Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי החלטתם שזה הזמן לקנות את רכב החלומות ?

רק מיאטה
שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ג'ימני זה בהחלט רכב חלומות מבחינתי! לא יכול להסביר את זה אבל אני מקבל את ההתרגשות הזאת בכל פעם שאני רואה אחת. 

אבל יודע שלא אנצל אותה למה שהיא באמת נועדה. מה שכן אם אני קונה אחת - כנראה שגם אזדקן עם אחת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

ג'ימני זה בהחלט רכב חלומות מבחינתי! לא יכול להסביר את זה אבל אני מקבל את ההתרגשות הזאת בכל פעם שאני רואה אחת. 

אצלי זה קורולה סטיישן מהצורה של עד 2002. אין לי הסבר רציונלי ללמה אני צריך את זה, פשוט בא לי רכב כזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, vadim6385 כתב:

אצלי זה קורולה סטיישן מהצורה של עד 2002. אין לי הסבר רציונלי ללמה אני צריך את זה, פשוט בא לי רכב כזה.

לא מתעכל

Toyota Corolla Wagon VIII (E110) 2.0 D-4D (90 Cv) | TECHNICAL DATA ✓

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, לחלום על מיאטה או ג'ימני זה בסדר, ועל קורולה סטיישן לא בסדר?

לך תמצא אחת כזאת שלא עברה שימוש של "מה שלא נכנס בכח, נכנס בעוד יותר כח", ותחזוקת "בעזרת השם".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקנא באושריקו, האא?

חוץ מזה, בעזרת השם "קורולה" הרכב ייסע לעד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 שעות, lanosforce כתב:

ג'ימני זה בהחלט רכב חלומות מבחינתי! לא יכול להסביר את זה אבל אני מקבל את ההתרגשות הזאת בכל פעם שאני רואה אחת

אני תמיד חשבתי שזה רכב של בחורות שהולכות לים להשתזף, עד שיצא לי לעבוד בסיור על ג'ימני והבנתי כמה אני טועה וכמה מגניב הרכב הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, vadim6385 כתב:

היתה לנו קורולה 2001 סדאן 

רכב פנטסטי סה"כ ששירת את אבא שלי ואחכ את גיסי במהלך 15 שנים כמעט - רק מילים טובות לאמר על הרכב הזה מאידך - זו הקורולה הכי קומפקטית בכל הזמנים - ממש יותר לכוון של יאריס סדאן מודרנית מאשר קורולה. 

רכב חביב ביותר!

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

זו הקורולה הכי קומפקטית בכל הזמנים - ממש יותר לכוון של יאריס סדאן מודרנית מאשר קורולה. 

זאת קורולה הכי קומפקטית ב20 שנה האחרונות, מאז כל הדגמים של כל היצרנים תפחו.

מה שאני אהבתי בדגם הזה, שהוא היה ממש נוח - הכל נמצא בדיוק במקום שהוא צריך להיות בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהבנתי שחיים פעם אחת,

כשהבנתי שחוויות שאחווה עכשיו בגילאי ה 20 המאוחרים לא ירגישו אותו דבר עוד עשור,

כשהבנתי שבתכלס רכב החלומות שלי לא עולה הרבה יותר מסתם משפחתית רנדומלית [ואפילו פחות מחלקן],

וכשהיתה עסקה שאסור היה לפספס

בתאריך 7.7.2021 בשעה 06:46, ik3 כתב:

עם כל הכבוד למיאטה, מי שמשלם רבע מליון על מיאטה- כנראה משהו שם לא עובד כראוי בראש...

נכון רכב נהדר והכל אבל בסופו של יום זה מיאטה, בשום עולם היא לא שווה רבע מליון לא יעזור כלום(אפילו לא קרוב לזה), אגב ראיתי גם תמחורים של 300K על מיאטות:crazyeyes.

התמחור כיום הוא פשוט מגוחך ומראה בצורה טובה מה סדר העדיפויות של היבואן- ולמכור מיאטות לא נמצא באף אחד מהסעיפים.

קהל היעד שאני מצליח להעלות על דעתי שיקנה רכב כזה הם צעירים (בלי הרבה הבנה בעניין) עם אבא עשיר מאוד שממן להם את העניין.

לנושא אם חשוב שהרכב שתקנה יהיה מיאטה(לגמרי יכול להבין אותך), אני חושב שהאופציה הכי הגיונית תהיה לעבור לגור תקופה בארהב\מדינות אירופה השונות(גרמניה\צרפת\ספרד)

לקנות שם ליהנות ממנה שנה-שנתיים כמה שאתה צריך, ולסמן וי על החלום.

תגיד מה שתגיד, מיאטה שומרת ערך בצורה מדהימה. אם אתה קונה מיאטה משומשת [ולא משנה כמה משומשת], היא כנראה תעלה לך פחות מטויוטה קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...