ רכב 19\20

גם אי אפשר למצוא...

הפיגו 308 גם להערכתי תתחיל להיעלם עוד מעט או לעבור ליד 2 , 3 וכו.

הרכב נמכר אם אינני טועה, עד תחילת 2019

סביב 110 - 130 לרכב נורמלי כיום...

אז חפש מיאטה ישנה יותר שתיכנס בתקציב. אם מה שאתה רוצה רודסטר עם הנעה אחורית לדעתי אין לך מה להתפשר על משהו אחר כי זה לא ירגיש לך כמו הגשמת חלום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, pooh-bear כתב:

אם תחפש טוב בפורום, תמצא חלום של מישהו אחר שעומד כרגע למכירה (לא רוצה לבאס, אז לא מזכיר שמות). חלומות הם לרוב מאוד יפים על הנייר, אבל לא תמיד מתאימים למציאות היומיומית, ועולים הרבה מאוד בשביל משהו שביומיום בעיקר מבאס אותך.

על זה נאמר never meet your heroes.

פעם ממש רציתי פורד מונדאו דור 3, המראה שלה קרץ לי מאז שהיא יצאה, פשוט רכב אלגנטי ויפה.

החלומות שלי צנועים.

אחר כך קניתי אחת כזאת, והיא הייתה לא חזקה, לא נוחה, והייתה ממש מתפרקת לי בידיים.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ch2856 כתב:

לא יודע, אם אתה מחזיק ברכב בסמלון, זה בהחלט סוג של חלום מוטורי. 

לגבי התמחור של רכבי נישה בישראל, אין ממש מה לעשות, פשוט לא משתלם לשווק רכבים כאלו במדינה קטנה כמו שלנו. אם המחיר של מיאטה לדוגמה היה 220 במקום 250, זה לא שהיו יותר קופצים על המציאה, אולי עוד רוכש אחד בשנה. 

מתאר לעצמי שזה מה שחשבו גם בהתחלה בסמלת כשתמחרו את הברז כמו שתמחרו, בכל זאת עשו את הניסוי וקיצצו חזק במחיר והופ פתאום העיפו עשרות יחידות במקום בודדות כמו שהיה עד אז. 

אז נכון הברז לעומת מיאטה זה מיני-וואן, זאת אומרת הפשרות שלו הרבה פחות קשות והוא פחות נישתי ועדיין, רכב ספורט לא פרקטי שהורדת המחיר הקפיצה אותו חזק בטבלת רכבי הספורט הכי נמכרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 10 חלמתי על BMW E30, מימשתי בגיל 31.

בגיל 13 חלמתי על BMW E34, מימשתי בגיל 41.

בגיל 25 חלמתי על BMW E46, מימשתי בגיל 32.

בחלום הם היו חדשות ובגירסה הבכירה ביותר, במציאות משומשות מגירסה בינונית.

יחד עם זאת, שלושתן עמדו לחלוטין בציפייה של החלום. רק בE46 הפריע לי התיבה האוטומטית עם 4 הילוכים, ולכן מכרתי אותה אחרי 7 שנים.

את שתי האחרות כנראה לא אמכור אף פעם.

אני נהנה איתן בכל נסיעה כמו בחלומות הילדות שלי.

לא לקחתי הלוואה בשביל אף אחת מהן.

היו כמובן עוד כמה חלומות שלא מימשתי, ואני לא חושב שאממש אותם, כי המכוניות נהיו ישנות ויקרות מדי. חוץ מזה טיפול במכוניות נוספות יידרוש ממני יותר מדי זמן, אני עושה הכל לבד.

כל החלומות שלי הם משנת ייצור 2000 או לפני כן.

כרגע החלומות שלי, הם לעשות צבע חדש למכוניות שלי, ולנסוע איתם לטיולים באלפים, לשים להם צמיגי חורף ולנסוע איתן בחוג הארקטי.

לפות"ש, ממליץ לך לקנות כמו החבר  שקנה מיאטה אספנות. 

אם אתה רוצה דווקא ND, תחכה שהמחיר כמשומשת יירד.

רעיון אחר, תיקח הלוואת בלון, תקנה חדשה ותמכור אחרי שנה. תתייחס לירידת הערך כדמי שכירות לשנה חלומית.

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שכתבתי, חושב שרכבים ונהיגה הופכים להרבה פחות מהנים. המגמה ברורה, הנהג OUT.

אז אם אתה מאלו שמפיקים הנאה מנהיגה במכונית שנועדה לכך, דחיית המימוש עלולה להסתבר כאחת מהשתיים - ציפיה למשהו שלא קיים או רכישת קשישה שלא בהכרח שמרה על רעננותה. במקרה כזה, לא להגזים בדחיה. הסוף מעבר לפינה.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני קניתי כי רצחו לי את הרכב הקודם באכזריות.

לא הייתה חלום שלי, אולי זה גם לא הזמן, אבל זה דגם שרציתי והסתכלתי עליו הרבה, ואם לקנות אותה, צריך לקנות עכשיו- לפני שהן נהיות ישנות מדי.

אז בעקבות התאונה המצערת החלטתי שזה הזמן, בדיוק הייתה אחת טובה למכירה, חבר בדק אותה ולא קנה אז החלטתי לקנות אותה במקומו.

כמעט שכחתי לציין, קניתי אלפא 159.

• אהבתי 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגשמת החלום היתה במשבר גיל ה40 שהקדים בכמה שנים, לא כי לא רציתי לפני אלא שהעדפתי להגיע למקום שבו הקניה היא לא "נטל כלכלי" ולא על חשבון משהו אחר.

{תנאי הסף היה רכב חדש/שנתיים מפאת מחסור בזמן וחשק להתעסק עם טיפולים ומוסכים}

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pavlik כתב:

כמעט שכחתי לציין, קניתי אלפא 159.

קנית 159 ואתה משחיל אותה ככה באגביות?!

תתבייש לך!

ואחרי שאתה מסיים, תתחיל להנות ממנה!

קלאסיקה מהלכת. או מתגלגלת.

• אהבתי 1

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שדור הולך ומתחלף אם אף אחד לא הגשים את החלום ורכש פאביה, כזו שחשק בה מאז 2008, כשהפכה להיות "מרכבת האלים".

או שאותם אנשים פשוט לא מעיזים להעלות את החלום הזה על דל שפתיהם, ולהשאירו רק כחלום שלעולם לא יושג.

• מצחיק 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי ז"ל, נפתרה בדיוק 31 יום לפני יום הולדת 40 שלי.

קם יום למחרת ה30 והופס אמצע החיים.

שנה לאחר מכן לקחתי לי 50 אלף שקלים והיתה כוונה להלוות עוד 50 והמטרה היתה מנוע v6 או 8, לפחות 3.5 ליטרים, הנעה אחורית ו300 כוחות סוס.

במקום מצאתי את כמעט את כל הנתונים האלה פחות 90 סוסים אבל איכשהו, בעיני, במגניב יותר.

הדודג' ניטרו מבחינתי היתה הגשמת חלום מוטורי מוזר ככל שזה ישמע תמיד רציתי גרנד אמריקנו.

ועכשיו הds עונה על הצרכים של פרימיום/יוקרה רק שהיעד של 250-300 סוסים נשאר צ'ק פתוח אבל הפעם זה לא מחייב "יוקרה" או "פרימיום".

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.7.2021 בשעה 01:02, pooh-bear כתב:

. חלומות הם לרוב מאוד יפים על הנייר, אבל לא תמיד מתאימים למציאות היומיומית, ועולים הרבה מאוד בשביל משהו שביומיום בעיקר מבאס אותך.

מזכיר לי חבר שפעם החלום שלו הייתה פונטיאק סולטליס. וכשסוף סוף הגשים את החלום וקנה אותה היה בעננים. 

לקח אני חושב חודש, עד שהגג נפתח והמראה מיצו את עצמם, והוא מצא את עצמו עם רכב שחייב לכסות אותו, אחרת הוא מושך אש, נוחות שמחייבת כירופרקט צמוד, מחירי ביטוח הזויים, וצריכת דלק של 1 ל-8 ביום טוב. 

אחרי חצי שנה מכר את הרכב, קנה סיאט לאון, ומאז הוא מבסוט מאוד. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, davemustaine87 כתב:

מזכיר לי חבר שפעם החלום שלו הייתה פונטיאק סולטליס. וכשסוף סוף הגשים את החלום וקנה אותה היה בעננים. 

לקח אני חושב חודש, עד שהגג נפתח והמראה מיצו את עצמם, והוא מצא את עצמו עם רכב שחייב לכסות אותו, אחרת הוא מושך אש, נוחות שמחייבת כירופרקט צמוד, מחירי ביטוח הזויים, וצריכת דלק של 1 ל-8 ביום טוב. 

אחרי חצי שנה מכר את הרכב, קנה סיאט לאון, ומאז הוא מבסוט מאוד. 

ועדיין, אם לא היה מנסה את הסולסטיס והיה הולך ישירות על הלאון אני מאמין שהיה מתחרט על זה עד היום. לדעתי טוב שלקח הימור וניסה, וטוב שחתך מוקדם כשהבין שההימור לא מוצלח

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...