Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מזעזעת ברכישת רכב משומש.

yo12
שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהכאב לב שאתה גורם לעצמך בהתעסקות עם זה שווה יותר מה10K,

קיבלת שיעור לחיים, תנסה להגיע איתו לפשרה בנעימות ותוציא משהו ולך לשלום,

Elic25 (בעל ידי זהב - תראה כאן חלק מהפוסטים) הציע לך הצעה ששווה כנראה לא מעט (גם בתחושה שאתה עושה משהו לבד) - לך על זה...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, RK כתב:

צמיגים סיניים X בצמיגים סיניים Y

לפי תאריך היצור זה לא היה צמיג סיני אלא המקורי של הרכב.

פות"ש פנה אליי כבר, אעדכן בהתפתחויות.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב: ניגשתי עם כסא בשורה 2 נעול ב 5008 למוסך המרכזי : שני מוסכניקים ניסו לקפל ולא הצליחו. כשהתחילו באלימות ביקשתי שיעצרו. אין להם מושג ירוק בכסאות האלו ועדיף שתקח את המושבים למישהו שבאמת מבין ויש לו סבלנות. לדעתי : המסילות בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה בפיקאסו.

הילדים זרקו דברים מתחת למושבים ואי אפשר היה לפתוח את המושב.

זה גרם לכיסא לצאת מהמסילה.

במרכזי טיפלו בזה.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי על בסיס נסיון עבר בתביעות קטנות מול סלקום:

אין מה להפסיד. זה עולה כ-50 שקל אגרה להגיש תביעה קטנה ומותר עד 5 תביעות בשנה. 

חבל על עורך הדין אלא אם זה חבר.

אין פה איזו סוגיה משפטית מורכבת - קנה רכב עם פגם נסתר, השופט מצידו יחליט מה שיחליט, אבל -

ברגע שמגישים תביעה קטנה לבית המשפט, יוצאת אוטומטית התראה לנתבע. בכמעט כל המקרים, אותו נתבע שיקבל את הזימון למשפט, ויש לציין שהוא מחוייב להגיע אישית (אסור לשלוח עוכרי דין בתביעה קטנה), המשמעות היא שכל אדם שפוי יתחיל לחשוש וינסה להגיע איתך לפשרה. ואז הכוח בידיים שלך כי אתה היחיד שיכול להסיר את התביעה.

אז לדעתי זה ייגמר הרבה לפני הדיון, אבל מקסימום השופט יעשה בשבילך את העבודה. 

• רעיון טוב! 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, FixTrics כתב:

רק אני חושב שזה מטורף שמנגנון קיפול של כיסא עולה 10000 שקל, מה זה התמחור הזה ? אני לא רוצה לחשוב כמה עולה כל הכיסא. אי אפשר לקנות מפירוק ?

ואם תפרק את כל האוטו לחלקים ותמכור אותם, תקבל מחיר של פי 10 ממה שהאוטו עולה בתור חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. רק החגורה זה ₪2500 במחירון . ואם גם האבזם מקולקל אז עוד יותר. 

אלו כמובן מחירים לחברות הביטוח .

בפירוקייה תמצא את זה בהרבה פחות ויש מבחר גם מסיטרואן גם משנת 2008 כי תכלס לא שינו את הכסאות האחוריים בדגמי 7 מושבים כל השנים. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלודה שטחית על מוט הגה זה ברגיל, אלא אם כן זה ממש ברמה חמורה. המוט לא מצופה אלא משומן אחרי עיבוד.

לגבי הצהרות הבעלים, מסתבר שזה לא נהג יחיד אלא היה ברשות חברה ואחכ ננהג עי אישותו של הבן. גם זה נושא בעייתי כי מבחינת הורדת מחירון זה לא אותו דבר.

בכלל כל הנהג יחיד בליסינג זה בלוף.

רכב שנהגתי בו היה לפני זה אצל חברת בניה. לאחר שהוחזר לקחתי אותו ואחריי קיבלו אותו עובדים אחרים כרכב פול.

ככה זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, edward כתב:

ויש לציין שהוא מחוייב להגיע אישית (אסור לשלוח עוכרי דין בתביעה קטנה)

זה נכון לאדם פרטי. חברה שולחת נציג כי חברה היא ישות משפטית נפרדת ולרוב הנציג הוא עו"ד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, FixTrics כתב:

רק אני חושב שזה מטורף שמנגנון קיפול של כיסא עולה 10000 שקל, מה זה התמחור הזה ? אני לא רוצה לחשוב כמה עולה כל הכיסא. אי אפשר לקנות מפירוק ?

הצעת המחיר הראשונית של המוסך המרכזי של לובינסקי בראשון, היתה 14,000 ש"ח!!! לאחר דין ודברים קיבלתי הצעה שניה ב- 9450₪. ההצעה זה החלפת כל  המסגרת והמסילות של המושבים. אם יכולתי לקנות את זה איפשהו הייתי מחליף לבד. הבעיה שהרכב הזה לא כזה נפוץ והדגם הזה חדש יחסית, כך שהסיכוי נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

זה נכון לאדם פרטי. חברה שולחת נציג כי חברה היא ישות משפטית נפרדת ולרוב הנציג הוא עו"ד.

לא יכולה לשלוח נציג עו''ד אלא בהיתר מיוחד (לדוגמא: הנתבע עו''ד) ואז בימ''ש מתיר גם לתובע להיות מיוצג ע''י עו''ד.

למעשה: הנציגים של החברות שמגיעים לבימ''ש דבר יום ביומו מבינים דבר או שניים במשפט (לא סיימו מבחנים)

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בבית דין לתביעות קטנות מול חברת ביטוח (וטרינה של 3000 ש"ח שהתנפצה). אני הגעתי לבד וחברת הביטוח שלחה 2 עורכי דין כנציגים.

כשאמרתי לשופט בתחילת הדיון שאני בסך הכל אדם רגיל שחושב שנעשה לו עוול והם שני עורכי גין מקצועיים הוא השיב שבשביל זה גם הוא פה ושהם יכולים לייצג את חברת הביטוח (ובפועל הוא היה עורך הדין שלי מולם וקיבלתי כל מה שתבעתי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, edward כתב:

דעתי על בסיס נסיון עבר בתביעות קטנות מול סלקום:

אין מה להפסיד. זה עולה כ-50 שקל אגרה להגיש תביעה קטנה ומותר עד 5 תביעות בשנה. 

חבל על עורך הדין אלא אם זה חבר.

אין פה איזו סוגיה משפטית מורכבת - קנה רכב עם פגם נסתר, השופט מצידו יחליט מה שיחליט, אבל -

ברגע שמגישים תביעה קטנה לבית המשפט, יוצאת אוטומטית התראה לנתבע. בכמעט כל המקרים, אותו נתבע שיקבל את הזימון למשפט, ויש לציין שהוא מחוייב להגיע אישית (אסור לשלוח עוכרי דין בתביעה קטנה), המשמעות היא שכל אדם שפוי יתחיל לחשוש וינסה להגיע איתך לפשרה. ואז הכוח בידיים שלך כי אתה היחיד שיכול להסיר את התביעה.

אז לדעתי זה ייגמר הרבה לפני הדיון, אבל מקסימום השופט יעשה בשבילך את העבודה. 

האם לתקן לפני המשפט ואז להציג קבלות, או להציג הערכת מחיר לפני תיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה תשובה ברורה מה עדיף מבחינה משפטית. הייתי מביא איתי שתי הצעות מחיר ממקומות שונים ומראה לשופט את זה כהוכחה יחד עם הסירוב של המוכר לדרישה שלך ממנו לתקן.

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...